9342 відвідувача онлайн

Росія порушила червону лінію, - глава федеральної землі Німеччини Швезіг проти запуску "Північного потоку-2"

глава федеральної землі Німеччини Швезіг проти запуску "Північного потоку-2"

Прем'єр-міністерка федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія Мануела Швезіг висловилася проти запуску газопроводу "Північний потік-2".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на n-tv.

Посадовиця зазначила, що у Німеччині є чітке правило, яке діяло від самого початку. Воно звучить так: "Північний потік-2" не буде сертифікований, якщо Росія перетне червону лінію. За словами Швезіг, почавши війну проти України РФ перейшла цю лінію.

"Росія значною мірою перетнула червону лінію своєю загарбницькою війною проти України. Це загрожує всьому миру в Європі. І я вважаю, що саме тому в наш час такі сигнали не повинні надсилатися за жодних обставин", - заявила вона.

Раніше повідомлялось, що влада США веде таємні перемовини про можливість запуску газопроводу "Північний потік-2" для постачання газу з Росії до Німеччини.

Топ коментарі
+17
Добре що є адекватні німці,респект.
показати весь коментар
22.03.2025 23:43 Відповісти
+7
і це добре. молодці бауери!
показати весь коментар
22.03.2025 23:46 Відповісти
+3
Відомий німецько-російського лобіст Герхард Шредер, був главою уряду Німеччини на чолі з соціал-демократами з 1998 по 2005 рік і був призначений членом наглядової ради "Газпрому".
Шредер був головою наглядової ради державної енергетичної компанії "Роснефть".
Інші його посади включали виконання обовʼязків голови комітету акціонерів "Північний потік-1" і президента ради директорів "Північний потік-2" .
показати весь коментар
23.03.2025 03:28 Відповісти

Завантаження...