13643 відвідувача онлайн

Наші війська з боями відходять із Курщини на територію України. Є значні втрати. Піхота ворога на двох ділянках перетнула кордон, - Бутусов

Бої у Курській області: що відомо

Оточення наших військ на Курщині немає. Ворог продовжує володіти ініціативою, перевагою у піхоті, авіації та дронах, і продовжує наступ. Наші війська поступово з боями відходять на територію України.

Про це пише у фейсбуку головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, кометуючи ситуацію на Курщині станом на 02.00 16 березня 2025 року. 

За його словами, втрати у боях останніх днів та при відході, зокрема через погану організацію, на жаль, є значними. Значних втрат також зазнає і ворог, який продовжує лобові атаки.

"Ворог намагається прорвати оборону на флангах плацдарму, але усі ці атаки відбиваються. Ворог на двох ділянках зайшов на територію України кількома малими групами піхоти, з метою охопити фланги нашого угруповання, але просування росіян зупинено біля кордону", - наголошує Бутусов.

Він також зазначає, що ключовою позицією для контролю прикордонної смуги у цьому районі є гряда висот вздовж кордону на території РФ. Ознак розгортання наступу на Суми наразі не відмічено. Але ворог буде намагатись захопити контроль над прикордонною смугою вздовж кордону.

"За те, що трапилося, має бути відповідальність. Хто керував, які фактори вплинули та не були вчасно враховані, хто ухвалював помилкові рішення у Києві та на місці, я зібрав багато інформації. Зараз збираю усю відому інформацію щодо втрат. Готую публічне розслідування для суспільства та закритий аналіз після дії для наших військових", - резюмує Бутусов.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що Курська операція досягла своєї головної мети - відтягнути значну частину російських військ з Покровського та Харківського напрямків. Пізніше глава держави додав, що операція на Курщині триває. Оточення наших військ немає.

Топ коментарі
+46
Так як і раніше, що в нас все добре, не хвилюйтесь не тікайте з міст, в нас підготовлені укріплення на кордоні, резерви о/с, русня не пройде, маринуйте шашлики.
показати весь коментар
16.03.2025 07:38
+45
Було ясно, що цим ця афера й закінчиться, ніякої користі і перспектив там не було.
показати весь коментар
16.03.2025 07:37
+45
Втратили купу теріторії Донбасу заради того шоб вийти з курщіни? Відходять а заздалегіть побудувати фортифікацію мабуть зелені покідбки не спромоглись бо знеов рас3,14здили грощі а винні будуть військові?
Ця операція була потрібна ЗЕленій жабі для піару неголеной харі.
показати весь коментар
16.03.2025 07:45
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
1.Заманювання противника у пастку-давній метод,а не лише в рад.добу.
2.Курська операція більше схожа на операцію фсб і росармії.Про фланги:не лише фланги курської операції були незахищені на цій війні.
показати весь коментар
16.03.2025 18:48 Відповісти
Цікаво дійсно,хто винен?І так все зрозуміло,проте треба діяти в правовому полі і назвати винного без рішення суду неможливо
показати весь коментар
16.03.2025 10:16 Відповісти
Можна і далі вірити в геній Верховного Головнокомандувача - і навіть не припускати думки про Майдан: бо ж Путін нападе!
показати весь коментар
16.03.2025 10:17 Відповісти
Не розрахували що Північна Корея пришле своїх рабів на війну.
Поки союзники України говорять балачки ППО перемир'я, союзники рашисько-нациського режиму надсилають рашистам зброю та солдатів!!! Нажаль так.....
показати весь коментар
16.03.2025 10:22 Відповісти
Не виправдовуйте наших злочинців
показати весь коментар
16.03.2025 10:45 Відповісти
Тільки не зовсім вони наші.
показати весь коментар
16.03.2025 11:32 Відповісти
Там не тільки в корейцях проблема, проблема в відсутності авіації, орки нічого не жаліли для ударів по позиціях, у відсутності своїх ракет, тих що дали союзники явно не вистачає, в перевазі орків в беспілотниках, їх аерозвідка висить над нашими позиціями 24/7, у відсутності взаємодії РЕБ з нашими підрозділами БПЛА, треба вводити систему динамічних частот вікон для своїх беспілотників, які змінюються кожні півгодини...
І проблема в засобах боротьби з беспілотниками, необхідно розробляти автоматичні переносні турелі, в цьому напрямку пішли успішно турки, беспілотники мисливці з АІ, які полюють за ворожими БПЛА, китай має багато успішних напрацювань...

Інакше ніяк якщо їх розвідка буде постійно коригувати удари, то великих успіхів в таких операціях важко чекати, як не крути каби та ракети то серйозні засоби ураження... і в нас вони повністю відсутні, ну є там десяток ракет від союзників які економлять для важливих цілей...
показати весь коментар
16.03.2025 12:31 Відповісти
А ще найбільша проблема на яку жаліються всі хто брав участь на Курщині, солянка з купи різних підрозділів, які не мають нормальної взаємодії між собою, а працюють через спорчений телефон...
показати весь коментар
16.03.2025 12:33 Відповісти
Покарати, засудити .... і лише на оце здатні українці ??? Коли заходили, всі аж на два метра плигали від радощів. О вже Курську АЕС штурмують ! А тільки отримали здачу, одразу СУДИТИ ! Погляди бовдурів як той маятник качаються. Зліва направо і навпаки. Не розкачуйте МАЯТНИК шановні. Спокійно спостерігайте, і фільтруйте інфу !
показати весь коментар
16.03.2025 10:47 Відповісти
Генерал Муженко відразу заявив що ця операція погана, ну захопили Суджу, а що далі
показати весь коментар
16.03.2025 11:12 Відповісти
На мацкву точно б не пішли. На війні потрібні невеличкі перемоги. Он як кацапи підняли побєдобєсіє в Суджі !
показати весь коментар
18.03.2025 09:48 Відповісти
задум хороший, реалізація - гівно
показати весь коментар
16.03.2025 11:18 Відповісти
Навпаки задум поганий, реалізація була неперевершена. Проте не доведена до ума, бо задум Лідора. А тут коменти вже зайві.
показати весь коментар
18.03.2025 09:50 Відповісти
Хто плигав од радості, крім офіційних лизоблюдів ?
показати весь коментар
16.03.2025 15:57 Відповісти
Я читав такі новини, що червонів від сорому. Вже й мацква евакуюється, а не тільки Курськ. Коми були аж розпад кацапії розпочався.
показати весь коментар
18.03.2025 09:52 Відповісти
Це поки той маятник тобі особисто в хату не постукав, руками тцкшників-ухилянтів
показати весь коментар
17.03.2025 11:01 Відповісти
Я вже свій маятник давно зупинив. Керуюсь лише критичним мисленням про будь-яку подію.
показати весь коментар
18.03.2025 09:54 Відповісти
Маятник вже на краю прірви, і ти в тому винен, завдяки свому зеленому вибору.
показати весь коментар
17.03.2025 13:09 Відповісти
Італьяшка, мій вибір був правильний на різницю від твого. Он як тебе косить. Мабуть, відчуваєш вже свою провину перед жертвами війни. А моя совість ЧИСТА, як кринична вода.
показати весь коментар
18.03.2025 09:56 Відповісти
Як там писав - недавно Бутусов ? Все в нас є - нам тільки не вистачає ресурсів.

ОТ були ресурси - і їх злили в черговій авантюрі . Бо скільки керівним баранам ресурсів не давай - вийде чергова муйня.

Хто такі божевільні? - ці ті ,що роблять одне й те саме з надією отримати інший результат .
Бутусов і ко - надіються що беручи ,все нові і нові ресурси і не змінюючи керівну верхівку - можна ,досягнути принципово інших результатів .
показати весь коментар
16.03.2025 11:18 Відповісти
Розумні слова. Доєднуюсь.
показати весь коментар
18.03.2025 09:57 Відповісти
Зе дуже схожий на Бонапарта. Майже копія. Є лише одна відмінність - Бонапарт не був ухилянтом. Я вже не кажу про таку дрібничку, як розуміння війни.
показати весь коментар
16.03.2025 11:20 Відповісти
Хіба що ростом
показати весь коментар
16.03.2025 12:34 Відповісти
А ще Бонапарт спалив Москву, а не просрав Маріуполь .
показати весь коментар
16.03.2025 15:59 Відповісти
москву спалили кацапи, а не Бонапарт. Бонапарт зайшов уже не згарища.
показати весь коментар
16.03.2025 18:29 Відповісти
Це погано? Ми згодні, щоб кацапи самі спалили москву.
показати весь коментар
16.03.2025 23:51 Відповісти
и щеб на себе ядерку скинули щоб боялися
показати весь коментар
17.03.2025 11:27 Відповісти
Тільки залишкам одурманих з 73% не було очевидно з самого початку, що на Курщину відправили війська, щоб не посилювати оборону Донбасу. В напрямку Курська абсолютно відсутні об'єкти варті уваги з тактичної, не кажучи вже про страгічну, точки зору. Якби планували операцію, щоб послабити і відтягнути ворожі сили з Покровського і Харьківського напрямків, то наступальна операція напрошувалась з району Великої Писарівки в напрямку на Томаровку з метою як мінімум хоча б частково і тимчасово взяти під вогневий контроль шляхи навколо Бєлгорода.
показати весь коментар
16.03.2025 12:00 Відповісти
Не пиши маячні. Задум був правильний: захопити Курську АЕС і обміняти її на Запорізьку. Саме тому і відправили туди найкращі підрозділи з найкращою технікою і озброєнням. Але, на жаль, сил виявилось замало.
показати весь коментар
16.03.2025 12:24 Відповісти
Не пиши маячні. Захоплення АЕС ніяка притомна людина не планувала б, тим більше Курської, яка ладан дихає (інспектори МАГАТЕ, які її відвідали за голову схопились) і тим більше у кацапів, які мріють про ядерну провокацію. Найкращі підрозділи відправили захопити три загублених на мапі села і два закинутих хутора - подалі від місця, де вони були необхідні і це факт. Більш вірогідна мета (думаю в майбутньому розслідування це підтвердить) захопити газорозподільну станцію і "затрофеїти" газу. Затрофеїти в лапках, бо офіційно такий трофей ніхто не визнавав і не збирався визнавати, а можлива домовленість, що газ це розрахунок за послугу - здогадайся яку.
показати весь коментар
16.03.2025 13:37 Відповісти
Люта маячня.
показати весь коментар
16.03.2025 13:47 Відповісти
І не кажи. Фантастика якась. Чонгар теж не розміновували і мета була - Шатли.
показати весь коментар
16.03.2025 14:07 Відповісти
Каюсь. Швиденько намазюкав і не перечитав. Хоч виріс на заході, все життя довелось спілкуватись двома мовами і не завжди усвідомлюю на якій думаю. Іноді думка з'являється на російській в той час коли пишу українською. Тому й помилки. Отаке.
показати весь коментар
16.03.2025 21:29 Відповісти
А спереди нужно поставить префикс обо-
показати весь коментар
16.03.2025 13:37 Відповісти
Это хитрая многоходовочка членограя.💯
показати весь коментар
16.03.2025 12:41 Відповісти
Чому ж? Відомо ж, що найлютіші вороги - це рідні брати, які не можуть поділити спадщину.
показати весь коментар
16.03.2025 13:18 Відповісти
Изя знает что говорит, Шниперсоны во время дележа, готовы убить за обшарпанную табуретку.
показати весь коментар
16.03.2025 13:29 Відповісти
Та ще й у Лондоні
показати весь коментар
16.03.2025 14:50 Відповісти
Этот исход, для наших солдат был известен, еще перед операцией, но амбиции победили... Вава, шо, путь на маацкву, уже все , накрылся половой тряпкой(типа "олвейс")?
показати весь коментар
16.03.2025 13:22 Відповісти
Відповідальність буде така ж як і Хомчаку за іловайськ, а сирському за Дебальцево- обох Зєля потім назначив на керівні ще вищі посади, коли прийшов до влади
показати весь коментар
16.03.2025 14:28 Відповісти
Курська операція та її наслідки - повна відповідальність ЗЄ.
Як і все, що відбувається на фронті після звільнення Залужного.
показати весь коментар
16.03.2025 14:31 Відповісти
У залужного не має політичного рейтингу , тому що більшість людей про нього не знає нічого , від слова зовсім , це рейтинг медійно впізнаваної людини. Справжній політичний рейтинг з'явиться тільки коли від залужного побачимо пропозиції його бачення розвитку країни і представлення команди з якою він буде йти на вибори.
показати весь коментар
16.03.2025 16:58 Відповісти
А я щось казав про рейтинги і політику?
показати весь коментар
16.03.2025 16:59 Відповісти
А тоді заради чого 900 000 тилових військових утримуються в резерві?
показати весь коментар
16.03.2025 14:42 Відповісти
900 тисяч в тилу по телемарофону сказали? Нажаль людей на фронті не вистачає. Інформація про 900 тисяч в тилу мабуть для того, щоб зробити імітацію, що у нас все добре і людей вистачає і можемо воювати до перемоги
показати весь коментар
17.03.2025 01:21 Відповісти
Брехня. Мерзенна кривава брехня. І суспільство це хаває. Зеленський реально зробив адіннарот з кацапами. Ще може й більш цинічний за кацапів
показати весь коментар
17.03.2025 10:57 Відповісти
с-ки.. противно... и жалко... одни понти... все 4ерез -опу...
показати весь коментар
16.03.2025 14:43 Відповісти
Бутусов написав про дурість керівного офіцерського составу, якій навіть не вміє вивести війська без втрати техніки та особового складу.
показати весь коментар
17.03.2025 01:24 Відповісти
О вас не забанили? Про п.Бутусова треба писати лише позитивне, або нічого. Я коли читаю Бутусова, то постійно згадую придуркувату фразу з пісеньки: " ...а в астальном ,прєкрасная маркіза, всьо харашо, всьо харашо..."
показати весь коментар
18.03.2025 18:51 Відповісти
Зелена мерзота здає Україну та щей на цьому піариться.
показати весь коментар
16.03.2025 15:10 Відповісти
"За те, що трапилося, має бути відповідальність. Хто керував, які фактори вплинули".
Вже навіть школярі,які сидять в телефонах,знають які фактори: -це агент козир і його група.
Хіба могло бути щось інакше.
А важке амер.озброєння,забране з Донбасу,де ділось: пішло на копіювання для касапів?
показати весь коментар
16.03.2025 15:54 Відповісти
Скільки це треба розуму ( як у курки ) , щоб перекладати провину за війну з путіна і росіян, на Зеленського ?
показати весь коментар
16.03.2025 16:48 Відповісти
Той відкрив пуйлу ворота,як сказала письменниця Оксана З.
Або,ще простіше,використав сповна.
Що ще має статись,аби залишки 73-іх все зрозуміли?
показати весь коментар
16.03.2025 19:05 Відповісти
Зеленський повністю відповідає за пройобані території України і ви це знаєте. Ну і ЗСУ теж відповідають, але цей сраний клоун прирівняв ЗСУ до просто чоловіків України. Дуже зручно, *****
показати весь коментар
17.03.2025 10:55 Відповісти
Що ви як малі діти . Військами повинні керувати професійні військові а не керівник шапіто 95 , йому рейтенг треба було підняти і пофіг що там і як буде підчас чи після . Слухав колись друга Зе Богдана який йому постійно на вушко шепотів , так він сказав що зе артист і йому на все пофіг ,він грає свою роль ,йому стреба публіка , шоу і софіти ! Він відіграє овації отримав а далі все , йому воно не треба ! Ви історія в школі вчили , чому програв Гітлер другу світову війну , тому що командував всім сам і ліз в справи військових і військового керівництва , порозганяв генералів які були проти його абсурдних наказів і залишив тих хто виконував все що він накаже . Ні чого не нагадує у нас зе зробив так само , хто не лояльний познімав а призначив на їх місця тих хто виконує всі його забаганки !
показати весь коментар
16.03.2025 17:40 Відповісти
просто допомогли кремлятнику перебити і перекалічити тих, хто міг захистити
показати весь коментар
16.03.2025 18:00 Відповісти
"Готую публічне розслідування для суспільства та закритий аналіз після дії для наших військових", - резюмує Бутусов".
Так можна вийти на найвеличнішого і його начальника,а далі що?
показати весь коментар
16.03.2025 22:14 Відповісти
Так приходи.Чего пиндишь?
показати весь коментар
17.03.2025 01:33 Відповісти
Поразка на інформ.фронті призводить до поразки на полі бою і навпаки.
показати весь коментар
17.03.2025 08:29 Відповісти
Там схоже будуть такі подробиці що ми вжахнемося...але нашому " найвеличнішому" то до спини ..а тим часом Тцк ще наловлять...а чи буде зброя та дрони- для влади то не важливо..😢
показати весь коментар
17.03.2025 02:11 Відповісти
Если зашли надо было уже прорываться дальше и присоединять как это раша делает, смысл этого всего был и потерять территорию Донбасса на совсем к тому же. Кто из начальства будет отстранен и отвечать за все это
показати весь коментар
17.03.2025 05:09 Відповісти
Би то лише клоун.
Один,як буратіно; другий як козир.Захопили важелі впливу(кадрова політика )на всі гілки влади і діють методом мягкого впливу(щоб не виникло спротиву) в ім'я інтересів країни-агресора.
показати весь коментар
17.03.2025 08:18 Відповісти
Та і похєр, тцкісти ще мʼяса наловлять на радість дідам з цензора
показати весь коментар
17.03.2025 10:52 Відповісти
Бутусов пропонує притягнути Трампа до відповідальності? Чи хто на його думку винен що у русні там раптово виникла 6-7кратна перевага в живій силі?
показати весь коментар
17.03.2025 11:23 Відповісти
Звичайно винний Трамп і Маск, Рубіо і Венс. Ну не зєльоний лідор і пророк його єлдак? Мудрий український народ не дасть збрехати.
показати весь коментар
18.03.2025 18:58 Відповісти
Юра, прокинься. Багато хто відповів за попередні проколи?

"За те, що трапилося, має бути відповідальність" - поки винні не почнуть "зникати", толку не буде.
показати весь коментар
17.03.2025 13:42 Відповісти
Як це не виглядає абсурдно, але погодьтесь, що Бутусов завжди був позитивним блогером.
показати весь коментар
18.03.2025 19:00 Відповісти
Є значні втрати ? там убитые и взяты русским в плен не меньше 1000 единиц. русня клеши и котел, все, тупорый сысрки и сбежал Курск, бо он не может воевать мясом против большого кол-во мяса.
показати весь коментар
18.03.2025 16:01 Відповісти
Сторінка 4 з 4