9686 відвідувачів онлайн

Уряд розгляне проєкт постанови про спрощення взяття на військовий облік українців за кордоном, - Верещук

На розгляд Кабінету Міністрів внесли проєкт змін до постанови №932, який спрощує взяття на військовий облік громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном.

Про це повідомила заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук, інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, це дозволить консульствам і відділенням ДП "Документ" видавати паспорти та інші документи десяткам тисяч українських громадян, які перебувають за межами України.

"Дякую ДМС, Міноборони та секретаріату Кабміну за оперативне напрацювання нормативних змін", - додала заступниця керівника ОП.

Верещук анонсувала спрощення військового обліку українців за кордоном

Топ коментарі
+14
пропоную перші представництва тцк відкрити у монако, ніцці, каннах, відні, римі та барселоні
так би мовити пілотний проєкт
показати весь коментар
21.03.2025 16:16 Відповісти
+10
Коли буде проєкт постанови про притягнення верещучки до кримінальної відповідальності за зраду,саботаж,та шкідництво? Чи Ірка думає що війна все спише? Поїде на шаттлі на нари.
показати весь коментар
21.03.2025 16:21 Відповісти
+6
Держава нічого не зробила ні для нормального життя власних громадян в своїй країні, ні для добровільного повернення біженців на батьківщину, зате як той Швондер біжить наввипередки "на учёт надо взяться"
показати весь коментар
21.03.2025 16:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а тцк за кордоном відкриють?
треба ж якось військовозобов'язаних за кордоном обліковувати, перевіряти, здійснювати звірку даних та документів, проводити із ними бзвп
показати весь коментар
21.03.2025 16:14 Відповісти
пропоную перші представництва тцк відкрити у монако, ніцці, каннах, відні, римі та барселоні
так би мовити пілотний проєкт
показати весь коментар
21.03.2025 16:16 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2025 16:18 Відповісти
в Монако навіть вже керівник ТЦК готовий є - підполковник Арестович
показати весь коментар
21.03.2025 16:31 Відповісти
він "льотчик", який "горів у танку" та має 33 бойових "входи" - ні, не прокатить
оно пацани з фронту зараз повернуться, бойовий досвід мають, то нехай їдуть до монако та беруть на облік цю люсю, перевіряють його документи та бойову підготовку
показати весь коментар
21.03.2025 16:41 Відповісти
невідомо коли вони повернуться, і чи випустять їх? схоже все йде до того що залізний занавіс буде нескінченно довго, владі тримати воєнний стан вигідно, це золоте дно і кріпаків можна тримати в ошийниках
показати весь коментар
21.03.2025 17:58 Відповісти
до речі, люся фейгіну тулила, що вже має полковника
показати весь коментар
21.03.2025 16:43 Відповісти
... взяття на військовий облік громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном...
бронесвинота...
показати весь коментар
21.03.2025 16:17 Відповісти
Коли буде проєкт постанови про притягнення верещучки до кримінальної відповідальності за зраду,саботаж,та шкідництво? Чи Ірка думає що війна все спише? Поїде на шаттлі на нари.
показати весь коментар
21.03.2025 16:21 Відповісти
"Поїде на шаттлі на нари." - не поїде.
Звідки ця безмежна наївність?
показати весь коментар
21.03.2025 17:13 Відповісти
Звідки в наш час таке буквальне сприймання інформації? Вона може і не дожити до цієї поїздки.
показати весь коментар
21.03.2025 17:19 Відповісти
Це для статистики. Закордоном десь 1,3 млн призовного віку, от їх впишуть до всіх і скажуть - бачте, ще в нас по списках є стільки, значить можна ще 100 тисяч (чи скільки там) набрати. Але набиратимуть, звісно, не з тих що закордоном.
показати весь коментар
21.03.2025 16:24 Відповісти
Держава нічого не зробила ні для нормального життя власних громадян в своїй країні, ні для добровільного повернення біженців на батьківщину, зате як той Швондер біжить наввипередки "на учёт надо взяться"
показати весь коментар
21.03.2025 16:26 Відповісти
Ось що таке дружина сбушника:
ссцяла, ссцю і ссцять вам у вічі буду!
показати весь коментар
21.03.2025 16:32 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2025 16:34 Відповісти
Чому ця потвора досі не за гратами?
показати весь коментар
21.03.2025 16:41 Відповісти
верещук- кто с твоей семьи воюет?
показати весь коментар
21.03.2025 16:44 Відповісти
І на чийому боці хто конкретно..
показати весь коментар
21.03.2025 16:46 Відповісти
Вже нову чергову "мутку" загадує ця вересклива пані. Чонгар разом з завхозом розмінували для шаттл-басів,та для орків,і знову свою божевільну,невгамовну ініціативу просуває...Коли воно вже вгамується...
показати весь коментар
21.03.2025 17:17 Відповісти
Видавати документи будуть за кордоном чи тут?
показати весь коментар
21.03.2025 18:04 Відповісти
На*уя козі баян?
показати весь коментар
21.03.2025 19:24 Відповісти