11101 відвідувач онлайн

Трамп зосереджений на мирі і розраховує на успіх переговорів із Путіним, - глава нацрозвідки США Габбард

Глава розвідки США Габбард про перемовини Трампа і Путіна

Президент США Дональд Трамп досяг значного прогресу в переговорах між Росією та Україною і розраховує на успіх у розмові з російським диктатором Володимиром Путіним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NDTV, про це заявила глава національної розвідки США Тулсі Габбард.

Так, за її словами, президент Трамп зосереджений на мирі та досяг безпрецедентного прогресу в переговорах між Росією та Україною

"Переговори щойно почалися, і він сподівається на успіх, не заради себе, а заради миру та припинення загибелі невинних людей. У нас є найкращі перемовники, які працюють як з українцями, так і з Росією", - зазначила Габбард.

Вона наголосила, що за попередньої адміністрації не було жодних зусиль щодо миру чи прямого діалогу з диктатором Путіним.

"За дуже короткий проміжок часу Трамп досяг набагато більшого прогресу в досягненні миру, ніж будь-які інші попередні зусилля. Президент Трамп матиме дуже продуктивну розмову з Путіним у відповідний час, що ґрунтується на його непохитній відданості миру", - додала Габбард.

Раніше видання Reuters заявило, що Трамп планує поговорити із Путіним 18 березня.

Спецпосланець президента США Стів Віткофф також повідомив, що розмова американського та російського лідерів може відбутися цього тижня.

Своєю чергою у Кремлі підтвердили, що Дональд Трамп та Володимир Путін проведуть розмову 18 березня.

Топ коментарі
+15
Які досягнення, шлюха трьохрубльова? Зупинка допомоги? Вивід військ з Курщини? А не пішла б ти накуй разом з такою допомогою.
показати весь коментар
17.03.2025 15:22 Відповісти
+15
Це та габбард що сиділа експертом в студії Раша Тудей. А тепер керує розвідкою США...
Якщо оце не пи'здець то шо тоді пи'здець...
показати весь коментар
17.03.2025 15:25 Відповісти
+10
Габбард , прогрес тоді є, коли перестають окуповувати українські теріторії , і не вбивають українців , а так звиздіти, не мішки ворочати ...видавати бажанне ,за ради піару ,це сьогоднішний стиль США ...
показати весь коментар
17.03.2025 15:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які досягнення, шлюха трьохрубльова? Зупинка допомоги? Вивід військ з Курщини? А не пішла б ти накуй разом з такою допомогою.
показати весь коментар
17.03.2025 15:22 Відповісти
показати весь коментар
17.03.2025 15:23 Відповісти
Успех по Трампу.

показати весь коментар
17.03.2025 15:25 Відповісти
Це та габбард що сиділа експертом в студії Раша Тудей. А тепер керує розвідкою США...
Якщо оце не пи'здець то шо тоді пи'здець...
показати весь коментар
17.03.2025 15:25 Відповісти
Когда эта Тутси поменяется местами с Симонян или Захаровой...
показати весь коментар
17.03.2025 15:50 Відповісти
А какая разніца (с)...
показати весь коментар
17.03.2025 17:14 Відповісти
Донні Рудий Чубчик, скоріш за все, розплатився з нею посадою. На дівуль своїх не витрачає. І взагалі, при Байдені там теж сиділа панянка, в молодості сексуально озабочена.
показати весь коментар
17.03.2025 17:01 Відповісти
Габбард , прогрес тоді є, коли перестають окуповувати українські теріторії , і не вбивають українців , а так звиздіти, не мішки ворочати ...видавати бажанне ,за ради піару ,це сьогоднішний стиль США ...
показати весь коментар
17.03.2025 15:25 Відповісти
Скоро ж перебазарять - для чого ці вкиди? - досягне - недосягне
показати весь коментар
17.03.2025 15:25 Відповісти
Її задача лизати Трампу чи надавати його адміністрації цінну і правдиву інформацію?...
показати весь коментар
17.03.2025 15:26 Відповісти
звізда вухата...
показати весь коментар
17.03.2025 15:27 Відповісти
поки розмови і вихваляння
показати весь коментар
17.03.2025 15:28 Відповісти
Хай Трамп що небудь зробе для України
Тоді можно говорить про рідко земельні мінерали як казав Остап Бендер стільці вечером гроші утром стільці утром гроші вечером
Но стільці вперед
показати весь коментар
17.03.2025 15:32 Відповісти
Схоже, Трамп більше зосереджений на своєму чубчику - щоб віторм не здуло.
А також на захисті своєї дупи - коли вилізуть усі його зв'язки з кремлем.
показати весь коментар
17.03.2025 15:37 Відповісти
Трамп не зосереджений. Це в психіатрії інакше називається.
показати весь коментар
17.03.2025 16:26 Відповісти
Його чуб у профіль нагадує член
показати весь коментар
17.03.2025 16:47 Відповісти
https://www.newsweek.com/minnesota-senate-republicans-trump-derangement-syndrome-mental-illness-2045600?
показати весь коментар
17.03.2025 15:45 Відповісти
Republicans Push to Make 'Trump Derangement Syndrome' a Mental Illness

Республіканці намагаються зробити «синдром розладу Трампа» психічним захворюванням
показати весь коментар
17.03.2025 15:48 Відповісти
И эту Тутси не просто ДОПУСТИЛИ до разведки, оно теперь начальница?!
Господь наказал Америку...
показати весь коментар
17.03.2025 15:47 Відповісти
Знаю еще одного такого подполковника как Тулси Габбард, сам Арестович).
показати весь коментар
17.03.2025 15:47 Відповісти
Трамп зосереджений на мирі Трампі, тільки на Трампі і ні на кому, крім Трампа.
показати весь коментар
17.03.2025 15:58 Відповісти
*********** брехня трампістів магашистів. Ще більше, ніж брехня зебобиків
показати весь коментар
17.03.2025 16:08 Відповісти
Так він зосередившись на мирі хуситів бомбить?
показати весь коментар
17.03.2025 16:17 Відповісти
Мадам наверное вернулась с Луны.
показати весь коментар
17.03.2025 17:20 Відповісти
Кадри вирішують все! Що збирається вирішувати рудий нарцис з такими кадрами здогадатись не важко...
показати весь коментар
17.03.2025 17:46 Відповісти
Ще одна *********.
показати весь коментар
17.03.2025 17:59 Відповісти
Не кажи гоп поки не перескочиш.Мир, а не капітуляція.Два ідіот хер і перець будуть домовлятися
показати весь коментар
17.03.2025 18:16 Відповісти
Для женщины красота важнее ума, потому что мужчине легче смотреть, чем думать.
Марлен ДИТРИХ
показати весь коментар
17.03.2025 20:05 Відповісти
Дурень думкою багатіє