11641 посетитель онлайн

Воздушные Силы ВСУ уничтожили пункт управления российской пограничной заставы в Белгородской области, - Генштаб

Уничтожен пункт управления россиян в Белгородской области

21 марта 2025 года Воздушные силы Вооруженных сил Украины нанесли успешный удар по пункту управления российской пограничной заставы в Глотово Белгородской области РФ.

Об этом сообщает Генеральный штаб ВСУ, передает Цензор.НЕТ.

Как отмечается, несмотря на то, что российские подразделения применяли усиленные меры маскировки, украинские летчики ликвидировали объект противника.

Вследствие удара уничтожены средства связи и другое техническое оборудование.

В Генштабе отмечают, что поражение этого пункта управления существенно ослабляет возможности врага для ведения боевых действий против подразделений Сил обороны Украины в Сумской и Харьковской областях.

"Летчики Воздушных сил Вооруженных сил Украины, а также другие составляющие сил обороны продолжат наносить удары по пунктам управления оккупантов с целью снижения их способности вести агрессивную войну против Украины", - добавили в Штабе.

Топ комментарии
+19
Не лише Білгородська область, а й третина Курської та Воронезької областей, Крим, 2/3 Кубані, до кордону із Кавказом належили Україні до 1922 року- доки прокляті чорти-комуняки Лєнін та Джугашвілі загребли у свої руки винищивши там українську мову, культуру та населення - зрусифікувавши залишки української спільноти своїм балотним нарєчієм.
показать весь комментарий
22.03.2025 18:58 Ответить
+8
Білгородську область була Україна, а Хрущов подарував
показать весь комментарий
22.03.2025 18:43 Ответить
+8
Тривожне повідомлення гімно-зет-каналу - російські війська на прикордонні Білгородської області можуть потрапити в оточення - ЗСУ заходять їм в тил:



показать весь комментарий
22.03.2025 19:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трампососы, ау!!!

США зняли санкції з криптосервісу росіян, який допомагав обходити санкції.
показать весь комментарий
22.03.2025 18:36 Ответить
Звиеяйте що не в масть.
показать весь комментарий
22.03.2025 18:37 Ответить
Дураков не сеют, не пашут - они сами родятся.
показать весь комментарий
22.03.2025 19:00 Ответить
Подяка і респект нашим Соколам в небі ,
дякуємо 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
22.03.2025 20:08 Ответить
не США , а рудий пес
показать весь комментарий
22.03.2025 18:37 Ответить
Не роzzія а *****?
показать весь комментарий
22.03.2025 18:59 Ответить
Лайк!
показать весь комментарий
22.03.2025 18:43 Ответить
Білгородську область була Україна, а Хрущов подарував
показать весь комментарий
22.03.2025 18:43 Ответить
показать весь комментарий
22.03.2025 19:30 Ответить
який Хрущов, що ти мелеш? ти хоть розумієш коли Білгородщина була у складі України? це було за часів Скропадського і то не довго
показать весь комментарий
22.03.2025 20:54 Ответить
За Кримське питання, Рішенням Політбюро СРСР, були передані на московію, білгородські, курські, та частина орловської території!!
Матчасть треба знати, а не мило, носом пускать!! Московіт вчьонай…
показать весь комментарий
22.03.2025 22:51 Ответить
завтра тебе кретина носом натикаю, бо зараз вже спати йду, буде тобі "матчасть"
показать весь комментарий
23.03.2025 00:50 Ответить
Ок.
показать весь комментарий
22.03.2025 18:56 Ответить
Не лише Білгородська область, а й третина Курської та Воронезької областей, Крим, 2/3 Кубані, до кордону із Кавказом належили Україні до 1922 року- доки прокляті чорти-комуняки Лєнін та Джугашвілі загребли у свої руки винищивши там українську мову, культуру та населення - зрусифікувавши залишки української спільноти своїм балотним нарєчієм.
показать весь комментарий
22.03.2025 18:58 Ответить
Еге ж, у мене був родич із Білгородщини; в їхньому селі (назва - Куток) усі говорили по-українському. Але то було давно…
показать весь комментарий
22.03.2025 19:43 Ответить
Кубань ніколи не була в складі України. Але делегація Кубанської Ради навесні 1918 року приїздила до Києва, щоб провести перемовини про входження Кубані до складу України на правах автономії. Очолював делегацію голова Кубанської Ради Микола Рябовол, якого пізніше вбили агенти Денікіна.
Під час першого засідання Кубанської Ради Рябовол почав свій виступ такими словами:

- Мачуха-доля відірвала наших дідів-запорожців від лона і закинула їх на Кубань. Більше ста літ жили ми тут сиротами по степах, по плавнях, по горах без матірного догляду... Царі робили все, щоб вибити з наших голів, з наших душ пам'ять про Україну і любов до матері… Прийшла воля, і ми ожили. Ожили і як вірні діти своєї Матері йдемо тим шляхом, який указала вона, йдемо туди, де зорить уже любов між людьми.

https://localhistory.org.ua/texts/statti/ostannia-sproba-buti-z-**********/
показать весь комментарий
22.03.2025 19:45 Ответить
Тривожне повідомлення гімно-зет-каналу - російські війська на прикордонні Білгородської області можуть потрапити в оточення - ЗСУ заходять їм в тил:



показать весь комментарий
22.03.2025 19:06 Ответить
Війна в Україні, так війна в Україні...люди кажуть, що вже й у Воронежі різко зріс попит на вишиванки...
показать весь комментарий
22.03.2025 19:11 Ответить
Знищення КП прикордонної застави (чисельність якої півсотні) суттєво послаблює можливості ворога для ведення бойових дій проти підрозділів Сил оборони України в Сумській та Харківській областях. Джерело: https://censor.net/ua/n3542669
Як може вплинути знищення КП застави ( яка контролює півтора десятка км кордону) на ситуацію в двох областях з загальною довжиною кордону 830 км.
показать весь комментарий
22.03.2025 19:20 Ответить
Бо КП застави координує усі операції силовиків у своїй зоні відповідальності. Точніше, вже не координує...
показать весь комментарий
22.03.2025 19:40 Ответить
Якщо навіть це так (в чім я глибоко сумніваюся) то зона відповідальності у застави -15- 20 км а не 830. Де ви такі беретеся, хоч біля армії десь були?
показать весь комментарий
22.03.2025 19:53 Ответить
Вопроса два - в чем-же вЫ сомневаетесь и где вЫ взяли про 830 км ?
Написано - "..завдали успішного удару по пункту управління російської прикордонної застави у Глотово Бєлгородської області РФ ..." , так вот эти 15-20 км как-раз достаточно , что зайти в тыл противнику и создать плацдарм ...
И эта , - не расстраивайтесь так - ну разбомбили ваше КП ...
показать весь комментарий
23.03.2025 00:00 Ответить
Прочитайте ще пару раз публікацію і подумайте що там написано. Глотово знаходиться недалеко від адміністративної межі Сумської і Харківської областей і знищення якоїсь застави може впливати на ситуацію лише на невеликій ділянці кордону (15-20км) а не на СИТУАЦІЮ в ДВОХ областях (де кордон має в сумі протяжність 830 км) ЯК НАПИСАНО В ПУБЛІКАЦІЇ. Ви хоч на карту подивіться і погугліть, якщо не знаєте, перед тим як писати про те де я взяв число 830 км. 560 км - Сумська і 270 км - Харківська. Ми ж не знаємо яке дійсно було донесення ГШ а читаємо текст який набирають люди які не в темі. Тут це нерідко.
показать весь комментарий
23.03.2025 07:10 Ответить
На границе мёртвые кацапы
Край российский тревогою объят
В эту ночь решили Укродроны
Кацапню немного погонять