9120 відвідувачів онлайн

ЗСУ не били по ГВС "Суджа", її обстріляла російська артилерія, - Генштаб

ЗСУ не били по ГВС Суджа в Курській області

Звинувачення Сил оборони з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції "Суджа" є безпідставними.

Про це йдеться в заяві Генштабу, передає Цензор.НЕТ.

"Так, зазначена станція неодноразово обстрілювалась самими росіянами. Зокрема, влітку минулого року вона піддалась бомбардуванню керованими авіабомбами, а три дні тому росіяни знову вдарили по ній КАБами.

Вже сьогодні противник підсилив свій спланований деструктивний інформаційний вплив черговою провокацією - обстріляв цей об’єкт з артилерії", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі нагадали, що РФ раніше використовувала трубу магістрального газогону для прихованого переміщення своїх підрозділів.

"Росіяни продовжують продукувати численні фейки та прагнуть ввести в оману міжнародну спільноту. Просимо довіряти лише офіційним джерелам, перевіряти інформацію та не піддаватися маніпуляціям", - підсумували там.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) "Суджа" в Курській області.

Топ коментарі
+20
Піздьож. В Одесі на Таїрова знову були влучання в підстанцію. Зникало світло, в небі були спалахи від коротких замикань.
показати весь коментар
21.03.2025 09:15 Відповісти
+19
ніхєра там не прокачувалось з 1-го січня тому нам не було някого сенсу підривати ГВС, бо там просто пусті труби. Шо там кацапи підірвали на ГВС, яка не працювала, і взагалі там не було ніякого персоналу - то вже справи кацапів. Хай там у себе хоч все підірвуть.
показати весь коментар
21.03.2025 09:21 Відповісти
+14
це не ми
показати весь коментар
21.03.2025 09:09 Відповісти

Завантаження...