9130 відвідувачів онлайн

Українська ДРГ зайшла у тил росіянам поблизу Горлівки та ліквідувала групу окупантів на трьох автомобілях: "П#здец! Я в ах#е! Пулевые, бл#дь!". ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує результат бойової роботи української ДРГ у тилу росіян поблизу Горлівки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що українські воїни знищили окупантів, які рухалися на трьох автомобілях.

Увага! Ненормативна лексика! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+87
Слава нашим козакам.
показати весь коментар
20.03.2025 10:29 Відповісти
+66
показати весь коментар
20.03.2025 10:31 Відповісти
+66
https://t.me/c/1198589840/111886 ❗️Ймовірне знищення бл*дських ракет для Ту-95МС на підсмаженому сьогодні ае «Енгельс» - монітори Вибух був радіусом до 5 км, що могло спричинити пошкодження і самих бомбардувальників, які базувалися на атакованому аеродромі.

вибух був такої сили шо позносило дахи кацапів в радіусі 2 км від аеродрому
показати весь коментар
20.03.2025 10:36 Відповісти

Завантаження...