11123 відвідувача онлайн

32% українців відчувають розчарування щодо влади, 28% - надію, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

українці

Третина українців висловлюють розчарування щодо влади (32%), тоді як 28% відчувають надію.

Про це свідчать дані опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) 14-24 лютого 2025 року, інформує Цензор.НЕТ.

32% українців відчувають розчарування щодо влади, 28% - надію

Згідно з дослідженням, найбільш поширеними почуттями є розчарування (32%) і надія (28%). Також респонденти зазначали сором (17%), злість (16%), співчуття (15%), гордість (13%) та ненависть (11%). Відносно найменше опитаних говорили про страх (8%), вдячність (8%), байдужість (6%), симпатію (6%) та сміх (4%).

Серед громадян, які не довіряють президенту Володимиру Зеленському, переважають негативні емоції: 55% відчувають розчарування, а 35% - злість. Водночас серед прихильників Зеленського 41% висловлюють надію, 22% - співчуття, 19% - гордість, але також 21% зазначили, що відчувають розчарування.

32% українців відчувають розчарування щодо влади, 28% - надію

Як зазначається, опитування було проведено методом телефонних інтерв’ю серед 1000 респондентів віком від 18 років, які проживають на підконтрольних Україні територіях.

Топ коментарі
+25
28% відчувають надію, що цю владуу скоро побачать на лаві підсудних.
показати весь коментар
18.03.2025 12:05 Відповісти
+24
показати весь коментар
18.03.2025 12:07 Відповісти
+15
показати весь коментар
18.03.2025 12:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.03.2025 12:05 Відповісти
28% відчувають надію, що цю владуу скоро побачать на лаві підсудних.
показати весь коментар
18.03.2025 12:05 Відповісти
Щоб не розчаровуватись не потрібно зачаровуватись
показати весь коментар
18.03.2025 12:06 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 12:07 Відповісти
Бо Боневиік і його мародерно-зрадницька команда рахують нарід бидлом. Бо хіба нормальні віддадуть свою безпеку цим потворам?
показати весь коментар
18.03.2025 12:38 Відповісти
найбільш поширеними почуттями є розчарування (32%)

Вочевидь ці 32% були колись зачаровані Зеленським? Тобто - з тих 44%, які були зачаровані Зеленським у 2019 році сьогодні 32% відсотки вже розчаровані. Виходить - в Зеленського залишилося 12% прихильників. Схоже на правду - в будь-якому суспільстві завжди є 10-12% невиліковних.
показати весь коментар
18.03.2025 12:08 Відповісти
Водночас серед прихильників Зеленського 41% висловлюють надію, 22% - співчуття, 19% - гордість, але також 21% зазначили, що відчувають розчарування.

У організаторів цього опитування права півкуля мозку не дружить з лівою. Як у ПРИХІЛЬНИКІВ Зеленського НАДІЯ на владу може бути лише 41%? Тим більше - як у прихильників Зеленського може бути 21% розчарування - чому ж вони залишаються прихильниками Зеленського?

Хрінь.

показати весь коментар
18.03.2025 12:22 Відповісти
Оці 28 відсотків і є реальним рейтингом Зєлєнского.
показати весь коментар
18.03.2025 12:09 Відповісти
а де варіант, "дати потужних піліюєй"? а таки дамо
показати весь коментар
18.03.2025 12:09 Відповісти
розчарування+сором+злість+ненависть+страх+сміх=90%
довіри до влади геть нема, факт
до речі, а як це розчаруватися у брехлі?
сюр...
показати весь коментар
18.03.2025 12:11 Відповісти
я відношусь до 28%.Надіюсь що нарешті Клоун подасть у відставку і забере з собою всіх своїх корупціонерів
показати весь коментар
18.03.2025 12:11 Відповісти
А от я Зеленському довіряю й не сумніваюся в ньому: нічого розумного чи доброго для України він не зробить.
показати весь коментар
18.03.2025 12:12 Відповісти
До одужання суспільства ще дуже далеко (України та українців може не вистачити)... Навіть війна багатьох нічиму не вчить, як були зачарованими інфантильними нєпанімашками, так і лишилися. Надія (28%) співчуття(15%) гордість (13%) ... Це просто лютий ППЦ!!!
показати весь коментар
18.03.2025 12:14 Відповісти
А той, хто читає і вірить в ці опитування... Він хто?
Варіанти відповідей:
1 казковий дибіл
2 простий дибіл
3 душевно хворий
4 психічно хворий
5 здоровий
показати весь коментар
18.03.2025 12:19 Відповісти
28 % невиліковних дебилів....
показати весь коментар
18.03.2025 12:14 Відповісти
вони до сих пір з піною у рота твердять що цю війну почав Порошенко в 2014-у, про що далі говорити?
показати весь коментар
18.03.2025 12:22 Відповісти
забороняю президенту вести від мого імені будь які перемовини з політичними тваринами, пройдисвітами і психопатами, яку б країну вони б не представляли, чи то америку, чи то московію, до повного виведення армії окупанта з території україни. ПРОШУ ПІДТРИМАТИ !!!
показати весь коментар
18.03.2025 12:15 Відповісти
можу підтримати(безкоштовно) за мотузку, на якій воно має висіти
показати весь коментар
18.03.2025 12:15 Відповісти
28% це прихлєбатєлі та родичи що добре збагатилися на війні та безладі.
показати весь коментар
18.03.2025 12:15 Відповісти
"Надію" на що? На суд Лінча?
показати весь коментар
18.03.2025 12:15 Відповісти
Вперше за 35років,мене опитувала якась кантора Ipsos,говорила про 10хв.спілкувались 25хв,чому бо наприклад "чи підтримаєте Зелень на другий термін" я "тільки на каштані на Хрещатику,верх ногами"і так по частині дурних питань з 5ма варіантами відповіді,відмітив що жіночка яка опитувала мала стальні нерви-чистий робот.
показати весь коментар
18.03.2025 12:52 Відповісти
З телефону писав мало бути до Олександр Олександр .
показати весь коментар
18.03.2025 12:55 Відповісти
Вибори... Вибори...
Опитування...
Бажано опитувати: в верховній раді, в офісі президента, в урядовому кварталі...
Категорично заборонено опитувати: рядових громадян
показати весь коментар
18.03.2025 12:17 Відповісти
Яку блд надію???

Що ЗЄ порозумнішає і кине цицьку Єрмака?
Чи, що ЗЄ-команда кине грабувати Україну і почне її захищати?
показати весь коментар
18.03.2025 12:20 Відповісти
Надію Савченко !))
показати весь коментар
18.03.2025 13:50 Відповісти
у мене ніяких почуттів
показати весь коментар
18.03.2025 12:21 Відповісти
Не розумію...Відчуття гордості за що?!
показати весь коментар
18.03.2025 12:23 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=7wCTAtdEDIs https://www.youtube.com/watch?v=7wCTAtdEDIs

https://www.youtube.com/watch?v=7wCTAtdEDIs Історія передвиборча, піксельна. Без моралі
показати весь коментар
18.03.2025 12:25 Відповісти
почуття приходять і уходять , а їсти хочеться завжди 🍗
показати весь коментар
18.03.2025 12:25 Відповісти
То якшо добавити сором та злість, то вийде шо? То шо більшість посилає зебіла у дупу. А прихільники більшостю своєю десь по європі.....отака ось в мухи срака
показати весь коментар
18.03.2025 12:29 Відповісти
воюють одні а опитують інших!!!!
а це чисте, чесне обібалово
мене зовсім не цікавить думка мусара з його рідними...
чиновника з рідними...
влади з оточенням...
цікавить думка тих у кого загинули рідні та близкі
у кого вони на фронті
чиїх запакували мусара з тцк
у кого в родинах безногі, безрукі. контужені...
одним реченням, цікавить думка неброньованих та призивних
та тих хто воює чи має воювати
бо коли хірурга хвалить або обсирає людина яку він не оперував.
не оперував рідних та близьких, цієї людини а вона спирається лиш на чутки,
то це не більше, та не меньше як плітки, а не опитування
показати весь коментар
18.03.2025 12:33 Відповісти
Яка ще може бути надія на дії влади? Де ті зелені барани, яким 6 років було мало подивитися на мародерства, корупцію, яйця по 17 грн і сто тисяч бракованих мін та сите і жирне життя "зеленої шобли", бусифікацію і брехню з мудафону?
показати весь коментар
18.03.2025 12:35 Відповісти
Красти потрібно владі менше і поважати права громадян, то може якась повага і буде. А так, звиняйте...
показати весь коментар
18.03.2025 12:38 Відповісти
32% це ідіоти у стадії одужання, 28% патологічні ідіоти, тобто невиліковні і, як завжди, розумні в меншості.
показати весь коментар
18.03.2025 12:39 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 12:46 Відповісти
Буратіна(кухарка) накерувала державою. Результат бачим. Шкода, що не всі дожили. Ті, що мають надію, це ті хто барижить на крові?
показати весь коментар
18.03.2025 12:47 Відповісти
Для чого ці опитування ? Ви краще почитайте відгуки в соц.мережах і порахуйте позитивні відгуки про зеленського і негативні про Порошенка . Особисто я таких не бачив .
показати весь коментар
18.03.2025 12:51 Відповісти
...надію ???.
.Савченко !?
показати весь коментар
18.03.2025 13:46 Відповісти
Так і Путлер ще відчуває надію на Зеленського.
показати весь коментар
18.03.2025 14:14 Відповісти
Цим 28% явно потрібна психіатрична допомога!
показати весь коментар
18.03.2025 14:15 Відповісти
Не розчарування а ненависть, таку саму як і до кацапні
показати весь коментар
18.03.2025 14:28 Відповісти
Якщо Вас цікавлять відповіді на питання: чому почалася війна, чому світові пох доля нашої країни, чому так поводять себе трампи, маски, путлери, наші нікчемні владні дегенерати, чому наші громадяни вимушені втікати зі своєї рідної землі…

Відповіді на ці та багато інших життєвоважливих питань Ви знайдете тут http://loveread.ec/view_global.php?id=2398
показати весь коментар
18.03.2025 16:48 Відповісти
Колись та все-таки закінчиться війна, повернуться хлопці і завітають до вдов своїх побратимів, матерів, які втратили синів та дочок і розкажуть правду, а не марафоннку брехню. Ой важко буде заховатися Бонівтіку і його хуцпі, жінки знайдуть і прийдеться їм розповідати, якщо звичайно встригне.
показати весь коментар
18.03.2025 19:08 Відповісти
цікаві цифри. Рохраховано на тих, хто читає лише заголовки. В сумі виходить більше 100%!!Якже так? Виявляється в опросі пропонувалося обрати 3 варіанти. Але і так не виходить 300%!! Але, якщо взяти цифри для НОРМАЛЬНОГО аналізу (якщо це можливо), то виходить:
5 негативних варіантів - 84
5 позитивних - 70
4 какая разница - 20
Маніпуляційна стаття. Шкода, що ЦН повівся. Свідомо, чи несвідомо??
показати весь коментар
19.03.2025 10:47 Відповісти