Приблизно 70% біженців можуть повернутися в Україну після завершення війни, - Чернишов

Близько 70% українських біженців можуть повернутися в Україну за умови відповідних змін та розвитку нашої країни.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив віцепрем'єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов в інтерв’ю BBC Україна.
За його словами, йдеться про 30% співгромадян, які готові повернутися в Україну після настання безпекових і стабільних умов. Ще 40% - ухвалюватимуть рішення з огляду на успіх України, її економічне відновлення, відбудову та розвиток.
"Хочу підкреслити, що "повертати українців" - термін не дуже коректний. Це рішення, яке українці приймуть самостійно. Наше завдання - бути конкурентоспроможними, тому що за ті 40% ми будемо конкурувати з іншими країнами", - пояснив Чернишов.
Віцепрем'єр наголосив, що після завершення війни український уряд буде активно працювати над створенням відкритої економіки, залучати інвестиції, спрощувати податки та підтримувати бізнес. Тобто лібералізувати ринок та гарантії безпеки, які власне й сприятимуть швидкому розвитку країни.
"Саме це створить робочі місця, а вони - мотивацію українцям повертатися", - підсумував Чернишов.
Раніше Чернишов заявляв, що примусових заходів для повернення українців з-за кордону не буде.
Ці утирки розраховують залишитись при владі і після закінчення війни? Чи то буде вже новий уряд?