10900 відвідувачів онлайн

Україна не салат і не компот, щоб бути в меню для Путіна, - Зеленський

Зеленський

Домовлятися про Україну без участі України не правильно, оскільки це не принесе бажаного результату.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Президент підкреслив, що говорив американській стороні, про те, що не хочу, щоб Україна була "в меню для Путіна".

"Ми не салати, не компот для цієї людини, незважаючи на його апетит. Ми самостійна держава. І тому без нас, про нас - я вважаю, що це домовлятись неправильно, тому що результату бажаного для всіх не буде", - наголосив Зеленський.

"Ширше коло питань, це для того, щоб виключити Україну максимально із цього процесу тому що дійсно у сторін є широке поле своїх тем. І це зрозуміло, Америка самостійна держава, при всій повазі до Америки, до президента - вони можуть обговорювати що завгодно… Мені здається, що це їх двосторонні відносини. Хоча безумовно вони мають вплив і на нашу ситуацію", - сказав Зеленський, відповідаючи на прохання журналістів прокоментувати спроби Путіна обговорювати з американською стороною більш ширше коло питань, включити Іран та проблеми на Близькому Сході.

Топ коментарі
+11
Хто обирає асфальт замість зброї, той стане і салатом, і компотом, і бутербродом у чужому меню.
показати весь коментар
18.03.2025 22:35 Відповісти
+10
Крым не бутерброд, Украина не салат. Заткните кто-нибудь уже поганую пасть этого клоуна.
показати весь коментар
18.03.2025 22:38 Відповісти
+9
Це він сам з собою теревенить?

Бо такі потужні концерти у Трампа ніфіга не проходять, а ***** взагалі ЗЄ за порожнє місце вважає.
Тепер знов з Кварталом-95 гастролювати залишається.
показати весь коментар
18.03.2025 22:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То скажи що Украіна не по зубах путлєру для чого ці компоти?
показати весь коментар
18.03.2025 22:34 Відповісти
Для його виборців, їм нравицця компот від лідора
показати весь коментар
18.03.2025 23:08 Відповісти
Розійшовся не на жарт
В кінці зачитає реп і піде рахувати шахеди😁
показати весь коментар
18.03.2025 22:34 Відповісти
Це ще не культ особистості?
показати весь коментар
18.03.2025 22:35 Відповісти
Хто обирає асфальт замість зброї, той стане і салатом, і компотом, і бутербродом у чужому меню.
показати весь коментар
18.03.2025 22:35 Відповісти
Понравилось Литвину крылатые фразы изрыгать!
показати весь коментар
18.03.2025 22:35 Відповісти
Це він сам з собою теревенить?

Бо такі потужні концерти у Трампа ніфіга не проходять, а ***** взагалі ЗЄ за порожнє місце вважає.
Тепер знов з Кварталом-95 гастролювати залишається.
показати весь коментар
18.03.2025 22:36 Відповісти
Крым не бутерброд, Украина не салат. Заткните кто-нибудь уже поганую пасть этого клоуна.
показати весь коментар
18.03.2025 22:38 Відповісти
Я погидую слухати навіть останнє слово цього виродка, коли він стоятиме на ешафоті.
показати весь коментар
19.03.2025 05:30 Відповісти
Україна не салат і не кампот.а "зепоцріот" не кістка в горлі куйла...
показати весь коментар
18.03.2025 22:38 Відповісти
Этой рожа сегодня испоганила весь вечер, ее слишком до уя.
показати весь коментар
18.03.2025 22:40 Відповісти
Щось забагато вави сьогодні з його філософськими хрипомиками. До докторської дисертації готує матеріал?
показати весь коментар
18.03.2025 22:40 Відповісти
"...не салат....для путіна...." Вона для коломойського і К0 для нового єрусалиму під твоїм президенством все іде по плану..
показати весь коментар
18.03.2025 22:43 Відповісти
нічого про Україну без України(с). бльо! так виявляється що воно ще й порохобот . оце картинки вимальовуються, потім ще виявиться що і за порошенка голосував в 19му році
показати весь коментар
18.03.2025 22:50 Відповісти
от і вскрився чоколятна консєрва!!!!
показати весь коментар
18.03.2025 22:59 Відповісти
І навіть не повія !
показати весь коментар
18.03.2025 22:52 Відповісти
Якщо так, то можно зєлю перефразувати , Україна зелє - нє Лєнка, досить з неї знущатися , продавати її плюндрувати, і самому прєлюбодєйствовать із дєрьмаком.
показати весь коментар
18.03.2025 22:55 Відповісти
врубайте(ц)
показати весь коментар
18.03.2025 23:08 Відповісти
Підсилювач потужності?
показати весь коментар
19.03.2025 05:40 Відповісти
если бы вы твари не обосрались везде где только можно ,то и было бы всё по другому.
показати весь коментар
18.03.2025 23:14 Відповісти
дуже дивно , що порівняв Україну з салатом та компотом, а не шашликами.. блазень.
показати весь коментар
19.03.2025 00:19 Відповісти
Цікаво, а чому адмін не блокує явно ворожі, агресивні та брехливі напади на Зеленського (Верховного головнокомандувача у воюючій країні). Може Юра Бутусов так хоче?
показати весь коментар
19.03.2025 06:25 Відповісти