5117 відвідувачів онлайн

Чоловік вчинив самогубство у камері тимчасового тримання у Львові: поліція проводить розслідування

Самогубство в СІЗО у Львові: поліція повідомила деталі

У Львові правоохоронці почали службове розслідування за фактом вчинення самогубства 36-річним затриманим у камері тимчасового тримання.

Про це повідомляє поліція Львівщини, передає Цензор.НЕТ.

Так, вчора, 18 березня, після задокументованого факту збуту наркотичної речовини метадон, правоохоронці затримали в порядку 36-річного жителя Львова.

За фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

До обрання йому запобіжного заходу затриманий був поміщений в камеру тимчасового тримання, де сьогодні, 19 березня, вчинив самогубство.

Подальшим розслідуванням буде займатися ДБР, додали у відділі комунікації поліції Львівської області. 

Топ коментарі
+6
І весь у синяках?
показати весь коментар
19.03.2025 21:21 Відповісти
+5
показати весь коментар
19.03.2025 21:24 Відповісти
+5
Для этого им и зарплату подняли в разы
показати весь коментар
19.03.2025 21:28 Відповісти

Завантаження...