3220 відвідувачів онлайн
3 300 60

Міноборони США планує скоротити 60 тис. цивільних працівників, - The Independent

пентагон

У Міністерстві оборони США планують скоротити від 50 до 60 тисяч цивільних робочих місць.

Про це пише The Independent, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

За словами джерела, менш ніж 21 тисяча працівників, які пішли за власним бажанням, залишать свої посади найближчими місяцями. Щоб скоротити кількість цивільних працівників на 5-8% від загальної кількості — 900 тис. осіб, Пентагон планує щомісяця звільняти близько 6 000 людей, не займаючи звільнені посади.

Зазначається, що військових працівників міністерства можуть перевести на вакантні цивільні посади, що може вплинути на готовність американської армії. Водночас чиновник запевнив, що міністр оборони Піт Гегсет хоче, аби "ці скорочення не зашкодили обороноздатності".

Звільнення в Пентагоні відбудуться в рамках виконання плану Департаменту ефективності уряду (DOGE), очолюваний Ілоном Маском, щодо скорочення персоналу та обмеження набору нових співробітників.

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
18.03.2025 23:31 Відповісти
+11
Чувак із синдромом Аспергера керує Америкою..я худію..

Мало нам дебіла зеленого - так ще соціопат на додачу..
показати весь коментар
18.03.2025 23:34 Відповісти
+9
60 000 + їх родичі і знайомі = ще тисяч 300 рішучіх противників трампізму ... не погано
показати весь коментар
18.03.2025 23:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
18.03.2025 23:31 Відповісти
60 000 + їх родичі і знайомі = ще тисяч 300 рішучіх противників трампізму ... не погано
показати весь коментар
18.03.2025 23:33 Відповісти
ага, примерно 0.1% населения. Это учитывая "знакомых", которым обычно такие дела как-то пихуй.
показати весь коментар
18.03.2025 23:48 Відповісти
"ага, примерно 0.1% населения"
ну так изначально было 50%, плюс еще 0,1%, уже хорошо
показати весь коментар
19.03.2025 00:46 Відповісти
Імпічмент ...
показати весь коментар
19.03.2025 02:59 Відповісти
Выборы в конгресс через 2.
показати весь коментар
19.03.2025 08:35 Відповісти
Чувак із синдромом Аспергера керує Америкою..я худію..

Мало нам дебіла зеленого - так ще соціопат на додачу..
показати весь коментар
18.03.2025 23:34 Відповісти
А оце дуууже добре.
Муск, мочи їх усіх, в сортірє, як твій фюрер заповідав.
показати весь коментар
18.03.2025 23:36 Відповісти
З ефективністю нічого спільного не має. План зламати морально населення країни, залякати. Щоб інша частина принишкла і боялась протестувати та виходити на мітинги непокори. Старий кремлівський метод. Трумп маск будуєть диктатуру, переймаючи досвід у пуйла. Навіть таке свободомисляче населення, як в Америці швидко ляже під диктатора. Кредити, діти, сімʼї… Їсти хочеться всім.
показати весь коментар
18.03.2025 23:41 Відповісти
Я так думаю - "цивільні працівники МО США", які голосували за Трампа - В ЗАХВАТІ!!!
показати весь коментар
18.03.2025 23:42 Відповісти
Так і у нас, ті хто голосували: "Только нє Порошенко!" , і зараз під кацапським ракетами і бомбами ні на йоту не порозумнішали.
Бо що реднеки, що кугути одні одного вартують.
показати весь коментар
18.03.2025 23:56 Відповісти
це їхній варіант "хоч поржом".
показати весь коментар
19.03.2025 00:52 Відповісти
- Пане президенте! Ви обіцяли дать американцям роботу... А насправді, проводите політику масових звільнень - тільки в МО дали команду звільнить 60 тисяч цивільних працівників!
- А як ви думаєте - для чого я дав команду виловлювать нелегальних мігрантів та депортувать їх за межі США? Я звільняю їх робочі місця для цих, звільнених з військового відомства... Хай працюють у новій сфері - зміцнюють економіку США...
показати весь коментар
19.03.2025 02:27 Відповісти
конгеніально!
показати весь коментар
19.03.2025 02:33 Відповісти
Я хвалився, що у мене, в папці "Анекдоти", з"явився новий файл? Називається "Трамп". У 2019-му з"явився файл "Блазень". Зараз в ньому - більше 100 сторінок анекдотів. У файлі "Трамп" - ще тільки одна неповна сторінка...
показати весь коментар
19.03.2025 02:40 Відповісти
англомовних анекдотів вже зараз можно набрати на десяток сторінок. Але ж для цього треба бути американцем.
показати весь коментар
19.03.2025 02:44 Відповісти
Розумієш, у чому справа - у кожного народу - свій гумор і сарказм... Ми, часто, не розуміємо британських чи американських анекдотів (навіть у хорошому перекладі російською чи українською) І так само "англомовні" не розуміють наших...
показати весь коментар
19.03.2025 03:02 Відповісти
Так, я в курсі.
показати весь коментар
19.03.2025 03:17 Відповісти
Деякі науковці, що займаються "ідіоматикою", вважають анекдоти "різновидом ідіоматичних висловів" (або навпаки).
показати весь коментар
19.03.2025 03:35 Відповісти
як ви думаєте, нам потрібно трохи скоротити армію чиновників? будуть вони в захваті? а ви будете радіти, якщо поскорочують мін'єдів всяких?
показати весь коментар
19.03.2025 08:35 Відповісти
Що я "думаю" - то моя справа... Не горю бажанням щось тобі пояснювать, враховуючи рівень твого інтелекту... Я його ще вчора оцінив...
показати весь коментар
19.03.2025 08:54 Відповісти
тобто ви проти скорочення армії наших чиновників. вірно?
показати весь коментар
19.03.2025 08:56 Відповісти
Федю... Я "проти" обговорення з тобою, на форумі, питань політики (і не тільки)...
Знаєш, чим "хомо сапієнс" відрізняється від "хомо еректуса"? Перший здатний до "абстрактного мислення". Другий - лише до "конкретного"... Ти відносишся до других...
показати весь коментар
19.03.2025 09:14 Відповісти
я й з першого разу зрозумів, що ти крім образ нічого путнього не можеш написати. ти на питання дай відповідь, якщо зможеш, звісно.
показати весь коментар
19.03.2025 09:34 Відповісти
Я відповідь дать можу... Але не хочу... Саме тому, що у тебе мислення "конкретне"... Все одно не зрозумієш...
показати весь коментар
19.03.2025 09:42 Відповісти
Це що презенти хйлу до наступного раунду перемовин, як нарцисофашисти роблять Америку великою?
показати весь коментар
19.03.2025 00:25 Відповісти
Правильно, на великий израиль нужно еще больше денег. А у кого их брать? У рядовых американцев, которые "по приколу" и "нас политика не интересует".
показати весь коментар
19.03.2025 01:16 Відповісти
Паша... Вибач - ти ********? Який стосунок має "Приватбанк" до статевого життя свого працівника чи клієнтів банку? "Статевий герпес" розповсюджується статевим шляхом. Вона що, надавала кредити чи інші послуги клієнтам, у "горизонтальному положенні"? Так це ж їх власні проблеми - а не банківські...
показати весь коментар
19.03.2025 02:34 Відповісти
Розумієш, "Павлуша"... На місці керівництва банку і батьків цих дітей, я-б тебе "вичислив, і "відкрутив тобі яйця" у суді... І не тільки цивільному чи адміністративному, а й кримінальному ... А знаєш, чому? Бо це - розгололошенння конфіденційної інформації медичного характеру... А це вже "пахне" ст. 132 Кримінального кодексу України... А якщо ти БРЕШЕШ - то тебе банк "порве, як Тузік грілку", за наклеп - "підрив ділової репутації юридичної особи"...
Якщо тобі муляє Посікун - розбирайся з нею особисто, а не тринди якусь "муть" на "Цензорі"... Бо це - "засіб масової інформації" - а не "лавочка біля під"їзду."... Вкурить у твою писанину "адмін" "Цензора" - і через п"ять хвилин ти будеш деактивований... Бо ти використовуєш форум сайту для власних "розборок"... Я ж пам"ятаю, що ти про Посікун писав і, звинувачуючи її в наведенні російських КАБів на місто...
Я тебе попередив... Не "заткнешся" - твої проблеми...
показати весь коментар
19.03.2025 02:56 Відповісти
Тебе з "дурки" коли випустили? Чи це у тебе "сезонне загострення"? Весна ж прийшла...
показати весь коментар
19.03.2025 03:37 Відповісти
Санітарів куди направлять? Ти хоч на рідних не кидайся - вони нічим не винні, що у тебе "картуза зірвало"...
показати весь коментар
19.03.2025 04:07 Відповісти
Ще раз питаю: куди направлять санітарів?
показати весь коментар
19.03.2025 05:02 Відповісти
Потерпи трішки... Санітари вже в дорозі...
показати весь коментар
19.03.2025 05:28 Відповісти
І що? Де причинно-наслідковий зв"язок між його загибеллю і діяльністюПосікун? Докази приведи...
показати весь коментар
19.03.2025 05:42 Відповісти
Не тратьте, куме, сили, воно з ТОТ пише.
Одна з реінкарнацій навіть нахабно натякнула: з окупованого Маріуполя.
показати весь коментар
19.03.2025 08:30 Відповісти
Ну, треба ж було його красиво "розкласти", щоб "воно" "розвернулося у всій красі"... Я ще вночі "санітарів" викликав ...Приїхали вранці, "відправили в "дурку"...
показати весь коментар
19.03.2025 09:00 Відповісти
Думаю, адміністрації слід приділити особливу увагу цьому питанню.
Бо воно ще не раз повернеться.
Мінімум чотири реінкарнації було. Мінімум. За крайні три дні.
показати весь коментар
19.03.2025 09:02 Відповісти
Що ж... "лікуватимемо"... "Хірургічним методом"... Тобто - "лоботомією"...
показати весь коментар
19.03.2025 09:17 Відповісти
1200000000000 $ США витрачали на обслуговування державного боргу за 12 місяців. це на 20% більше, ніж на оборону. Світ осліп?
показати весь коментар
19.03.2025 04:45 Відповісти
Пока коррупционеры по всему дикому миру набивают матрасы миллионами долларов Америке ничего не грозит. Я смотрел в ютьюб бои в какой-то непонятной азиатской стране по неведомому виду спорта. Там объявили бонус за бой вечера 50 тысяч долларов. Доллары это деньги мира. А своя туалетная бумага им нах не нужна.
показати весь коментар
19.03.2025 06:37 Відповісти
Так в том то и дело, что доллар, перестаёт быть ключевой валютой в глобальной экономике. Трамп вынужден в приказном порядке вводить торговые пошлины тем кто предпочитает использовать альтернативные средства расчётов даже между собой.
показати весь коментар
19.03.2025 08:59 Відповісти
А ти не хочеш порахувати скільки грошей США заробили використовуючи державний борг?
США найбільший боржник у сіті. Світ осліп?
показати весь коментар
19.03.2025 07:13 Відповісти
Якщо йдеться про внутрішній борг, деякі інвестиції, що фінансуються за рахунок цього боргу, призводять до зростання ВВП, тоді їх можна розглядати як заробіток від використання боргу. Однак це вже не ринкова економіка, а щось більше схоже на радянське державне регулювання з такими самими неефективними результатами. Звичайно ж, можна тривалий час за допомогою такого методу утримувати свою економіку на плаву. Підтримуючи купівельну спроможність громадян можна уникнути соціального вибуху, але біда в тому, що така рівновага можлива лише при постійному збільшенні цього боргу. Це як їзда на велосипедi, де зупинка або різке гальмування призводить до падіння особливо якщо попереду глухий кут.
показати весь коментар
19.03.2025 08:50 Відповісти