12116 відвідувачів онлайн

Переважна більшість громадян ЄС вважає Трампа ворогом Європи, - опитування

Опитування у ЄС: Трампа сприймають як ворога Європи

Більше як половина європейців вважає президента США Дональда Трампа "ворогом Європи", згідно з опитуванням, проведеним у восьми найбільших країнах Євросоюзу і в Данії.

Про це свідчить опитування на замовлення французького журналу Le Grand Continent і Cluster 17, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

У соціологічному дослідженні, спрямованому на вимірювання настроїв європейських громадян щодо трансатлантичних відносин і питань безпеки напередодні поточного саміту Європейської ради, 51% вважають Трампа – давнього масового скептика ЄС – ворогом континентального альянсу.

63% респондентів кажуть, що обрання Трампа "робить світ менш безпечним".

Лише 13% опитаних європейців вважають, що президент США "поважає демократичні принципи", тоді як 43% кажуть, що він "має авторитарні тенденції", а 39% – що він "діє як диктатор".

Негативно ставляться не лише до Трампа. В опитаних восьми країнах майже 8 з 10 респондентів вважають, що раднику Трампа Ілону Маску не можна довіряти, а майже половина респондентів у Бельгії, Данії та Франції стверджують, що європейці повинні бойкотувати електромобілі Tesla.

Лише десята частина респондентів вважає, що ЄС може покладатися на Америку Трампа у забезпеченні своєї безпеки та оборони, тоді як 70% стверджують, що ЄС повинен покладатися винятково на власні сили.

Опитування охопило Францію, Бельгію, Італію, Німеччину, Іспанію, Данію, Нідерланди, Польщу та Румунію. Воно тривало з 11 по 14 березня та охопило 10 тисяч людей.

Топ коментарі
+13
А ким иого вважати - якшо він дуркує на всю голову
показати весь коментар
20.03.2025 18:30
+12
https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

Нахожусь сейчас по делам в странах Балтии. Тут не то, чтобы шухер, но все иллюзии относительно того, что Америка придет и спасет рассыпались и, надо отдать должное, реагируют.

Перво-наперво, все трое (Литва, Латвия, Эстония) срочно выходят из Оттавской конвенции по запрету противопехотных мин. С тем запретом понаделали дел, конечно, там главная проблема была не в нем, а в уничтожении запасов. Но сейчас вроде прочухались и срочно ищут, привозят и минируют, минируют, минируют. Ну и копают рвы, строят фортификации, короче, готовятся.

Как мы все уже убедились, минные поля, желательно в несколько слоев, защищают гораздо лучше, чем конвенции, пятая статья или меморандумы.
показати весь коментар
20.03.2025 19:06
+6
Трамп-- авантюрист , барыга , кидала, попросту - мошенник.
На Украине в местечках-- "шмыгло"
показати весь коментар
20.03.2025 18:41
Коментувати
Сортувати:
А ким иого вважати - якшо він дуркує на всю голову
показати весь коментар
20.03.2025 18:30 Відповісти
А рижому як тому соловью, що похрену, що по хрену.Для придурка це занадто високі матерії.
показати весь коментар
20.03.2025 19:01 Відповісти
так воно і є, і ніхто з них того не приховує, що грає на руку Європі і на її більш швидке одужання.
показати весь коментар
20.03.2025 18:32 Відповісти
європейська крига скресла, панове !!!

роздувайте військові бюджети !!!

.
показати весь коментар
20.03.2025 18:33 Відповісти
Цікаво. Він, незабаром, буде і ворогом американців. Так вдарити по яловичині для бургерів! Взагалі, чувак збанкрутився пару разів і рахує себе королем "сдєлок". Так в нас люба бабка на базарі не була банкрутом жодного разу.
показати весь коментар
20.03.2025 18:36 Відповісти
Україна є частиною Європи,а ось на Росія має залишити свої європейські території на користь України.
показати весь коментар
20.03.2025 19:11 Відповісти
Не кто,а что.Дикари понимают исключительно язык грубой силы.Никакая дипломатия,только грубая сила,без каких либо переговоров и объяснений.
показати весь коментар
20.03.2025 19:19 Відповісти
кацапіруєте потихесеньку?
показати весь коментар
20.03.2025 19:37 Відповісти
Трамп-- авантюрист , барыга , кидала, попросту - мошенник.
На Украине в местечках-- "шмыгло"
показати весь коментар
20.03.2025 18:41 Відповісти
Та просто поц
показати весь коментар
20.03.2025 19:13 Відповісти
"на Украине" - рашистский нарратив.
показати весь коментар
20.03.2025 21:50 Відповісти
Так, Трамп-бите вухо, це і не приховує!! Звичайно, смердить лайном московитів!
Але ж, нього дрючба, з отим серійним убивцею Українців, *******-прутіним!!
Подібне, до подібного! Смерть рашистам!
показати весь коментар
20.03.2025 18:56 Відповісти
Читайте «Кобзар», Великого Т Г Шевченка, воно проясниться і в голові!
Усе стане, на своє, Історичне місце!
показати весь коментар
20.03.2025 19:38 Відповісти
https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

показати весь коментар
20.03.2025 19:06 Відповісти
Нормальна реакція нормальних країн, й тільки Україна, як завжди...
показати весь коментар
20.03.2025 19:23 Відповісти
Друг х.ла (яким він себе вважає) то ворог всьому Світу.
показати весь коментар
20.03.2025 19:19 Відповісти
Враг народа. Расстрелять!
показати весь коментар
20.03.2025 19:21 Відповісти
европейцы ошибаются, он ворог Человечества!
показати весь коментар
20.03.2025 19:24 Відповісти
Те що не вдалось зробити: ссср ,китаю і фашиській росії ,Трампу і його гоп компанії майже вдалось зробити за два місяці ,а саме розсварити і посіяти недовіру між США і країнами ЄС .
показати весь коментар
20.03.2025 19:36 Відповісти
"Опитування охопило Францію, Бельгію, Італію, Німеччину, Іспанію, Данію, Нідерланди, Польщу та Румунію"(с)
а в мад'ярів і словаків не опитували... тай греків з болгарами і югославами... Там кардинально інше.
показати весь коментар
20.03.2025 19:47 Відповісти
свинособакою тхне...
показати весь коментар
20.03.2025 20:11 Відповісти
В буду/хлів свинособака..
показати весь коментар
20.03.2025 20:48 Відповісти
С такими, как ты, иначе нельзя. Культуру вспомнил, ордынец...
показати весь коментар
20.03.2025 21:56 Відповісти
Висновок- душевне захворювання Маска сильніше ніж у Рудого. Тому Маск разом з Х.....керують помислами Донні Рудого Чубчика.
показати весь коментар
20.03.2025 20:01 Відповісти
"Як просрати все за два місяця" (Д.Трамп)
показати весь коментар
20.03.2025 20:36 Відповісти
Можна, якщо готуватися 5 років.
показати весь коментар
20.03.2025 22:53 Відповісти
Та це *****, більшість громадян США вважають його ворогом США.
показати весь коментар
20.03.2025 21:07 Відповісти