8802 відвідувача онлайн

Дівчата-підлітки побили хлопця з інвалідністю на Львівщині: поліція розслідує хуліганство

Дівчата-підлітки побили хлопця з інвалідністю

Під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, на якому кілька дівчат-підлітків завдають ударів руками та ногами хлопцю, ймовірно, з інвалідністю.

Про це повідомили у ГУ Нацполіції у Львівської області, передає Цензор.НЕТ.

За попередніми данитми встановлено, що подія сталася в місті Трускавець Дрогобицького району.

"За фактом слідчі поліції Львівщини розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що санкція статті передбачає покарання - обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Нині проводиться досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють обставини події та особи усіх учасників.

Коментувати
Сортувати:
Дівчата-підлітки

Падлітки...
показати весь коментар
20.03.2025 15:17 Відповісти
Тепер не модно в дитинстві по дупі ременем злегка надавати, от і той гуманізм, а по суті вседозволеність, вилазить, діти рахують, що світ рухається тільки навколо них....
показати весь коментар
20.03.2025 15:19 Відповісти
Детей надо воспитывать не ремнем по дупе, а собственным примером. Если родители этих малолетних ************ легко руки распускают, то и они тоже самое делают не задумываясь.
показати весь коментар
20.03.2025 16:29 Відповісти
В Штатах по іншому.Дочка-підліток мого знайомого звернулась до поліціі що тато дав їй ремня.Тата затримали,зобов"язали прослухати дуже недешевий курс науки як треба поводитись з дітьми.Місяць,до речі...Потім екзамен,тато його не здав.Зрізався на питанні шо будете робити коли прийдете до дому і побачите дочку з афроамериканцем в ліжку...Тато втратив контроль і сказав що буде робити...І пішов по другому колу вчитись.Роботу втратив,грошей нема,а дочка обнагліла до краю,хамить,батьків ні в що не ставить...Але літом вони поїхали на Батьківщину (він поляк) і вже там він її виховав...В нього аж очі блистіли і руки тряслись коли він розповідав про то виховання...Коротше,в Штати вона вернулась шовкова...
показати весь коментар
20.03.2025 17:02 Відповісти
Друже, я в Штатах уже пол жизни прожил, не надо мне рассказывать баяны от знакомых поляков.
От это фуфло про вопрос "прийдете до дому і побачите дочку з афроамериканцем в ліжку.." только савецкий чилавек мог придумать.
показати весь коментар
20.03.2025 22:46 Відповісти
Ми сасі і винні.Раніше цензура такі випадки приховувала.А тепер заради сенсації журналюги на весь світ розповсюджують.А потім ще батьки впливові у нападників,безкарність.
От і знаходяться наслідувачі.
показати весь коментар
20.03.2025 15:25 Відповісти
Карати треба, батьків, а потім і *********, що теж, тільки серіали зеленського дивиться з говноборотьком… За 30 років постсовдепія не може зникнути, сама по собі!! Московіти з ригоАНАЛЬНИМИ, добре нагадили в Україні, разом з олігархічними телеКаналами!
Це ще, з часів Кучми та дивних осіб, з його оточення в Урядовому кварталі, московіти лайном обмазували Українців за газові оборудки!
тимошенчиха, з кучмою і лазаренком, це добре пам'ятають!!
Сирійці, гарний приклад сьогодні показують, та дають достойний урок, як треба з робити, із запроданцями провладними!!
показати весь коментар
20.03.2025 15:46 Відповісти
Что у тебя в голове?
показати весь коментар
20.03.2025 16:06 Відповісти
Не бачу отих святих галичан які зараз насеркть в коментах що це не місцеві, а приїжджі зі Сходу, бо святі україномовні галичани такого зробити не могли