7184 відвідувача онлайн

Припинення атак на енергетичну інфраструктуру може стати першим кроком до справедливого миру в Україні, - Шольц

Шольц

Узгоджене президентом США Дональдом Трампом та президентом РФ Володимиром Путіним припинення атак на енергетичну інфраструктуру може бути важливим першим кроком до справедливого миру в Україні.

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми повністю погоджуємось з тим, що метою всіх зусиль має бути справедливий і міцний мир для України. Оголошений заклик до припинення атак на енергетичну інфраструктуру може стати першим важливим кроком на цьому шляху. Те ж саме стосується ініціювання технічних переговорів щодо припинення вогню на морі", - сказав Шольц під час спільної з президентом Франції Емманюелем Макроном заяви для ЗМІ.

За словами канцлера ФРН, вони з Макроном погоджуються, що "без України і через Україну не повинно бути жодного рішення".

"Зрозуміло, що підтримка США є і буде незамінною. Ось чому так важливо, щоб Вашингтон також продовжував свою військову підтримку України. Звичайно, ми стежили за телефонною розмовою президента США Трампа та Путіна", - наголосив Шольц, додавши, що наступним кроком має бути повне припинення вогню для України, якомога швидше.

Нагадаємо, що у вівторок, 18 березня, президент США Дональд Трамп та диктатор РФ Володимир Путін провели телефонну розмову.

У Кремлі розповіли про деталі телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та російським диктатором Володимиром Путіним.

У Білому домі розповіли про результати телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та диктатором РФ Володимиром Путіним.

Топ коментарі
+11
Ага, як в казці про плаття голого короля: всі кинулися робити вигляд, що досягнуто великий дипломатичний прорив у битві Добра із Злом
показати весь коментар
18.03.2025 21:45
+8
Шольц іди ти вже на ....пенсію
показати весь коментар
18.03.2025 21:42
+5
То коли зараз касаби вібали по елстанції у слов'янску, то це вже перемір'я, чи ще ні
показати весь коментар
18.03.2025 21:43
Коментувати
Сортувати:
Шольц іди ти вже на ....пенсію
показати весь коментар
18.03.2025 21:42 Відповісти
Дебил *** (Лавров)
показати весь коментар
18.03.2025 22:16 Відповісти
То коли зараз касаби вібали по елстанції у слов'янску, то це вже перемір'я, чи ще ні
показати весь коментар
18.03.2025 21:43 Відповісти
Шольц вже в літах а в казки вірить - путлєр зразу ж закріпляє балачки про перемир"я ударами шахедів
показати весь коментар
18.03.2025 21:45 Відповісти
Так вже пишуть шо в Слов"внську пів - міста потушили
показати весь коментар
18.03.2025 21:54 Відповісти
Так вони ж усі керовані - звідки вилетіли туди можуть повернутися
показати весь коментар
18.03.2025 21:59 Відповісти
Ага, як в казці про плаття голого короля: всі кинулися робити вигляд, що досягнуто великий дипломатичний прорив у битві Добра із Злом
показати весь коментар
18.03.2025 21:45 Відповісти
до перемир'я )(уйлоТрамп має ще провести перемовини з орбаном та фіцо, особисто з кожним.
показати весь коментар
18.03.2025 21:47 Відповісти
Черговий раз Тампон показав свою нікчемність.
показати весь коментар
18.03.2025 21:52 Відповісти
Справедливий мир - перестати купляти нафту в Рашки і її економічний коллапс.
показати весь коментар
18.03.2025 21:53 Відповісти
ФІГНЯ це, а не "перший крок"!
До обіцянок Трампа про "повне припинення вогню" цьому "як пішки до марсу"!
показати весь коментар
18.03.2025 21:53 Відповісти
І ти, Шольц?!
показати весь коментар
18.03.2025 21:55 Відповісти
Мгм.
За дивним збігом у нас знов відключали світло, тільки-но ввімкнули.
Неважко звангувати, що ті з панів, що наживаються на війні, заметушаться.
показати весь коментар
18.03.2025 21:55 Відповісти
Кацапи і так не атакують весною літом, накопичують ракети на осінь зиму.
Тож ця домовленість на руку кацапам
показати весь коментар
18.03.2025 21:57 Відповісти
Знову у них якийсь свій справедливий мир .
показати весь коментар
18.03.2025 21:57 Відповісти
Зараз козломорді вдарили по енергетиці Слов"янська, половина міста без світла
показати весь коментар
18.03.2025 21:58 Відповісти
Крутое мнение!но поверьте аоцна ЭТА БЕСКОНЕЧНА!УВИДИТЕ!
показати весь коментар
18.03.2025 21:58 Відповісти
Не потрібно розвішувати вуха та дати путіну оговтатись, бо потім буде ще гірше!
Потрібно підкручувати сакції поки росія не розвалиться, а якщо не будуть підкручуватито путін адаптується і вдарить знову і тоді розвалиться Європа, тут або, або...
показати весь коментар
18.03.2025 22:03 Відповісти
Это выгодно только России.
показати весь коментар
18.03.2025 22:03 Відповісти
"Чіханіє увєлічіваєт абйом груді"
показати весь коментар
18.03.2025 22:12 Відповісти
Справедливий мир від шольца це не дати ракети Таурас Україні,бо вони з путькіним домовились.
показати весь коментар
18.03.2025 22:13 Відповісти
Це кацапам зараз вигідно, щоби ЗСУ не руйнували їх нафтобази та переробні заводи...
А натомість Україні мають припинити допомогу???
То для кого таке "перемирря"???
показати весь коментар
18.03.2025 22:21 Відповісти
Просто вже нічого атакувати: якісь енергооб'єкти більш-менш надійно прикрито, а інші вже знищено. Та й запаси ракет у москалів не безмежні, а щоб виготовити нові потрібен час (наприклад, ті самі 30 днів). Тобто цю 'домовленість' насправді треба читати так: мені поки все рівно нічим пуляти, то ж я візьму зобов'язання цього не робити поки що.
показати весь коментар
18.03.2025 22:22 Відповісти
Серьезно? Дядя ты дурак? Они отдадут навороваеое? Какой "справедливый" ты имееш в виду?
показати весь коментар
18.03.2025 22:26 Відповісти
Аха-аха, наивные.
показати весь коментар
18.03.2025 22:28 Відповісти
Шольц знову "валяє Шольца".
показати весь коментар
18.03.2025 22:58 Відповісти
https://glavcom.ua/country/incidents/rosijani-porushili-enerhetichne-peremirja-vdarivshi-po-kritichnomu-objektu-v-slovjansku-1050158.html Касапи, попри запевнення ***** Трампу, що він віддав наказ своїм оркам не бити по енергетичній інфраструктурі України, через дві години після цього першими порушили енергетичне перемир'я, вдаривши по критичному об'єкту електроенергетики в Слов'янську.
Увечері 18 березня російські війська завдали ударів по критичній інфраструктурі міста Слов'янськ, що на Донеччині. Про це повідомляє https://glavcom.ua/country/incidents/rosijani-porushili-enerhetichne-peremirja-vdarivshi-po-kritichnomu-objektu-v-slovjansku-1050158.html «Главком» з посиланням на місцеві пабліки.
Повідомляється, що росіяни вдарили по одній з підстанцій у місті. Місцеві жителі повідомляють, що у місті Слов'янськ частково зникло світло. Декілька районів повністю знеструмлені.
Військовий оглядач Богдан Мірошников зазначив, що ворог вдарив по енергоінфраструктурі Словʼянська авіабомбою.
показати весь коментар
19.03.2025 00:49 Відповісти
Марні надії.