10923 посетителя онлайн

Правительство рассмотрит проект постановления об упрощении постановки на воинский учет украинцев за рубежом, - Верещук

На рассмотрение Кабинета Министров внесли проект изменений в постановление №932, который упрощает постановку на воинский учет граждан Украины в возрасте от 18 до 60 лет, которые находятся за рубежом.

Об этом сообщила заместитель руководителя Офиса Президента Украины Ирина Верещук, информирует Цензор.НЕТ.

По ее словам, это позволит консульствам и отделениям ГП "Документ" выдавать паспорта и другие документы десяткам тысяч украинских граждан, которые находятся за пределами Украины.

"Спасибо ГМС, Минобороны и секретариату Кабмина за оперативную наработку нормативных изменений", - добавила заместитель руководителя ОП.

Верещук анонсировала упрощение воинского учета украинцев за рубежом

Топ комментарии
+14
пропоную перші представництва тцк відкрити у монако, ніцці, каннах, відні, римі та барселоні
так би мовити пілотний проєкт
показать весь комментарий
21.03.2025 16:16
+10
Коли буде проєкт постанови про притягнення верещучки до кримінальної відповідальності за зраду,саботаж,та шкідництво? Чи Ірка думає що війна все спише? Поїде на шаттлі на нари.
показать весь комментарий
21.03.2025 16:21
+6
Держава нічого не зробила ні для нормального життя власних громадян в своїй країні, ні для добровільного повернення біженців на батьківщину, зате як той Швондер біжить наввипередки "на учёт надо взяться"
показать весь комментарий
21.03.2025 16:26
Комментировать
Сортировать:
а тцк за кордоном відкриють?
треба ж якось військовозобов'язаних за кордоном обліковувати, перевіряти, здійснювати звірку даних та документів, проводити із ними бзвп
показать весь комментарий
21.03.2025 16:14 Ответить
пропоную перші представництва тцк відкрити у монако, ніцці, каннах, відні, римі та барселоні
так би мовити пілотний проєкт
показать весь комментарий
21.03.2025 16:16 Ответить
показать весь комментарий
21.03.2025 16:18 Ответить
в Монако навіть вже керівник ТЦК готовий є - підполковник Арестович
показать весь комментарий
21.03.2025 16:31 Ответить
він "льотчик", який "горів у танку" та має 33 бойових "входи" - ні, не прокатить
оно пацани з фронту зараз повернуться, бойовий досвід мають, то нехай їдуть до монако та беруть на облік цю люсю, перевіряють його документи та бойову підготовку
показать весь комментарий
21.03.2025 16:41 Ответить
невідомо коли вони повернуться, і чи випустять їх? схоже все йде до того що залізний занавіс буде нескінченно довго, владі тримати воєнний стан вигідно, це золоте дно і кріпаків можна тримати в ошийниках
показать весь комментарий
21.03.2025 17:58 Ответить
до речі, люся фейгіну тулила, що вже має полковника
показать весь комментарий
21.03.2025 16:43 Ответить
... взяття на військовий облік громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном...
бронесвинота...
показать весь комментарий
21.03.2025 16:17 Ответить
Коли буде проєкт постанови про притягнення верещучки до кримінальної відповідальності за зраду,саботаж,та шкідництво? Чи Ірка думає що війна все спише? Поїде на шаттлі на нари.
показать весь комментарий
21.03.2025 16:21 Ответить
"Поїде на шаттлі на нари." - не поїде.
Звідки ця безмежна наївність?
показать весь комментарий
21.03.2025 17:13 Ответить
Звідки в наш час таке буквальне сприймання інформації? Вона може і не дожити до цієї поїздки.
показать весь комментарий
21.03.2025 17:19 Ответить
Це для статистики. Закордоном десь 1,3 млн призовного віку, от їх впишуть до всіх і скажуть - бачте, ще в нас по списках є стільки, значить можна ще 100 тисяч (чи скільки там) набрати. Але набиратимуть, звісно, не з тих що закордоном.
показать весь комментарий
21.03.2025 16:24 Ответить
Держава нічого не зробила ні для нормального життя власних громадян в своїй країні, ні для добровільного повернення біженців на батьківщину, зате як той Швондер біжить наввипередки "на учёт надо взяться"
показать весь комментарий
21.03.2025 16:26 Ответить
Ось що таке дружина сбушника:
ссцяла, ссцю і ссцять вам у вічі буду!
показать весь комментарий
21.03.2025 16:32 Ответить
показать весь комментарий
21.03.2025 16:34 Ответить
Чому ця потвора досі не за гратами?
показать весь комментарий
21.03.2025 16:41 Ответить
верещук- кто с твоей семьи воюет?
показать весь комментарий
21.03.2025 16:44 Ответить
І на чийому боці хто конкретно..
показать весь комментарий
21.03.2025 16:46 Ответить
Вже нову чергову "мутку" загадує ця вересклива пані. Чонгар разом з завхозом розмінували для шаттл-басів,та для орків,і знову свою божевільну,невгамовну ініціативу просуває...Коли воно вже вгамується...
показать весь комментарий
21.03.2025 17:17 Ответить
Видавати документи будуть за кордоном чи тут?
показать весь комментарий
21.03.2025 18:04 Ответить
На*уя козі баян?
показать весь комментарий
21.03.2025 19:24 Ответить