Припинення атак на енергетичну інфраструктуру може стати першим кроком до справедливого миру в Україні, - Шольц

Узгоджене президентом США Дональдом Трампом та президентом РФ Володимиром Путіним припинення атак на енергетичну інфраструктуру може бути важливим першим кроком до справедливого миру в Україні.
Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми повністю погоджуємось з тим, що метою всіх зусиль має бути справедливий і міцний мир для України. Оголошений заклик до припинення атак на енергетичну інфраструктуру може стати першим важливим кроком на цьому шляху. Те ж саме стосується ініціювання технічних переговорів щодо припинення вогню на морі", - сказав Шольц під час спільної з президентом Франції Емманюелем Макроном заяви для ЗМІ.
За словами канцлера ФРН, вони з Макроном погоджуються, що "без України і через Україну не повинно бути жодного рішення".
"Зрозуміло, що підтримка США є і буде незамінною. Ось чому так важливо, щоб Вашингтон також продовжував свою військову підтримку України. Звичайно, ми стежили за телефонною розмовою президента США Трампа та Путіна", - наголосив Шольц, додавши, що наступним кроком має бути повне припинення вогню для України, якомога швидше.
Нагадаємо, що у вівторок, 18 березня, президент США Дональд Трамп та диктатор РФ Володимир Путін провели телефонну розмову.
У Кремлі розповіли про деталі телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором Володимиром Путіним.
У Білому домі розповіли про результати телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та диктатором РФ Володимиром Путіним.