10879 відвідувачів онлайн

Сили оборони продовжують оборонні дії та контролюють значну площу на території противника, - Умєров

Умєров заявив що ЗСУ продовжують контролювати значну територію в РФ

Сили оборони провели передислокацію на більш вигідні оборонні рубежі та продовжують контролювати значну територію в Курській області Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Fox News заявив міністр оборони України Рустем Умєров.

"Наші сили оборони, ми продовжуємо вести оборонні дії та тримаємо під контролем значну кількість кілометрів території противника. З метою збереження певної готовності сил і військ ми провели планову передислокацію на більш вигідні рубежі оборони, але на даному етапі жоден підрозділ сил оборони не оточений і заяви про тисячі українських військовослужбовців, які потрапили в оточення, не відповідають дійсності", - підкреслив він.

Глава міноборони зазначив, що минулої осені під час саміту БРІКС розповсюджувалася інформація про нібито потрапляння деяких українських військовослужбовців в оточення, "але інформація не підтвердилася".

"Тому це продовження пропаганди. Але ми продовжуватимемо активну оборонну операцію з наступальними діями по флангах оперативного угруповання противника, щоб не допустити його вторгнення на нашу територію", - резюмував Умєров.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що Курська операція досягла своєї головної мети - відтягнути значну частину російських військ з Покровського та Харківського напрямків. Пізніше глава держави додав, що операція на Курщині триває. Оточення наших військ немає.

Згодом Генштаб ЗСУ опублікував мапу бойових дій на Курщині, яка свідчить про те, що Сили оборони наразі перебувають за межами Суджі.

Топ коментарі
+12
Не вірте супутниковим знімкам. Вірте цьому брехуну.
показати весь коментар
17.03.2025 01:50
+8
Продавець чебуреків під сталіна косить? Де вони на чолі з нелигітимним , та начальником канц. виробів знаходять цей одяг? Можливо спєц. постачання прямо з кремлівських секонд хендів?
показати весь коментар
17.03.2025 01:58
+3
Поясніть дурню, що "кіламєтрі" - це довжина!!!!, площа це квадрати...
показати весь коментар
17.03.2025 02:21
Коментувати
Сортувати:
Не вірте супутниковим знімкам. Вірте цьому брехуну.
показати весь коментар
17.03.2025 01:50 Відповісти
Продавець чебуреків під сталіна косить? Де вони на чолі з нелигітимним , та начальником канц. виробів знаходять цей одяг? Можливо спєц. постачання прямо з кремлівських секонд хендів?
показати весь коментар
17.03.2025 01:58 Відповісти
Поясніть дурню, що "кіламєтрі" - це довжина!!!!, площа це квадрати...
показати весь коментар
17.03.2025 02:21 Відповісти
Значну площу на території в курській обл? Тобто більш,як півобласті?!Або я дурний,або хтось пи🤭дить.
показати весь коментар
17.03.2025 05:24 Відповісти
поки ти спав ,ми наступали
показати весь коментар
17.03.2025 06:04 Відповісти
(задумливо):
Якщо голитись упорото не хоче, може його, як порося, обсмалити паяльною лампою?
показати весь коментар
17.03.2025 05:25 Відповісти
чергова локшина...
показати весь коментар
17.03.2025 06:53 Відповісти
Бариги Зеленського по чсерзі виступають і брешуть людям. Після того, що ви зробили за ці шість років до вас ніякої довіри. Віримо тільки ЗСУ і волонтерам.
показати весь коментар
17.03.2025 07:12 Відповісти
Брехливий "великий стратег" Умєров навіть брехати не вміє, правильно казав Бутусов про пусте місце. Докерувались 5-6 менеджерів .... тут далі лайка
показати весь коментар
17.03.2025 07:34 Відповісти
" ... та продовжують контролювати значну територію в Курській області Росісі" А сьогодні це має якесь значення ? ***** контролює вдвічі більшу територію на півночі Харківщини. Вовчанськ знищено. Ворог сконцентрував 15 військових з'єднань на Курщині.Заїжджає на Багах у Басівку Сумщини. Завтра заїде на бронетехніці. 100 кв. км Курщини не важливі у політичному сенсі, ні в військовому. "Продукт" перезрів і згнив для покупців, тобто для партнерів. трампА навіть не згадав. Крім наших "експертів" цей майданчик нікому не потрібен.
показати весь коментар
17.03.2025 07:36 Відповісти
Мало у нас "спікерів" і речників, треба більше.
показати весь коментар
17.03.2025 08:54 Відповісти
Ці продажні злодюги і брехуни уже навіть не "фільтрують базар" : (лох)торат схаває усе...