8132 відвідувача онлайн
1 854 20

Парламент Естонії не підтримав законопроєкт про закриття кордону з РФ

Естонія запроваджує митний контроль на кордоні з РФ

20 березня парламент Естонії відхилив законопроєкт, ініційований партією Isamaa, згідно з яким парламент дав би уряду вказівку закрити естонсько-російський кордон.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це, як пише повідомляє ERR.

Як зазначається, пропозицію Isamaa підтримали 14 депутатів, а 61 був проти. Отже, законопроєкт було відхилено.

Лідер Isamaa Урмас Рейнсалу обґрунтував законопроєкт кількома гібридними атаками, які, за його словами, Росія організувала проти Естонії та її країн-союзниць.

Як він вважає, з огляду на нинішню безпекову ситуацію доречно закрити кордон між Естонією та РФ, а в органів безпеки та уряду Естонії є відповідні технічні можливості та правові підстави.

Раніше повідомлялося, що Латвія вирішила частково закрити пункти пропуску на кордонах з РФ та Білоруссю.

А Польща планує розмістити протипіхотні міни на кордоні з Росією та Білоруссю в межах програми "Східний щит".

Топ коментарі
+9
"Той, хто між війною та ганьбою обирає ганьбу, отримає і війну і ганьбу"
показати весь коментар
20.03.2025 17:07 Відповісти
+4
все вірно!!!
шашлики на 9 мая!
показати весь коментар
20.03.2025 16:59 Відповісти
+4
Гриша.. Тобі треба в окопи.... На лікування
показати весь коментар
20.03.2025 17:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все вірно!!!
шашлики на 9 мая!
показати весь коментар
20.03.2025 16:59 Відповісти
Я думаю вирішили домовитись... Поганий мир краще ніж хороша війна
показати весь коментар
20.03.2025 17:01 Відповісти
"Той, хто між війною та ганьбою обирає ганьбу, отримає і війну і ганьбу"
показати весь коментар
20.03.2025 17:07 Відповісти
І де естонці ***********?? Шо не лізуть до чорта на роги ??
показати весь коментар
20.03.2025 17:11 Відповісти
зрозуміло!
плєшива крємдядь, кацапи і навіть трамп так і кажуть: українці самі винні, тому що лізли до чорта на роги.
кастрюлєголовиє скакалі на майданє, то тєпєрь получайтє!
показати весь коментар
20.03.2025 17:18 Відповісти
Ну треба розраховувати свої сили.. А 30 років грабування народу ..розкрадання ресурсів...розвалювання армії ..розпродаж зброї ...половину населення видавити на заробітки ...Довести країну до найбіднішої в Європі і лізти до чорта на роги теж не розумно
показати весь коментар
20.03.2025 17:27 Відповісти
треба було відразу доєднатися до донбасяо7
не було б ніякої війни.
ну, а крим, то таке.
то ж не бутерброд. про нього потрібно забути назавжди.
і взагалі, нас не існує.
показати весь коментар
20.03.2025 17:33 Відповісти
Гриша.. Тобі треба в окопи.... На лікування
показати весь коментар
20.03.2025 17:37 Відповісти
оооо.....
і ти про окопи.
знову втомився від війни?
показати весь коментар
20.03.2025 17:41 Відповісти
Ні бачу ти невгомонний.. В окопах би вилікувався... А тут на форумі втому не відчуєш
показати весь коментар
20.03.2025 17:42 Відповісти
і знову про окопи?
показати весь коментар
20.03.2025 17:45 Відповісти
Від цього слова тобі ніяково?
показати весь коментар
20.03.2025 17:46 Відповісти
Нісенітниці. Не варто порівнювати країну яка знаходиться на островах, і в якої було 50млн населення, з країною до якої хоч пішки і з населенням 1.5млн. Хоч трісни, але не виграєш.
показати весь коментар
20.03.2025 17:15 Відповісти
А що тепер тупість не висвітлювати взагалі, москвофільчик ?
показати весь коментар
20.03.2025 17:10 Відповісти
Артем... Ти б свій героїзм висвітлював не тут своїми висерами а поліз в окопи ... Чи тільки попісдесь??
показати весь коментар
20.03.2025 17:13 Відповісти
Після окупації в 1940 році Естонії кремлівськими комуно- фашистами моторошного
срср (кривава в'язниця народів)! Справжні суверенні території Естонії Кінгісеппського
і Сланцевського районів, а також Печорський край і територія Іван міста з околицями
були загарбовані анексовані ворожою паРашей (рсфср)і злочинно передані до Псковської області. Що як і Україна Естонія не признала цього. А значить )(уйло після повернення
окупованих Українських територій обов'язково поверне і Естонські? А раптом???
показати весь коментар
20.03.2025 17:38 Відповісти
ватне, какаразнічне, чонгарсько-шашличне - невиліковне... хоча декому, іноді допомагає стрес під вибухами безпосередньо поряд..