Українська ДРГ зайшла у тил росіянам поблизу Горлівки та ліквідувала групу окупантів на трьох автомобілях: "П#здец! Я в ах#е! Пулевые, бл#дь!". ВIДЕО 18+
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує результат бойової роботи української ДРГ у тилу росіян поблизу Горлівки.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що українські воїни знищили окупантів, які рухалися на трьох автомобілях.
Увага! Ненормативна лексика! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!
вибух був такої сили шо позносило дахи кацапів в радіусі 2 км від аеродрому