11054 відвідувача онлайн

Повітряні Сили ЗСУ знищили пункт управління російської прикордонної застави в Бєлгородській області, - Генштаб

Знищено пункт управління росіян у Бєлгородської області

21 березня 2025 року Повітряні Сили Збройних Сил України завдали успішного удару по пункту управління російської прикордонної застави у Глотово Бєлгородської області РФ.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, попри те, що російські підрозділи застосовували посилені заходи маскування, українські льотчики ліквідували об’єкт противника.

У результаті удару знищено засоби зв’язку та інше технічне обладнання.

У Генштабі зауважують, що ураження цього пункту управління суттєво послаблює можливості ворога для ведення бойових дій проти підрозділів Сил оборони України в Сумській та Харківській областях.

"Льотчики Повітряних Сил Збройних Сил України, а також інші складові сил оборони продовжать завдавати ударів по пунктах управління окупантів з метою зниження їх здатності вести агресивну війну проти України", - додали в Штабі.

Топ коментарі
+19
Не лише Білгородська область, а й третина Курської та Воронезької областей, Крим, 2/3 Кубані, до кордону із Кавказом належили Україні до 1922 року- доки прокляті чорти-комуняки Лєнін та Джугашвілі загребли у свої руки винищивши там українську мову, культуру та населення - зрусифікувавши залишки української спільноти своїм балотним нарєчієм.
показати весь коментар
22.03.2025 18:58 Відповісти
+8
Білгородську область була Україна, а Хрущов подарував
показати весь коментар
22.03.2025 18:43 Відповісти
+8
Тривожне повідомлення гімно-зет-каналу - російські війська на прикордонні Білгородської області можуть потрапити в оточення - ЗСУ заходять їм в тил:



показати весь коментар
22.03.2025 19:06 Відповісти

Завантаження...