5928 відвідувачів онлайн

Рубіо назвав CNN таблоїдом пліток через публікацію про його розчарування від Віткоффа

Віткофф та Рубіо

Держсекретар США Марко Рубіо розкритикував публікацію CNN, у якій йшлося про те, що він "розчарований" роллю спеціального представника президента США Стіва Віткоффа в адміністрації Трампа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на допис Рубіо у соцмережі Х.

Він назвав видання "антитрампівським таблоїдом пліток, який використовує малодостовірні історії, щоб генерувати кліки і намагається створити проблеми".

"Віткофф - один з тих, з ким я працюю найближче в нашій команді. Ці люди жалюгідні", - додав Рубіо.

Топ коментарі
+12
Цинічна,лицемірна нікчема Рубіо-інтернет все пам'ятає. Як пам'ятає висловлювання крашеного педика Венса про свого патлатого боса. Й@бані безпринципні павуки в банці. Кон'юнктурщики смердючі.
показати весь коментар
22.03.2025 16:00 Відповісти
+11
Трампісти,ви кончені кацапські шлюхі).
показати весь коментар
22.03.2025 16:05 Відповісти
+10
Охрєнєлі журналюги. Посміли довести власну точку зору на ефективність придурків із зграї рижих. Нема щоб помолитися на п.дора трамка.
показати весь коментар
22.03.2025 16:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
... неча пенять коли...
показати весь коментар
22.03.2025 15:56 Відповісти
Охрєнєлі журналюги. Посміли довести власну точку зору на ефективність придурків із зграї рижих. Нема щоб помолитися на п.дора трамка.
показати весь коментар
22.03.2025 16:12 Відповісти
ти на наших з телемарафона глянь, а не в чужому оці видивлюєшся.
показати весь коментар
22.03.2025 16:14 Відповісти
хоче вижити у зграї МАСКвофілів
показати весь коментар
22.03.2025 20:06 Відповісти
"5-6 ефективних манагерів"...
показати весь коментар
22.03.2025 15:57 Відповісти
Як же ви усі любите, коли вас нахваляють!
А ти гетни сатисфекшену та дай таблоїду у ******!
показати весь коментар
22.03.2025 15:57 Відповісти
У Трамбона один сценарий с Зелей
показати весь коментар
22.03.2025 16:00 Відповісти
Зеленського з Трампом пов'язує... Хабад Любавич! Так, так, саме ця всесвітня єврейська секта. До цієї секти належать такі родичі Трампа: його дочка Іванка (прийняла іудаїзм за вимогою свого свекра Чарльза Кушнера), зять Трампа- Джаред Кушнер, онуки Трампа, сват Трампа Чарльз Кушер-мультиміліардер, головний спонсор Хабад Любавич у США, Щодо Зеленського, то він сам член цієї секти, куди його привів його шеф, наставник і пахан -Коломойський, який є одним з найбільших спонсорів цієї секти в Україні., а також президентом Об'єднаної єврейської общини України. Головним равіном в Об'єднаній єврейській общині є Хабад Любавичський равін Шмуель Камінецький, який вчився у США у Любавицького Ребе. Не є таємницею, що саме Коломойський зробив Зеленського президентом України. Таким чином, дві гілки секти Хабад Любавич , українська і американська зайняті тепер поділом України в інтересах секти Хабад Любавич.
показати весь коментар
22.03.2025 16:48 Відповісти
Цинічна,лицемірна нікчема Рубіо-інтернет все пам'ятає. Як пам'ятає висловлювання крашеного педика Венса про свого патлатого боса. Й@бані безпринципні павуки в банці. Кон'юнктурщики смердючі.
показати весь коментар
22.03.2025 16:00 Відповісти
а є фото де у обох хрести на лобі?
показати весь коментар
22.03.2025 16:01 Відповісти
показати весь коментар
22.03.2025 16:01 Відповісти
Ларрі Девід - неперевершений!
показати весь коментар
22.03.2025 16:07 Відповісти
Трампісти,ви кончені кацапські шлюхі).
показати весь коментар
22.03.2025 16:05 Відповісти
Ти на гівномарафонівських журнашлюх подивись ,
показати весь коментар
22.03.2025 16:11 Відповісти
Перевзувся в повітрі - в команді Трампа норм
показати весь коментар
22.03.2025 16:13 Відповісти
в коаліції зеОПЗЖ кращі?)
показати весь коментар
22.03.2025 16:15 Відповісти
Вони ж кажуть що в США сама демократична демократія в світі а Украіна так - погуляти виишла
показати весь коментар
22.03.2025 16:21 Відповісти
показати весь коментар
22.03.2025 16:15 Відповісти
CNN не тільки таблоїд пліток, а ще видання з кацапським душком.
показати весь коментар
22.03.2025 16:18 Відповісти
А Трамп з яким душком?
показати весь коментар
22.03.2025 16:34 Відповісти
Трамп перший хто дав Україні джавеліни.
показати весь коментар
22.03.2025 16:45 Відповісти
А Іуда перший хто послідував за Христом...
показати весь коментар
22.03.2025 16:49 Відповісти
Скільки?
показати весь коментар
22.03.2025 16:49 Відповісти
Скільки просили, стільки й дали.
показати весь коментар
22.03.2025 17:05 Відповісти
Петро майже на колінах, їх випросив. Дав, авже ж...
показати весь коментар
22.03.2025 16:50 Відповісти
Байден дав Хімарси , абрамси і ф-16 ... що тепер ?
показати весь коментар
22.03.2025 16:53 Відповісти
Один рубіо,нуль в дипломатії, другий вишибала,колись гроші для трампа вибива, взагалі довбойоб!!!
показати весь коментар
22.03.2025 16:30 Відповісти
рубіо латінос, коханець віткоффа вовкіна!
показати весь коментар
22.03.2025 17:04 Відповісти
Тут згідний((Як можна розчаровуватися однодумцем фіткофом((Для початку він хоче продати ***** Україну(й наступна зустріч ніби переговорників буде спробою це зробити((
показати весь коментар
22.03.2025 17:11 Відповісти
трампон! ДайошЪ амерыканскую камсАмольскую правдЪу!! )
показати весь коментар
22.03.2025 17:55 Відповісти
Это знают в США ,и не от Рубио .
показати весь коментар
22.03.2025 18:17 Відповісти
На сьогодні в Американській адміністції панує зграя ШАКАЛІВ які образили. на весь світ. Але всіх тих виродків кара наздожине бо так не може бути щоб моральні уроди диктували як жити демократичному світу
показати весь коментар
22.03.2025 18:34 Відповісти
Так уж получилось, что нынешнее руководство Америки это беда не только их страны, но и всего мира!

Произошёл уникальный случай в истории развития человеческого общества - в руководство ядерной державой пришла команда полностью состоящая из больных, в прямом смысле этого слова, людей, при том, больны страшной болезнью - дебилизмом и шизофренией в последней стадии.

Спасение возможно только в одном случае , если сами американцы выразят им недоверие и потребуют новых выборов, такой шанс есть.
показати весь коментар
22.03.2025 18:42 Відповісти
Нічого, Марко. Ти міністр, а він якась маленька людинка, майже миша, і вартує він так як здохла миша. Тобто, не нервуй з-за нього