6739 відвідувачів онлайн

Трамп може обговорити сьогодні з Путіним звільнення ЗАЕС та вихід Сил оборони з Курщини, - Веніславський

Член оборонного комітету парламенту,

Під час сьогоднішньої телефонної розмови президента США Дональда Трампа із російським диктатором Володимиром Путіним може йтися про звільнення Запорізької АЕС та про повний вихід Сил оборони з Курської області. 

Таку думку член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський висловив в ефірі Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

На думку Веніславського, хоча Росії вигідне припинення вогню, Путін все одно вимагатиме максимуму поступок від України, однак Трамп не йтиме на ці вимоги очільника Кремля.

"Трамп достатньо прагматична людина, він, безперечно, не буде йти на поступки для Путіна. Я думаю, що будуть обговорюватись ключові речі - повне виведення Збройних сил України з території Російської Федерації й межа розмежування чи лінія, на якій буде зупинено бойові дії. Чи це буде нинішня лінія, чи Путін буде змушений кудись відкотитися", - зазначив він.

Народний депутат вважає малоймовірним, що ще якісь території України будуть додатково окуповані.

"З погляду аргументів президента Сполучених Штатів може йти питання лише про звільнення певних територій Російською Федерацією, в тому числі Запорізької АЕС, про що він неодноразово заявляв. Тому я думаю, що все буде залежати від тих аргументів, які Трамп висуне проти Путіна і які змусять Путіна йти на поступки", - зауважив Веніславський.

За його словами, Трамп як "миротворець" може тиснути як на російську, так і на українську сторону, щоб досягти певних компромісів, проте територіальних поступок з боку України не може бути.

Раніше у Білому домі повідомили, що Трамп у розмові з Путіним обговорить питання ЗАЕС.

Нагадаємо, у Кремлі підтвердили, що Дональд Трамп та Володимир Путін проведуть розмову 18 березня.

Раніше видання Reuters заявило, що Трамп планує поговорити із Путіним 18 березня.

Спецпосланець президента США Стів Віткофф також повідомив, що розмова американського та російського лідерів може відбутися цього тижня.

Кремль готує окремі тези для розмови президента США Дональда Трампа і російського диктатора Володимира Путіна, зокрема щодо врегулювання війни проти України.

Топ коментарі
+14
Він прямо як "Миколина погода".
показати весь коментар
18.03.2025 15:11
+12
Хто повірить що ***** піде з ЗАЕС ?
Які шанси ?
показати весь коментар
18.03.2025 15:09
+11
показати весь коментар
18.03.2025 15:12
Коментувати
Сортувати:
Хто повірить що ***** піде з ЗАЕС ?
Які шанси ?
показати весь коментар
18.03.2025 15:09 Відповісти
Принципово вирішене питання про передачу Україні ЗАЕС та міста Енергодар. Підкреслюю - принципово. Існує алгоритм передачі станції, по місту ще будуть переговори... За це путін вимагає живлення з ЗАЕС окупованих території Півдня які, можливо, залишаться під його контролем.

Україна отримає контроль над Кінбурнською косою буде розблоковано роботу Миколаївського порту. Питання також принципово вирішено.

https://t.me/Mccartneyser68/1144
показати весь коментар
18.03.2025 15:16 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 15:26 Відповісти
Він прямо як "Миколина погода".
показати весь коментар
18.03.2025 15:11 Відповісти
Шо ви всі сьогодні вискакуєте як чорти з табакерки? - перетруть - таи шось можна буде прикидати
показати весь коментар
18.03.2025 15:11 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 15:12 Відповісти
ви справді споживаєте отаке лайно, як на скриншоті?
показати весь коментар
18.03.2025 15:19 Відповісти
OП+ це лайно? Я не думаю, що це Офіс нашого президента.
показати весь коментар
18.03.2025 15:35 Відповісти
я навіть не про назву, й навіть не про мову (точніше язик) цього тг, я виключно про зміст.
показати весь коментар
18.03.2025 15:50 Відповісти
Але про віслюки та яйця то чиста правда - чом не понасміхатися.
показати весь коментар
18.03.2025 18:23 Відповісти
цей допис не викликає в мене ані сміху ані посмішки.
шкода, що в когось викликає.
показати весь коментар
18.03.2025 18:42 Відповісти
Ну не всі такі серйозні.
показати весь коментар
18.03.2025 18:43 Відповісти
А може і не обговорити...Що таке це веніславський? Федьку, тебе не спитали?
показати весь коментар
18.03.2025 15:13 Відповісти
Ванга, друге прешестя
показати весь коментар
18.03.2025 15:14 Відповісти
Краще помовчи...
показати весь коментар
18.03.2025 15:15 Відповісти
Якщо Зелена влада не зможе повернути Південь, доступ до Азовського моря Мелітополя - Бердянська, а з росії знімуть санкції, то це поразка у війні.
показати весь коментар
18.03.2025 15:16 Відповісти
А яким чином ми зараз повернемо південь? Треба дуже багато озброєння та техніки, а цього й близько не видно. Як бачимо, політика партнерів така, щоб війна продовжувалась якнайдовше щоб їх не зачепило.
показати весь коментар
18.03.2025 15:28 Відповісти
Та тупа вівця з Білого дому - аналог маньки захерової , заявила що ЗАЕС знаходиться - на кордоні рахи і України .! ..
Це як розуміти , вона просто ідіотка , чи дає зрозуміти що все вже поділили . ?
показати весь коментар
18.03.2025 15:20 Відповісти
Що вони там могли поділити? Виходить що перше...
показати весь коментар
18.03.2025 15:35 Відповісти
Ну треба ж якось нагадати про себе! Але я думаю про тебе й так не забудуть, коли настане час відповідати зеленій шоблі за те, що вони зробили з країною самі, а також допомагали рашистам руйнувати нашу країну і вбивати наших громадян (варто згадати хоча б смаглюк, яка закликала людей не евакуюватися)!
показати весь коментар
18.03.2025 15:20 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3395977/sluga_narodu_vasylevskasmaglyuk_poyasnyla_chomu_24_lyutogo_zaklykala_ukrayintsiv_ne_evakuyuvatysya_kerivnytstvo
показати весь коментар
18.03.2025 18:55 Відповісти
Про смаглюк
показати весь коментар
18.03.2025 18:58 Відповісти
Яке ж воно гниляве,оце вєніславський!
показати весь коментар
18.03.2025 15:22 Відповісти
і не тікі ЗАЕС , а і Крима і Донбаса
показати весь коментар
18.03.2025 15:26 Відповісти
+++
И репарации.
показати весь коментар
18.03.2025 15:40 Відповісти
обговорювати можна повну деокупацію, все інше пересмикування і обговоренню з боку україни не підлягає, а про що там домовляться два психопати то не до нас, то до психіатра
показати весь коментар
18.03.2025 15:28 Відповісти
Так Трамп може,а що ти можеш веніславський?Я бачив і чув,як ти виправдовував своїх про міни,які не вибухали і нікуди не летіли.Забув,я нагадаю.
показати весь коментар
18.03.2025 15:32 Відповісти
...цей "відбілювач зелених зрадників" може розказати скільки українських підрозділів залишилося і ведуть бойові дії на території курської губернії, чи їх вивели з оточення. а чи здали так само, як "Азов".але в значно більшій кількості???
показати весь коментар
18.03.2025 15:41 Відповісти
обмін заес на крим!
але ж, ні зе!гніда, ні сирський тут не причому!!!
показати весь коментар
18.03.2025 15:50 Відповісти
Трамп уже врятував з "оточення" на Курщині 20000 тис. наших військових. Але йому до Абрамовича з Арахамією далеко. Ті на початку війни 450 тис врятували.
показати весь коментар
18.03.2025 16:15 Відповісти
Цей веніславський мені нагадує іншого з фільму Іван Васильович змінює професію!!! Що той піздюк і крадій що цей .......!!!
показати весь коментар
18.03.2025 16:35 Відповісти
Трамп буде "спасати" тисячі українських воїнів, які оточені рашистською армією на Курщині?
показати весь коментар
18.03.2025 16:45 Відповісти
Від 1200 кв км на Курщині під контролем ЗСУ на вчора залишалось 70 кв км. Яка ЗАЕС? Вони хворі там, чи просто сцуть в очі?
показати весь коментар
18.03.2025 16:51 Відповісти
Там все в аварійному стані (профілактика обладнання умовне, та ще є частина що виробляє ворог), та ще потужність максимум 50%.
Після греблі її вже не реанімуєшь навіть подібним хламом з Болгарії
показати весь коментар
18.03.2025 16:56 Відповісти
Цей Веніславський взагалі адекват? ЗСУ вже нема на Курщині. Зараз проблема, як Суми втримати.
показати весь коментар
18.03.2025 18:22 Відповісти
А може й не обговорити
. Ідіоти мврафонні