10143 відвідувача онлайн

Іран висунув США умову для переговорів щодо ядерної угоди, - Reuters

Іран висунув США умову для переговорів щодо ядерної угоди

Іран висунув США умову для переговорів щодо ядерної угоди. Перемовини будуть можливі, якщо Вашингтон "змінить політику тиску".

Про це заявив міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі, пише Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Аракчі сказав, що переговори зі США неможливі, якщо Вашингтон не змінить свою політику тиску.

Його заява пролунала на тлі підготовки Тегерану до відповіді на лист президента США Дональда Трампа із пропозицією щодо нової ядерної угоди.

Раніше повідомлялося, що президент Дональд Трамп заявив, що хоче домовитися із Іраном про ядерну угоду. У четвер він надіслав листа з пропозицією таких переговорів лідеру Ірану.

Видання Bloomberg повідомляло, що Трамп просив диктатора РФ Путіна допомогти у ядерних переговорах з Іраном.

Очільник іранського МЗС Аббас Арагчі заявив, що переговори зі США вестимуть, лише якщо США ставитимуться до Тегерану шанобливо.

Президент Ірану Масуд Пезешкіян заявив, що не буде вести переговори зі США, коли йому погрожують.

Топ коментарі
+16
Іран побачив, як трамп ×уйлу смокче, і подумав - непогані перемовини, я теж так хочу.
показати весь коментар
23.03.2025 21:51
+15
Іран погодиться на перемовини, якщо Трамп прийме іслам.

показати весь коментар
23.03.2025 21:39
+14
Какое же всё таки дерьмо этот рыжий дебил, он обращается к кровавому путлеру за помощью, чего же мир может ждать от него, кроме войны?
показати весь коментар
23.03.2025 21:54
Коментувати
Сортувати:
Так вже ж неділю назад Іран казав шо з ним потрібно бути тихіше і на Ви - вже б мала прилетіти відповідь від США - Томагавк
показати весь коментар
23.03.2025 21:38 Відповісти
Іран погодиться на перемовини, якщо Трамп прийме іслам.

показати весь коментар
23.03.2025 21:39 Відповісти
Так він же наче юдейство прийняв -- і там, і там обрізають...
показати весь коментар
23.03.2025 21:43 Відповісти
Пришиють назад, і відріжуть по-новому, - халяльним способом.

показати весь коментар
23.03.2025 22:06 Відповісти
😂👍✂️
показати весь коментар
24.03.2025 11:38 Відповісти
Багато хто в світі хотів би зробити йому це двічі.
показати весь коментар
23.03.2025 22:20 Відповісти
під корінь 😂
показати весь коментар
24.03.2025 01:39 Відповісти
Ще вкоротять🤣🤣🤣🌶️
показати весь коментар
24.03.2025 09:14 Відповісти
Фактично, поточна поведінка Ірану - прямий наслідок правління Байдена. Можна дискутувати багато, нудно і не по темі, але саме при Байдені, КНДР і Іран клали на штати і фактично беруть пряму участь у війні. Тепер цікаво подивитись, як це буде розрулювати Трамп.
показати весь коментар
23.03.2025 21:43 Відповісти
так само, тільки трамп брехатиме всім і самому собі, що він щось там порішав
показати весь коментар
23.03.2025 21:54 Відповісти
якось так;
показати весь коментар
23.03.2025 21:56 Відповісти
При Обамі все це ******** почалося. Згадайте "перезагрузку". А Байден просто тупо нічого не змінив, бо тихенько спав усю свою каденцію.

показати весь коментар
23.03.2025 21:56 Відповісти
Байден частково спустив це на гальмах, а трамп активно відсмоктує в диктаторів.
показати весь коментар
23.03.2025 22:02 Відповісти
Виходить, що все таки Байден відсмоктував, якщо просто проковтнув це все? А реакцію Трампа ми ще не бачили...
показати весь коментар
23.03.2025 23:04 Відповісти
Трамп сказав, що йому дуже сподобалося смоктати в свого кремлівського друга, такого класного парня.
показати весь коментар
23.03.2025 23:10 Відповісти
ви ще не бачили....то сходіть до окуліста
показати весь коментар
24.03.2025 02:11 Відповісти
100%
показати весь коментар
23.03.2025 23:30 Відповісти
Трамп відсмоктав і утерся у Кіма ********* ще під час свого першого строку. Звісно нічого не вирішив але видав це за перемогу
показати весь коментар
24.03.2025 02:48 Відповісти
Незаперечний факт!
показати весь коментар
24.03.2025 08:42 Відповісти
трампло повинно приїхати верхи на ішаку та у хіджабі
показати весь коментар
23.03.2025 21:44 Відповісти
показати весь коментар
23.03.2025 22:00 Відповісти
Здається, що він на мулі, а не на віслюку.
показати весь коментар
24.03.2025 08:43 Відповісти
ага ..ставте "America great again" раком ..саме час
показати весь коментар
23.03.2025 21:46 Відповісти
Make America a Big Ass, неправильно читаете. 🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
24.03.2025 02:19 Відповісти
Make America a Great Ass. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
29.03.2025 01:30 Відповісти
русня закрила ядерну програму відносно Ірану на прохання сша… тепер чалмаголові переобуваються на ходу….
показати весь коментар
23.03.2025 21:49 Відповісти
Іран побачив, як трамп ×уйлу смокче, і подумав - непогані перемовини, я теж так хочу.
показати весь коментар
23.03.2025 21:51 Відповісти
якщо трамп вибачиться, що раніше не смоктав і відсмокче. пуйло зробе вигляд, що допоміг трампу, трамп за це всицья від щастя, навіть підпише якийсь папірець. а іран та параша й далі будуть робити ірану ядерку та носії.
показати весь коментар
23.03.2025 21:53 Відповісти
Какое же всё таки дерьмо этот рыжий дебил, он обращается к кровавому путлеру за помощью, чего же мир может ждать от него, кроме войны?
показати весь коментар
23.03.2025 21:54 Відповісти
А який синхрон! І х.....розписав ролі флоридському шапіто маріонеток, а рушники увєдомілі головного клоуна- **** ти нам погрожуєшь, Донні Ган ? От і всі потуги Рудого кульгавого качура.
показати весь коментар
23.03.2025 22:12 Відповісти
Перестань бикувати 🤠Донні, а там подивимося-сказав представник Ірану👳‍♀️
Ірану! Який десятиліття під санкціями Карл!
І тут перемога не вийшла у чубчика🤭
Трамп-це посланець миру!
Всі Трампа (разом з його миром) посилають.
показати весь коментар
23.03.2025 22:23 Відповісти
Металлы требуйте, не прогадаете!)
показати весь коментар
23.03.2025 22:26 Відповісти
"шанобливо" - это только после того, как сделают и нацелят. Хйло тому подтверждение.
показати весь коментар
23.03.2025 22:32 Відповісти
оце трумп зробив Америку знову, шлють всі нах#й
показати весь коментар
23.03.2025 22:53 Відповісти
Дональд має одружитися з Ілоною Маскх??? Це - ультиматум, схоже...
показати весь коментар
24.03.2025 01:53 Відповісти
У смысле на Хэр.
показати весь коментар
24.03.2025 02:22 Відповісти
У аракчю???? Ото Ілон, в Трамп його...