11392 відвідувача онлайн

Україна виграла безцінний час для Польщі і всієї Європи перед загрозою РФ, - Туск

туск

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що завдяки військовим зусиллям України Росія не готова до агресії проти країн НАТО та ЄС.

Про це він заявив під час пресконференції у Брюсселі після засідання Європейської Ради, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на польський мовник RMF24.

Він підкреслив, що саме завдяки Україні Росія наразі не готова до агресивних дій проти інших європейських країн.

"Україна, незалежно від результату війни, виграла безцінний час для Польщі і всієї Європи", - заявив Туск.

Він також закликав пам’ятати про внесок України, особливо коли виникають дискусії про втому від війни чи підтримку біженців.

"Ми повинні пам'ятати, що Росія безпорадна в цих планах проти решти Європи, тому що Україна взяла на себе тягар прямої конфронтації з агресором", - додав польський прем’єр.

Топ коментарі
+12
Україна виграла безцінний час, а ви його повністю просрали.
показати весь коментар
21.03.2025 11:54 Відповісти
+10
Україна виграла час для Польщі. Своїми життями. У відповідь вдячні поляки блокували українськи кордони. Висипали на землю українське збіжжя. Нічого не купую польського і ніколи не куплю.
показати весь коментар
21.03.2025 12:00 Відповісти
+7
Європейці не проти ,щоб Україна ще несла цей тягар так років 3-5 . Все ж нормально - мільйони працьовитих українських білих емігрантів поправлять економіку і демографію . І воювати з Пуйлом не треба - хай українці кладуть свої життя . Трохи бабла і зброї головне підкидати...
показати весь коментар
21.03.2025 12:10 Відповісти

Завантаження...