10036 відвідувачів онлайн

МЗС перевірить вихід США з групи, яка розслідує злочини РФ проти України, - Зеленський

Зеленський відреагував на вихід США з групи, що розслідує злочини РФ

Президент Володимир Зеленський доручив міністру закордонних справ Андрію Сибізі зʼясувати ситуацію з виходом США з Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії проти України (ICPA).

Про це він сказав під час спілкування з журналістами, відповідаючи на запитання кореспондента "Інтерфакс-Україна", інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський заявив, що звернувся до глави МЗС після повідомлень про вихід США з групи з розслідування злочину агресії проти України.

"Я побачив це в медіа, але воно не дає мені повністю ситуацію, повністю картину. Я попросив Міністерство закордонних справ. Наш міністр мені відповів, що не факт, що щось буде зупинено або призупинено. Тому ми домовилися, що він зараз мені підготує", - сказав очільник держави.

Нагадаємо, раніше видання New York Times повідомило, що США виходять із Міжнародного центру з розслідування злочинів РФ проти України. Це є свідченням того, що Трамп відмовляється притягнути Путіна до відповідальності.

У Євросоюзі підтвердили, що Сполучені Штати вийдуть із міжнародної групи, яка займається розслідуванням злочинів Росії у війні проти України, США офіційно повідомили Євроюст про вихід.

Топ коментарі
+11
Доречі, ви помітили, що мобілізація ОП "свідків сталевих яєць" закінчилася?

Де ті легіони обожнювачів ЗЄ, від яких ряснів інет після того, як ЗЄ у Білому домі опустили...
показати весь коментар
18.03.2025 22:56 Відповісти
+8
Порошенко буквально сказав, що треба більше зосереджуватись на обороні, ретельніше готувати укріплення і більше цінувати життя українських військових.
І через ці слова секта Зеленського називає Порошенка зрадником. Вони там геть вже *********? (c)
показати весь коментар
18.03.2025 23:00 Відповісти
+7
Це такий стиль - не закінчувати речення і казати якимись уривками?

Таке враження, що ЗЄ постійно втрачає думку посеред речення.
показати весь коментар
18.03.2025 22:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сам не вірить Єдиному телемарафону
показати весь коментар
18.03.2025 22:47 Відповісти
ржунімагу

Зенелох перевірить ))))))
показати весь коментар
18.03.2025 22:49 Відповісти
Це такий стиль - не закінчувати речення і казати якимись уривками?

Таке враження, що ЗЄ постійно втрачає думку посеред речення.
показати весь коментар
18.03.2025 22:51 Відповісти
Що втрачає? Думку? Зеленський? А звідки у того ішака дегенеративного думки взялися?
показати весь коментар
19.03.2025 06:34 Відповісти
Он шо проснулось?
показати весь коментар
18.03.2025 22:52 Відповісти
США офіційно сповістили про припинення участі в Міжнародному центрі з розслідування злочинів РФ проти України, - ЄС Джерело: https://censor.net/ua/n3541650

А "лидера современности" забыли оповестить... Не порядок!
показати весь коментар
18.03.2025 22:52 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2025 23:00 Відповісти
всі тут)
показати весь коментар
19.03.2025 00:26 Відповісти
Досить лизати сраку трампаксу(видно нормально так ліДор злякався , заяви трампакса ,що той щось там розкаже). Вже й тут влаштовує цирк. Трампони офіційно про це заявили. Чи тобі що, треба міністр щоб з їхнього сайту прочитати цю заяву?
показати весь коментар
18.03.2025 23:00 Відповісти
Суд зобов'язав підрозділ Маска прозвітувати про виконання рішення.

Федеральний суддя зобов'язав уряд відновити системи https://zn.ua/ukr/WORLD/administratsija-trampa-khoche-zalishiti-v-usaid-menshe-300-spivrobitnikiv-zmi.html Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), https://www.nbcnews.com/politics/doge/elon-musk-doge-efforts-close-usaid-unconstitutional-agency-systems-mus-rcna196961 повідомляє NBC News.

У постанові суду йдеться, що здійснене очолюваною Ілоном Маском агенцією DOGE поквапом закриття USAID, «ймовірно, порушило Конституцію Сполучених Штатів кількома способами».

Окружний суддя США Теодор Чвень наказав Департаменту ефективності уряду Маска відновити доступ до електронної пошти, платежів, повідомлень про безпеку та всіх інших електронних систем усім чинним співробітникам і підрядникам USAID. Він також зобов'язав департамент упродовж семи днів надати суду письмове підтвердження виконання цього рішення.
показати весь коментар
18.03.2025 23:10 Відповісти