10121 відвідувач онлайн

Припинення вогню варто використати для будівництва фортифікацій та прискорення ОПК, - Порошенко

Порошенко розповів, що треба робити під час перемир’я

Лідер "ЄС" та п'ятий президент Петро Порошенко вважає, що у разі досягнення припинення вогню варто використати цей час для будівництва фортифікацій вздовж лінії фронту, а також для зміцнення оборонної промисловості.

Про це він заявив в інтерв'ю журналісту Віталію Портникову, інформує Цензор.НЕТ.

"Припинення вогню можна досягнути. Я не кажу, що воно буде, але якщо ми будемо працювати, ми можемо його вигризти, вичавити. І врешті – решт треба припиняти позицію, набито росіяни скористаються припиненням вогню для того, щоб переозброїтись. Росіяни не мають дефіциту в живій силі, росіяни не мають дефіциту в боєприпасах, особливо після постачання з Північної Кореї і Ірану, росіяни не мають дефіциту в ракетах, бо вони на відміну, в тому числі і від нас, переключили свою економіку на військові рейки і точно на відміну від ЄС, який тільки зараз приступив до цього процесу", - пояснив Порошенко.

За його словами, за ті 30 днів варто "запустити дипломатію" та почати розбудову фортифікаційних споруд.

"Коли ми говоримо про те, що нам треба перейти в оборону, то це не означає, що в нас не буде наступу. Але наступати ми маємо з потужних фортифікаційних споруд, які обладнані мінними полями, засобами спостереження, FPV, системами радіотехнічної розвідки, засобами протидії ворожої розвідки. І всіма іншими речами, які дозволять зробити одне – захистити українського солдата, захистити українську землю і виграти час", - наголосив п'ятий президент.

Він зазначив, що за цей час треба буде прискорити оборонну промисловість.

"Наша здатність забезпечити оборону української землі значно підвищиться. І не вірте, коли вам кажуть, що це не в українських інтересах", - підсумував Порошенко.

Топ коментарі
+30
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
+24
А чому не роблять?
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
+21
Судячи з діяльності влади з 19 р-таки не знають
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Без тебе не знають що робити...
показати весь коментар
24.03.2025 11:21 Відповісти
А чому не роблять?
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
ІМНО, таких, як оця Марта Шепель та подіьні Микола Русак тощо, - це ідіоти "противсіх", які входять до числа 73/43%зебілів, і шукають собі в імператори ідеального фюрера, щоб за них все зробив. Вони з своїм ІQ не здатні зрозуміти, що навіть ШІ таким вождем для них, ні для кого не стане...
показати весь коментар
24.03.2025 11:37 Відповісти
Зелень краще піде на шашлики
показати весь коментар
24.03.2025 12:30 Відповісти
Судячи з діяльності влади з 19 р-таки не знають
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
Вони знали що вони робили. Здавали Україну, але народ проти здачі.
показати весь коментар
24.03.2025 11:35 Відповісти
Якщо знають, то виходить, що умисно саботують?!?
показати весь коментар
24.03.2025 11:30 Відповісти
Та ні марта, не знають, а от як красти і знищувати економіку, тобою вибрані земародери добре знають.
показати весь коментар
24.03.2025 11:36 Відповісти
А кого назначить Трамп президентом?
показати весь коментар
24.03.2025 11:24 Відповісти
того, хто підпише все, що запросить його любий друзь пуйло
показати весь коментар
24.03.2025 11:27 Відповісти
Медведчука 😳
показати весь коментар
24.03.2025 12:32 Відповісти
Нам ніхто не призначає президента.Нарід сам бовдурів та малоросів обирає.
показати весь коментар
24.03.2025 11:24 Відповісти
Ох плять....зелень навпаки все зробить-асфальт і квіточки...
показати весь коментар
24.03.2025 11:22 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
Оманський блазень зробить усе навпаки
показати весь коментар
24.03.2025 11:23 Відповісти
Наші будівничі фортифікаціи вже мабуть мільярдери
показати весь коментар
24.03.2025 11:24 Відповісти
Ага . Зелёные тридварасты, ещё в 2022 году показали, каких они укреплений настроили . Очередно древний реактор купят за ярд баксов .
показати весь коментар
24.03.2025 11:25 Відповісти
********** та ігрівая обізяна абрахамія, будуть все в срочному порядку розміновувати шоб шатли запустить.
показати весь коментар
24.03.2025 11:27 Відповісти
Головне, щоб за цей час "слуги" сатани нічого не накосячили та знову схем не наумутили.
У них прямо руки аж чуєаються, бо потік бабосів вже обмілів.
показати весь коментар
24.03.2025 11:29 Відповісти
Порошенко считает путина идиотом?К сожалению путин не идиот...
показати весь коментар
24.03.2025 11:30 Відповісти
путлєр - фашист і воєнний злочинець ,
якого потрібно відправити до Гааги , або до пекла 😡
показати весь коментар
24.03.2025 12:35 Відповісти
Идиот - в Древней Греции гражданин полиса, живущий в отрыве от общественной жизни, не участвующий в общем собрании граждан полиса и иных формах государственного и общественного демократического управления.
показати весь коментар
24.03.2025 12:48 Відповісти
Наивный какой. А кто же будет воровать и грабить? Кто будет на израильские паспорта копить?
показати весь коментар
24.03.2025 11:30 Відповісти
Взагалі то тут Петро наголошує не найголовнішій проблемі чинної війни. Фортифікації, звісно, вкрай потрібні, потрібно будувати... І власна передова зброя потрібна, потрібно її виготовляти та випрошувати в союзників... Але...

Першою і головною проблемою чинної війни з касапами є те, що менталітет вкраїнчиків раз за разом приводить до влади (на Печерську) брехунів та прибарахольщиків (тих, які бажають "для внуков чтоб хватило"). Одне виключення (яке підтверджує правило) сталось в 2014-му, і те - з переляку. Але в 2019-му це виключення "виправили"; і готуються "не повторити" на наступних виборах... недарма ж антирейтинг нині єдиної дієвої проуцраїнської націоналної політичної сили парті Європейська Солідарність та її лідера Петра Порошенка зашкалює... А з такими рейтингами ні ЗСУ належним чином не буде озброєне, і потрібні фортифікації не збудуються... а, якщо і збудуються - то здадуться, наприклад, щоб черговий "Залужний" не заважав бубочкіному рейтингу...
показати весь коментар
24.03.2025 11:31 Відповісти
Треба,як зараз у Києві,Дніпрі...перш за все будувати елітні багатоповерхові будинки,щоб була змога окупантів розмістити достойно,...як прийдуть по гарним побудованим вже шляхам!! Бордюри покрасити...щоб не було стидно ....
показати весь коментар
24.03.2025 11:34 Відповісти
ІДІТЬ НА МАРАФОН ТАМ ВАС ТОЧНО НЕ ЗАБАНЯТЬ,ТАМ ТУПО СЦЮТЬ ВАМ В ОЧІ А ВИ ВТЕРАЄТЕСЬ
показати весь коментар
24.03.2025 11:40 Відповісти
взагалі то вас, таких ідіотів місцеві адміни тільки труть (хрестять). Банити вас вони починають після третього висеру, бо за флуд на гілці "рада" вони попередили...
показати весь коментар
24.03.2025 12:00 Відповісти
Але ЗЕлупа буде будувати дороги та саджати міліарди дерев
показати весь коментар
24.03.2025 11:39 Відповісти
При Порошенку витрати на армію зросли від 19 до 100 млрд.
показати весь коментар
24.03.2025 11:55 Відповісти
а майськіє шашликі
показати весь коментар
24.03.2025 11:53 Відповісти
да, это вам не кремлёвско-рыговский квартальшик зе-95
показати весь коментар
24.03.2025 12:26 Відповісти
Нє) Краще повідміняти бойові та постелити десь асфальту.
показати весь коментар
24.03.2025 12:10 Відповісти
Давненько не набігало стільки подоляківських, як сьогодні під цією статтею. Ціла зграя
показати весь коментар
24.03.2025 12:14 Відповісти
Понеділок - і зелена ботва з новими силами і баксами вилазить на працю.
Навіть не довелося ботам Марта Шепель, Микола Русак, Horatio Nelson, Александр Штүндер, fgh hgf, Al Mo #590300, краш, наше жартівливе "фас" командувати. Отримали вони відповідну команду від дермака...
показати весь коментар
24.03.2025 12:13 Відповісти
Марта известная зе-квартальщица, а остальные зе-штурмовые шестёрки)
показати весь коментар
24.03.2025 12:30 Відповісти
Зелена ботва сьогодні озброїлась новими методичками від
подоляка і інших швондєрів Зе !!
показати весь коментар
24.03.2025 12:38 Відповісти
Барига, чому вИ гниди, невимагаєте СТАН ВІЙНИ ?
Тільки цім разі, я мав би надію, що ми щось робили б....
Все інше це гра на лохторат....
показати весь коментар
24.03.2025 12:47 Відповісти
пшепрашем пане, мусіш учіть Ефе́кт Да́ннінга - Крю́ґера у власній макітрі.
показати весь коментар
24.03.2025 13:01 Відповісти
Чи вистачить розуму у ЗЕленого гівна на розбудову фортифікацій?Чи може не на часі ? На часі розгляд в ВР законопроекту про дозвіл Нацгвардії використовувати зброю проти протестуючих!
показати весь коментар
24.03.2025 13:10 Відповісти