12558 відвідувачів онлайн

Підозрюваний у вбивстві Ганула Шалаєв тривалий час перебував на лікуванні і не прибув із відпустки, - 28 ОМБр

В Одесі затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві громадського діяча Дем’яна Ганула

Підозрюваний у вбивстві громадського активіста Дем'яна Ганула - військовослужбовець Сергій Шалаєв після переведення до бригади увесь час перебував на лікуванні та не залучався до виконання бойових завдань.

Про це повідомили у пресцентрі 28 ОМБр, інформує Цензор.НЕТ.

"Злочин, який стався в Одесі, глибоко шокував всіх. Цьому немає будь-якого виправдання. Підозрюваний старший лейтенант Шалаєв Сергій Сергійович, був переведений 13.07.2024 з військової частини А0139, допущений до ТВО офіцера резерву запасної роти. Після переведення практично весь час перебував на лікуванні. До району виконання бойових завдань не залучався", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що підозрюваний не прибув з відпустки до місця проходження служби та вважається у СЗЧ з 22.02.2025 року.

"Вся потрібна інформація надана правоохоронним органам. Цей ганебний злочин обов'язково буде розкрито і злочинець має понести найсуворіше покарання. Про всю необхідну інформацію щодо цього злочину буде обов'язково повідомлятись. Бригада продовжує стримувати та знищувати ворога на Торецькому напрямку", - резюмували у бригаді та висловили співчуття родині та близьким Дем'яна Ганула.

Нагадаємо, 14 березня 2025 року в Приморському районі Одеси невідомий вбив активіста Дем'яна Ганула, вистріливши в нього.

Згодом правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві активіста Дем'яна Ганула, яке трапилося сьогодні, 14 березня. Президент України Володимир Зеленський прокоментував затримання підозрюваного у вбивстві активіста Демʼяна Ганула.

Як повідомлялося, у Сухопутних військах заявили, що підозрюваний у вбивстві Ганула перебував у статусі дезертира.

Топ коментарі
+16
Тепер треба перевірити хто півроку підписував лікарняні здоровому бугаю...
показати весь коментар
16.03.2025 14:43
+12
Дивіться простіше. Особиста неприязнь або помста за щось.
Але вигідніше зробити сзчешника агентом фсб.
показати весь коментар
16.03.2025 14:45
+11
Невже так тяжко поритися в інтернеті і дізнатися, хто такий Ганул!? За його проукраїнську позицію в Одесі ворогів у нього було ..більш ніж достатньо!
показати весь коментар
16.03.2025 15:04
Коментувати
Сортувати:
найманець... а хто замовник, питання риторичне
показати весь коментар
16.03.2025 14:38 Відповісти
і тому холоднокровно зробив контрольний в голову, днем, серед великого міста.
показати весь коментар
16.03.2025 14:42 Відповісти
Тому потрібно розслідувати діяльність вбитого. Професіонали на замовлення так не працюють. Тут особисте.
показати весь коментар
16.03.2025 14:53 Відповісти
Невже так тяжко поритися в інтернеті і дізнатися, хто такий Ганул!? За його проукраїнську позицію в Одесі ворогів у нього було ..більш ніж достатньо!
показати весь коментар
16.03.2025 15:04 Відповісти
Навіщо мені ритися в інтернеті, коли я з місцевих новин про нього на протязі багатьох років багато чого дізнався? Його позиція давно відома - хто "активісту" платить, той його і "танцює".
Почитайте на одеських пабліках, що про нього пишуть місцеві.
показати весь коментар
16.03.2025 15:08 Відповісти
а, стерненко?
ой, він недоторканий!
показати весь коментар
16.03.2025 15:14 Відповісти
У нього теж цікава біографія. Зараз багато хто прикрився таким зручним та прибутковим "патріотизмом". Але й корисне діло вони теж роблять, як тут не крути...
показати весь коментар
16.03.2025 15:32 Відповісти
птахи мадяра! оце конкретна справа!
а, притула стерненко, це оте ****** падло передасти, за чиїсь гроші!
це, як оті церкви, що обрали трампа!
показати весь коментар
16.03.2025 15:36 Відповісти
А що ще можуть написати рускоязичні ждуни яких дратує мова?
показати весь коментар
16.03.2025 16:45 Відповісти
А до чого тут мова? Він був "активістом за викликом" ще задовго до виникнення "мовного питання".
показати весь коментар
16.03.2025 16:53 Відповісти
Серед сотень активістів вбили саме того хто примушував вибачатися тих, хто цькував україномовних. Будете розповідати, що "мовне питання" тут нічого?
показати весь коментар
16.03.2025 17:42 Відповісти
До чого тут "сотні активістів", хіба про них мова? Тут було одне незрозуміле і "медійно активне", яке чомусь завжди уникало відповідальності за публічно скоєні проти людей злочини. А те, що у вільний час воно для власного самозадоволення било людей і примушувало під запис вибачатися, не робить його патріотом.
показати весь коментар
16.03.2025 17:55 Відповісти
В чому його медійна активність? Які саме "публічно скоєні проти людей злочини" ви знаєте?
показати весь коментар
16.03.2025 18:18 Відповісти
Не будемо далеко ходити, https://dumskaya.net/news/izbili-i-peredali-ttsk-v-odesse-aktivisty-nakaza-184926/ua/ згадайте побиття фітнестренера.
Почитайте коментарі внизу, може й зрозумієте, ким весь цей час був покійний.
показати весь коментар
16.03.2025 18:37 Відповісти
А то що той фітнестренер публічно бажав смерті нашим військовим то нормально?
Боти активно працюють по тій темі. Я теж там можу написати.
В нього не було одного ока з 2010 року, але він ветеран АТО, з перших днів повномасштабного вторгнення служив в обороні Києва, а далі в 28-мій брига́ді імені Лицарів Зимового Походу. Волонтерив, боровся, як міг, проти свавілля, корупції, засилля всього нечистого, а головне проти цькувачів української мови в українському місті.
показати весь коментар
16.03.2025 18:47 Відповісти
Ненормально вчиняти самосуд і будувати в Україні дике африканське сомалі замість цивілізованої правової держави. А такі от активісти за 10 років її вже побудували.
показати весь коментар
16.03.2025 19:15 Відповісти
Такі активісти за 10 років цю державу зберегли попри саботаж тих на кого ви молитесь.
показати весь коментар
16.03.2025 19:24 Відповісти
Державу зберегли звичайні українці, які пішли на фронт. "Активісти", яких на фронт не заженеш і під страхом смерті, тим часом побудували в країні сомалі.
показати весь коментар
16.03.2025 19:31 Відповісти
В нього не було одного ока з 2010 року, але він ветеран АТО, з перших днів повномасштабного вторгнення служив в обороні Києва, а далі в 28-мій брига́ді імені Лицарів Зимового Походу. Волонтерив, боровся, як міг, проти свавілля, корупції, засилля всього нечистого, а головне проти цькувачів української мови в українському місті.
показати весь коментар
16.03.2025 19:35 Відповісти
Маячня. Все, на що він був здатен - юрбою кошмарити цивільних в глибокому тилу. То тепер нічого плакатись, що над ним вчинили точно такий же самосуд, який вчиняв він сам.
показати весь коментар
16.03.2025 19:43 Відповісти
Факти які вам не подобаються - маячня. Питань більше немає.
показати весь коментар
16.03.2025 19:47 Відповісти
https://www.slidstvo.info/news/vbytyy-odeskyy-aktyvist-hanul-sluzhyv-u-viyskovo-morskykh-sylakh-i-nezabarom-mav-poikhaty-na-navchannia/#:~:text=%D0%92%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B9%20%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%81%D1%82%20%D0%93%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BB%20%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B2%20%D1%83%20%D0%92%D0%9C%D0%A1%20%D1%96%20%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%20%D0%BC%D0%B0%D0%B2%20%D0%BF%D0%BE%D1%97%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F тиць
показати весь коментар
16.03.2025 19:57 Відповісти
Тобто слідство.інфо з посиланням на різні джерела в ЗСУ, бреше, на відміну російських ботів?
показати весь коментар
17.03.2025 05:53 Відповісти
Воно помітно хто тут даун.
показати весь коментар
17.03.2025 14:08 Відповісти
Ефект Данінга-Кюгера у всій красі.
показати весь коментар
17.03.2025 16:37 Відповісти
Пшло вон, чмиря.
показати весь коментар
16.03.2025 19:50 Відповісти
місцеві... пошукайте відео від березня 2014-го року скільки тоді ходило по Одесі тих місцевих з аквафрешами і з закликами "путєн ввіді".. там серед тих місцевих докуїще вати і сьогодні є. звичайно, що такі місцеві нічого хорошого про активістів і українських патріотів не скажуть.
показати весь коментар
16.03.2025 16:48 Відповісти
Мені, як очевидцю, не потрібно щось шукати. А ви в курсі, що досі у поліції працюють ті самі мусори з цього https://youtu.be/Bzi9rD1wzzc відео? І при владі досі ті самі чиновники, котрі це організували в 14-му. І даремно ви вбитого злочинця називаєте патріотом.
показати весь коментар
16.03.2025 16:58 Відповісти
ну а чому б їм не там працювати... тож не зі Львова чи з Тернополя чиновників і поліцейських завозити в Одесу. всі місцеві одеські чиновники є вихідцями із місцевого населення.
показати весь коментар
16.03.2025 18:03 Відповісти
Ваша толерантність до кацапсячої одеської падалі достатньо яскрава. Жаліємо ? Називаємо людину..яка боліла за Україну злочинцем? Мусорів Ви злочинцями не вважаєте... А от Ганул у Вас злочинець. Цікава позиція. Побили кацапа..який бажав смерті українським воїнам...і визнали Ганула злочинцем.
показати весь коментар
17.03.2025 23:21 Відповісти
"Мусорів Ви злочинцями не вважаєте" - це з чого ви зробили такий висновок?
Навпаки, вони - перші злочинці, котрі постійно допомагають різним "бізнесменам" незаконно віджимати під забудову території загального користування у містян. І покійний завжди був "тут як тут", здогадайтеся на чиєму боці. Те, що він прикривав побиття людей патріотичними гаслами, аж ніяк його не виправдовує.
показати весь коментар
18.03.2025 09:32 Відповісти
..Ганул бив простих людей? Простих українців... Простих одеситів? Він бив мразоту..яку Ви чомусь вважаєте людьми!? Як Ви тихенько не хочете згадувати тих... хто бажав смерті воїнам... хто відверто глузував з української мови... хто ЧЕКАВ кацапів в Одесі і зараз чекає. Я впевнений..що Ваше человеколюбіє не просто тут так розписується. І навіть ментів ..вважаючі злочинцями не забули і покійного туди прив*язати. Якщо не розумієте...то люди з негативними висловами про ЗСУ... погрози... російськокохаючі кацапію повинні знищуватися. Пояснювати... доводити спираючись на теорію не бити людей вже привело до війни. Але мої дописи для Вас абсолютно Вами не сприймаються. Ви з тієї категорії..які підставлять лице для ляпасів... Стовідсотково..якщо при Вас будуть принижувати ЗСУ... українську мову... будуть бажати смерті захисникам .... ВИ ТИХЕНЬКО ПРОСЛИЗНЕТЕ... ПРОМОВЧИТЕ і неозираючись втечете... )))
показати весь коментар
18.03.2025 23:00 Відповісти
Ваші слюняві фантазії дуже красномовні, але всі вони виключно ваші. Хочете виправдовувати бандита - ваше право. Але не очікуйте, що вашу позицію приймуть інші люди. Те, що він прикривався "патріотизмом", робить його вчинки ще більш ганебними.
"ВИ ТИХЕНЬКО ПРОСЛИЗНЕТЕ... ПРОМОВЧИТЕ і неозираючись втечете" - я зрозумів хто ви
показати весь коментар
19.03.2025 08:48 Відповісти
Що Ви там можете зрозуміти? Прослизнете і ще й запах залишиться. Ви Ганула знали? Я тільки з преси і інтернета...І НІДЕ не було написано...що його вчинки ганебні!! А от ..прокацапське бидло... до якого і Ви відноситеся... промовчуючи про дії кацапсячої гидоти в Одесі..ще й себе так пафосно людьми називає!!! Які його вчинки ганебні? Те ..що Вам прокацаплена падаль у пусту головну коробку вклала? Для кацапів..його вчинки дійсно ганебні. Слюняві фантазії!? Так що скажете про дії Ганула...які дозволяють Вам його називати злочинцем? Я вже не пита. про тих..кого Ганул принижував...за вибрики проти ЗСУ.. воїнів..тощо... Щож Ви такого..сраний захисник людей з покацапленою позицією .. про Ганула знаєте? НІЧОГО не знаєте. А те..що ПРОСЛИЗНЕТЕ..ТИХЕНЬКО...ПРОМОВЧИТЕ... та ще й ЗАСМЕРДИТЬ від Вашої присутності...то це точно. А якби він ще й живий був... то точно обісрався Ярославчик стовідсотково!
показати весь коментар
19.03.2025 10:34 Відповісти
Зітріть слину зі свого монітора і розслабтеся, нешановний. І свої емоції залиште при собі, тут всім на них начхати. Ярлики на людей навішувати, не знаючи їх, теж ганебно (це про вас, якщо не зрозуміли). Саме зараз з ним прощаються у парку Шевченко, і прийшло від сили 2-3 десятки людей. Ось і вся ціна вашому дутому "патріоту". Ще раз - він був пристосуванцем, котрий виконував брудну роботу за гроші (під прикриттям так званих правоохоронних органів). На кого працюють ці "правоохоронці" ми надивилися в 2014-му (привіт втікачу Фучеджі, колишньому заму начальника ГУ МВД Україны в Одеській області).
У мене все, бувайте. Подальший "лікбез" вважаю марною справою, тому що кожен залишиться "при своїх".
показати весь коментар
19.03.2025 10:48 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BD%D1%83%D0%BB_%D0%94%D0%B5%D0%BC%27%D1%8F%D0%BD_%D0%92%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Оце Вам ... офіцеоз! А тепер дайте мені його бандитські вчинки..!!! А то .. здається... запах від Вас залишається...
показати весь коментар
19.03.2025 10:39 Відповісти
Якщо у вас там поряд смердить, рекомендую вам прийняти душ 😂
показати весь коментар
19.03.2025 10:49 Відповісти
... а мені то нащо до душу? Смердить то від Вас!!! А пізніше ..побачимо..чи 2-3 десятка прийшло... Це буде гарним свідоцтвом Вашої кацапсячої брехливої сутності. То ..що від ТЕБЕ..смердить кацапізмом... навіть сумніву нема. Тим більше вплутати Ганула на співпрацю з правоохоронцями може тільк відвертий дурень. Ярославе..це може Ви ? То і почекаємо фото і відео з похорон Ганула...
показати весь коментар
19.03.2025 11:17 Відповісти
... ну..що ГНИДО!!! Подивився фото з поховання Ганула? Два..три десятки кажеш прийшло? Смердить від тебе Гнидо реальним кацапізмом. Клоп смердячий!
показати весь коментар
19.03.2025 18:58 Відповісти
Дурнику, в церкві завжди людей більше. І половина з них поняття не має, кого там відспівують. На те, як зі звичайного бандита намагаються ліпити героя-патріота, просто огидно дивитися. Але заспокоює думка, що вже завтра про нього ніхто навіть не згадає.
А ти, гнидо тупа, продовжуй слюні пускати під перегляд зомбі-марафону, облизуй дупу владі і читай свою вікіпедію, там інформація якраз для таких розумово обмежених як ти.
показати весь коментар
20.03.2025 08:32 Відповісти
... дитячі відмазки ..Гнидо!! Смішні дитячі відмазки. Завтра про багатьох забудуть..кого поховали.. І про бандитів..і про героїв... а про тебе..Гнидо... навіть знати не будуть. І запам*ятай Гнидо... Я ніколи не дивився марафон... ніколи не рвав за зелену владу ... ненавиджу хрипатого навіть більш..ніж кацапсячих... Я з ..як Ви називаєте ... порохоботів... Тому не тобі Гнидо щось про мене казати. А те..що ти виявилося брехливим лайном... намагаючись дитячими відмазками заперечити факт... то це факт. Бувай здоровий... смердячий брехун...)))
показати весь коментар
20.03.2025 10:54 Відповісти
Ще раз нагадую, якщо тобі там смердить, то сходи помийся, дурнику
І вчасно приймай таблетки.
показати весь коментар
20.03.2025 11:03 Відповісти
... гнидо обісравшаяся!!! Ну смердить то від тебе... а митися повинен я? Вас тут ..дурноголових уй"бків маса... тому до такої смердячки як ти я вже звик! Тому повторюю... Бувай ..смердячий брехун !! Про побажання здоров*я промовчу...)))
показати весь коментар
20.03.2025 11:13 Відповісти
І рота свого гарно вимий, бо смердить тобі скоріш за все саме звідти 😂
показати весь коментар
20.03.2025 11:28 Відповісти
P.S. Якщо ще й сморід фекалій додався, перевір свій памперс, скоріш за все він переповнився.
Бувай, нікчемо.
показати весь коментар
20.03.2025 11:30 Відповісти
Тепер треба перевірити хто півроку підписував лікарняні здоровому бугаю...
показати весь коментар
16.03.2025 14:43 Відповісти
Нехай з версією спочатку визначаться..
показати весь коментар
16.03.2025 14:45 Відповісти
А з чого ви взяли, що він не лікувався? Тому що ходити може?
показати весь коментар
16.03.2025 15:37 Відповісти
Так дезиртир чи лікування?
показати весь коментар
16.03.2025 14:44 Відповісти
дезиртир на лікуванні або лікующийся дезиртир
шось змінилось у дезиртирА ???
показати весь коментар
16.03.2025 15:29 Відповісти
Читайте нижче, плз.
показати весь коментар
16.03.2025 15:47 Відповісти
Не повернувся з лікування/з відпустки. Не шукайте зраду: повно воїнів на реабілітації
показати весь коментар
16.03.2025 15:38 Відповісти
Я до того, що поки слідство не проведено - нетреба щось оприлюднювати..це не на захист.
показати весь коментар
16.03.2025 15:46 Відповісти
Дивіться простіше. Особиста неприязнь або помста за щось.
Але вигідніше зробити сзчешника агентом фсб.
показати весь коментар
16.03.2025 14:45 Відповісти
Може, напишете, чи визнав підозрюваний провину? Чи дає покази?
показати весь коментар
16.03.2025 14:47 Відповісти
Ригі замовники
показати весь коментар
16.03.2025 14:48 Відповісти
по ківалову прилітало!
ківалов ненавидить кацапів.
показати весь коментар
16.03.2025 15:15 Відповісти
Можна ненавидіти і кацапів, і Україну одночасно.
показати весь коментар
16.03.2025 15:27 Відповісти
Як наш бубочка? Бусінканаполеон?)))
показати весь коментар
16.03.2025 16:03 Відповісти
Поліціянта вбили також з 28 бригади.
показати весь коментар
16.03.2025 14:56 Відповісти
Возможно что то личное стало причиной преступления, заказуха тоже возможна но на мой взгляд маловероятна.
показати весь коментар
16.03.2025 14:59 Відповісти
Как они стараются. Такими темпами скоро Зеленский овладеет электоратом Порошенко. Куда он смотрит.
показати весь коментар
16.03.2025 15:00 Відповісти
яким чином -овладеет?
показати весь коментар
16.03.2025 15:05 Відповісти
Це не то что вы подумали.
показати весь коментар
16.03.2025 15:06 Відповісти
А що ви подумали?
показати весь коментар
16.03.2025 15:48 Відповісти
я не виключаю, що цю справу повісять на Порошенка, бо зелена погань сситься від одного імені Гетьмана. це вбивство якесь дивне, на замовлення сбу чи фсб.
показати весь коментар
16.03.2025 15:03 Відповісти
"військовослужбовець Сергій Шалаєв після переведення до бригади увесь час перебував на лікуванні та не залучався до виконання бойових завдань."

Навіщо таких людей взагалі тримати в армії?
показати весь коментар
16.03.2025 15:10 Відповісти
капець!
ізя, вам шо повилазило, для чого?
я вас умаляю....
показати весь коментар
16.03.2025 15:18 Відповісти
А кого ж бусифікують, бійців єлітного спецназу.
показати весь коментар
16.03.2025 15:20 Відповісти
Тобто до передової не доїхав, але зарплату отримував. І був чимось невдоволений.
показати весь коментар
16.03.2025 15:14 Відповісти
Зарплату отримував його командир.
показати весь коментар
16.03.2025 15:27 Відповісти
Так чому він дезертир якщо це сзч?
показати весь коментар
16.03.2025 15:14 Відповісти
Журналісти так написали. А взагалі тут на форумі всіх, хто не в армії, вважають дезертирами та зрадниками. А герой публікації - сонечко-захисник
показати весь коментар
16.03.2025 15:40 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2025 22:09 Відповісти
На фото из суда синяк Шалаева уже сильно меньше. Может после каких-то разборок взялся за оружие?
показати весь коментар
16.03.2025 15:32 Відповісти
У меня одного что-то не получается с математикой? Год рождения - 1972, возраст... 46 лет.
показати весь коментар
16.03.2025 15:38 Відповісти
А де написано про рік народження ?
показати весь коментар
16.03.2025 15:55 Відповісти
Спочатку розкажіть, яку таку громадську діяльність вів забитий, на кого можливо працював, кого політично підтримував. І тоді відразу стане зрозумілим, ЗА ЩО.
показати весь коментар
16.03.2025 15:47 Відповісти
Я відповім. Хоч ви й будете проти. Вбивця на очах свідків холоднокровно робить контрольні постріли в голову жертви. Не тікає, не ховається. То про яку політику треба розмовляти ? Вбивство - це злочин. З якими б прапорами вбивця чи жертва йшли вулицею. Політика - це не сукупність вбивств та злочинів.
показати весь коментар
16.03.2025 16:33 Відповісти
Тут не типа .... Ці постріли - звичайно ж вбивство. І не треба його фарбувати в кольори !
показати весь коментар
16.03.2025 16:35 Відповісти
Судові засідання не зроблять закритими, щоб громадськість почула покази затриманого?
показати весь коментар
16.03.2025 16:59 Відповісти
Хто такий покійний Дем'ян Ганул? Якщо кацапи його так паскудять, значить, він був хорошою людиною.

показати весь коментар
16.03.2025 22:26 Відповісти