11242 відвідувача онлайн

Міжнародна ізоляція Росії триває попри окремі контакти, - Сибіга

Візит Келлога до Києва

Глава МЗС України Андрій Сибіга заявив, що міжнародна ізоляція Росії триває, незважаючи на окремі поодинокі контакти, які Кремль намагається використати для легалізації себе на міжнародній арені.

Про це він сказав в інтерв'ю РБК-Україна, передає Цензор.НЕТ.

"Я вважаю, що ця дипломатична ізоляція триває. Незважаючи на певні поодинокі контакти. І, безумовно, Путін, Росія намагаються використовувати ці контакти для легалізації себе на міжнародній арені і демонструючи картинку начебто повернення до нормальності. Ні, цього не відбулося і не відбувається", - наголосив Сибіга.

Він підкреслив, що санкційний тиск на РФ зберігається. "Санкції тривають, всі санкційні пакети на сьогодні задіяні. Ми говоримо про обмеження участі Росії в низці міжнародних організацій, в міжнародних важливих подіях. Ми говоримо про дипломатично-політичну ізольованість Росії", - додав міністр.

Сибіга також нагадав про прогрес у створенні спеціального трибуналу для притягнення РФ до відповідальності.

"Ця робота ведеться, тому що були прийняті певні макрорішення на початку, потім все перейшло на рівень більш експертної, фахової роботи, і зараз ми досягли дійсно суттєвого процесу, з перспективою прискореного подальшого руху", - зазначив очільник МЗС.

Топ коментарі
+6
путлєра зараз Трамп виводить з ізоляціі - навіть у вісімку хоче впихнути
показати весь коментар
17.03.2025 11:38 Відповісти
+3
Кремль з великоі? Всьо четко.
показати весь коментар
17.03.2025 11:40 Відповісти
+3
Это мозги у тебя в изоляции от головы, чего ты лепишь горбатого, в какой изоляции?

Все, как торговали с рашистами, так и торгуют, как жали руку кровавому *********, так и жмут,а вы всё болтаете, выдаёте желаемое за действительное.
показати весь коментар
17.03.2025 11:45 Відповісти

Завантаження...