ЗСУ не били по ГВС "Суджа", її обстріляла російська артилерія, - Генштаб

Звинувачення Сил оборони з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції "Суджа" є безпідставними.
Про це йдеться в заяві Генштабу, передає Цензор.НЕТ.
"Так, зазначена станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами. Зокрема, влітку минулого року вона піддалась бомбардуванню керованими авіабомбами, а три дні тому росіяни знову вдарили по ній КАБами.
Вже сьогодні противник підсилив свій спланований деструктивний інформаційний вплив черговою провокацією - обстріляв цей об’єкт з артилерії", - йдеться в повідомленні.
У Генштабі нагадали, що РФ раніше використовувала трубу магістрального газогону для прихованого переміщення своїх підрозділів.
"Росіяни продовжують продукувати численні фейки та прагнуть ввести в оману міжнародну спільноту. Просимо довіряти лише офіційним джерелам, перевіряти інформацію та не піддаватися маніпуляціям", - підсумували там.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) "Суджа" в Курській області.