9048 відвідувачів онлайн
31 874 78

Ексфедеральну прокурорку США Абер знайшли мертвою: вона розслідувала злочини РФ

Колишню федеральну прокурорку США Абер знайшли мертвою

Колишню федеральну прокурорку Джессіку Абер було знайдено мертвою. Вона вела розслідування низки важливих справ, зокрема щодо громадян РФ та компаній, що порушували закони США.

Про це пише The New York Post, передає Цензор.НЕТ.

Тіло Абер було знайдено 22 березня 2025 року у власному будинку, їй було 43 роки. Наразі причину смерті розслідують. Попередньо, це було пов'язано із хронічним захворюванням, оскільки слідів насильства на тілі виявлено не було.

Офіс Абер у листопаді 2024 року притягнув компанію Eleview International Inc., яку звинувачують у передачі чутливих західних технологій фірмі РФ, пов'язаній з Кремлем, до відповідальності. Дані свідчать, що керівники компанії незаконно постачали техніку до Росії, намагаючись обходити запроваджені міжнародні санкції.

Вона також вела розслідування щодо росіян Тимура Шахматова та Сергія Іванова. Їх підозрювали в одній з найбільших операцій з відмивання грошей, що фінансувала кіберзлочинність.

Абер брала участь в обвинуваченні чотирьох військових РФ, які коїли воєнні злочини проти України.

Абер на посаду призначив Джо Байден, вона пішла у відставку після вступу на посаду президента Дональда Трампа.

Топ коментарі
+87
Відразу лаптями засмерділо ...
показати весь коментар
24.03.2025 13:41 Відповісти
+78
Настали сприятливі часи для фсбешної контори в трампівській америці.
показати весь коментар
24.03.2025 13:42 Відповісти
+71
Ну от вам і сша. Не дарма при приході фашиста Тампона до влади багато політиків і знаменитостей швидко виїхали з сша. Скоро по американським вулицям будуть їздити автозаки і беркут з омоном
показати весь коментар
24.03.2025 13:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось так... і ніякох злочинів Рашки вже і "не існує"
показати весь коментар
24.03.2025 13:41 Відповісти
Таким способом параша натякає всьому світу про свою недоторканість.
показати весь коментар
24.03.2025 14:45 Відповісти
Відразу лаптями засмерділо ...
показати весь коментар
24.03.2025 13:41 Відповісти
І "Новічком"
показати весь коментар
24.03.2025 14:45 Відповісти
Настали сприятливі часи для фсбешної контори в трампівській америці.
показати весь коментар
24.03.2025 13:42 Відповісти
зараз там агентам фсб справжній рай, керівником ЦРУ поставлено якогось дебіла, керівником Пентагону такого ж самого, фахівців звільняють пачками...мабудь Андропов перевертається в могилі - чому при мені такого не було????
показати весь коментар
24.03.2025 14:27 Відповісти
Напевно баканова?
показати весь коментар
24.03.2025 20:00 Відповісти
Ну от вам і сша. Не дарма при приході фашиста Тампона до влади багато політиків і знаменитостей швидко виїхали з сша. Скоро по американським вулицям будуть їздити автозаки і беркут з омоном
показати весь коментар
24.03.2025 13:42 Відповісти
та ні яка рф. путєн сама чесна і хороша людина, яка комара не скривдить, якщо вірити Вітькову
показати весь коментар
24.03.2025 13:42 Відповісти
ага, ***** навіть молився за вухо трампа...
показати весь коментар
24.03.2025 13:47 Відповісти
Ночь. В Белом доме раздаётся телефонный звонок. Охранник поднимает трубку. "Алло! Белый дом? Это песков, пресс-секретарь президента рф. Передайте Трампу, что узнав о покушении на него, путин молится за Трампа и за его здоровье". В ответ: "Вы о чём? Какое покушение?" песков (виновато): "Ой, извиняюсь! Разница во времени..."
показати весь коментар
24.03.2025 16:20 Відповісти
Очикувано но дуже швидко. Може Параша вважае шо окно Овертона яке відкрив для них Трамп бурхливою діяльністю на їх користь може невдовзі зачинитися?
показати весь коментар
24.03.2025 13:42 Відповісти
Знову новічок чи це вже трамп перед ху...дом вислужуєтьця?
показати весь коментар
24.03.2025 13:43 Відповісти
***** методичку американському "козиру" передав...
показати весь коментар
24.03.2025 13:43 Відповісти
ви уявляїте ,тепер хто такий трамп зі своєю шоблою ?! ...як би 19 р, українці не вибрали 🤡 зрадника ,то і в США не вибрали би свого 🤡 аферіста кегебіста !!!
показати весь коментар
24.03.2025 13:44 Відповісти
Американцям треба вивчити нове слово: новічьок
показати весь коментар
24.03.2025 13:44 Відповісти
Короче всі ці Фукуями догрались.
Що правда назва його відомої праці "Кінець історії", саме назва, якось дуже дивно прийняла прямолінійне однозначне тлумачення.
показати весь коментар
24.03.2025 13:45 Відповісти
Тепер Френсісу залишилось швиденько написати "Кінець лібералізму".
показати весь коментар
24.03.2025 13:51 Відповісти
Для ідіотів це без різниці. Лібєралізм, плюралізм, комунізм, фашизм..
Сказано ж: "А віслюків, діти мої, бійтеся з усіх боків..."
показати весь коментар
24.03.2025 13:59 Відповісти
Все, що він (Фукуяма) минулого року писав у авторській статті для "FT" про повернення Трампа до влади, поки що справджується.
показати весь коментар
24.03.2025 13:54 Відповісти
Про це наш український унікальний логік-політолог Портников, з математичною точністю довів ще до прозріння Фукуями який зрозумів це тілки після того коли він побачив Бучу.
показати весь коментар
24.03.2025 14:05 Відповісти
💯!
показати весь коментар
24.03.2025 14:17 Відповісти
Трумп вбиває
показати весь коментар
24.03.2025 13:47 Відповісти
ФСБ/КДБ якраз і спеціалізується на "хронічних захворюваннях"!
показати весь коментар
24.03.2025 13:48 Відповісти
Якщо американці будуть терпіти цинічні розправи кацапів над громадянами США тоді вони точно заразились кацапізмом від ватних зомбаків.
показати весь коментар
24.03.2025 13:48 Відповісти
А на новічьок перевірили?
показати весь коментар
24.03.2025 13:53 Відповісти
Та ви що, не довіряєте такому мілому парню як Валадімер Валадімич?
показати весь коментар
24.03.2025 14:08 Відповісти
"Ой!Забули"
показати весь коментар
24.03.2025 14:12 Відповісти
вам же сказали, хронічне захворювання в 43 роки привело до смерті.
показати весь коментар
24.03.2025 16:50 Відповісти
КГБешники хазяйнують уже
показати весь коментар
24.03.2025 13:53 Відповісти
Сча лошадь или алкашка заявит, шо это выгодно только укронацистам.
показати весь коментар
24.03.2025 13:54 Відповісти
Та й Елона може таке заявити.
показати весь коментар
24.03.2025 13:59 Відповісти
Перевірте, чи Новічок не заходив...
показати весь коментар
24.03.2025 13:58 Відповісти
Да,ета проста так случайна савпавшеє савпадєніє...
показати весь коментар
24.03.2025 14:00 Відповісти
лаптями смердить..
цікаво чи проковтнуть це американські силові інституції
показати весь коментар
24.03.2025 14:04 Відповісти
Двоє британських журналістів повертаються з подорожі до Маньчжурії - формально незалежної країни на території нинішнього Китаю, яку на той час контролювала японська армія. Несподівано на кордоні на них вчинено напад озброєних людей. Журналістів захоплено як заручників - за них вимагають викуп: гроші та зброю. Невдовзі одного з журналістів випускають на свободу - без жодного викупу, а іншого - вбивають. Убитим був Гарет Джонс - через день йому мало виповнитися 30 років. Джонс був незвичайним журналістом. Він особисто знав Гітлера та Геббельса, а ще був першою людиною, яка розповіла світові правду про голодомор. Тоді газета Таймс звинуватила у вбивстві китайців, проте сьогодні є всі підстави вважати, що за злочином стояла російська розвідка.
показати весь коментар
24.03.2025 14:22 Відповісти
У середині січня Асіф Рахман, колишній аналітик https://www.newsweek.com/topic/cia ЦРУ , визнав себе винним уhttps://www.newsweek.com/us-government-worker-charged-over-leaking-intel-israels-iran-strike-1985087 зберіганні та передачі надсекретної інформації про національну оборону людям, які не мали права її отримувати, перш ніж ця інформація з'явилася в соціальних мережах у жовтні 2024 року.

Тоді Абер заявив, що Рахман «розкрив надсекретні американські документи в порушення своєї присяги, своєї відповідальності та закону», а його дії «поставили під загрозу життя, підірвали зовнішні відносини США та поставили під загрозу нашу здатність збирати життєво важливі розвідувальні дані в майбутньому».

Наприкінці вересня Міністерство юстиції повідомило, що разом із Державним департаментом і Міністерством фінансів, а також правоохоронними органами було розкрито обвинувальний акт, який звинувачував громадянина Росії на ім'я Сергій Іванов у причетності до «численних послуг з відмивання грошей, які обслуговували кіберзлочинців, а також у конфіскації веб-сайтів, пов'язаних із трьома незаконними біржами криптовалюти».

Newsweek
показати весь коментар
24.03.2025 14:08 Відповісти
https://www.newsweek.com/jessica-aber-death-2049234
показати весь коментар
24.03.2025 14:10 Відповісти
Спасибо ***** за "картину"
показати весь коментар
24.03.2025 14:08 Відповісти
Фюрери, таки ********** малярство...
Поповнення до Нюрнберської картинної галереї..
показати весь коментар
24.03.2025 14:14 Відповісти
Саме так намалювати кота-це ознака серйозного психічного захворювання.
показати весь коментар
24.03.2025 15:17 Відповісти
Так, тому що це не кіт, - це жіночій половий орган, який намалював чекіст діткам. Це у нього такий «тонкий» гумор.
показати весь коментар
25.03.2025 09:20 Відповісти
чого тут всі розшумілись? 43роки- це вже повезло дожити до старості у США, правда 100років тому, але й це не стовідсотково...
показати весь коментар
24.03.2025 14:08 Відповісти
новічьок це вам нє арєшнік
показати весь коментар
24.03.2025 14:15 Відповісти
Старічок...
показати весь коментар
24.03.2025 14:16 Відповісти
Фсб слідів не залишають.
показати весь коментар
24.03.2025 14:20 Відповісти
Я б з її тілом працював би у костюмі хімзахисту у захищеній кімнаті.
показати весь коментар
24.03.2025 14:26 Відповісти
......слідів насильства не було виявлено...... На "новічок" перевірте ,"аматори імені Тарарампа."
показати весь коментар
24.03.2025 14:26 Відповісти
полоний с новичком еще не нашли???
показати весь коментар
24.03.2025 14:28 Відповісти
І не знайдуть
показати весь коментар
24.03.2025 14:46 Відповісти
З приходом до влади рудого жлоба рушится правова і суддова система в США.
показати весь коментар
24.03.2025 14:29 Відповісти
То ж вони цього хотіли! Проголосували! Тепер мають масковию-2
показати весь коментар
24.03.2025 14:33 Відповісти
Підчищання хвостиків після раши почалося!
Хто наступний і де саме????
показати весь коментар
24.03.2025 14:32 Відповісти
... слідів насильства на тілі виявлено не було.
------------------------------------------------------------------
А в теле?
Особенно если был применен "новичок" с учетом ее хронической болезни
показати весь коментар
24.03.2025 14:40 Відповісти
Люба федеральна прокурорка так чи інше буде розглядати справи у яких фігурують росіяни.
показати весь коментар
24.03.2025 14:43 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 14:46 Відповісти
ага, співпадіння, прикрий збіг обставин.

якщо сам президент сша є відкритим фанатом росії, рублів і всього путінського, то важко повірити, що ця прокурор померла своєю смертю. Але навряд буде справедливе та неупереджене розслідування.

p.s. Боженька, чого ж ти трампістів ніяк не забереш. Вже і з рушниць їх відстрілюють, якого х*я вони такі живучі?
показати весь коментар
24.03.2025 14:53 Відповісти
У пані Новодворської теж сталося раптове інфекційне захворювання з летальним кінцем. Вона теж не любила *****.
показати весь коментар
24.03.2025 14:53 Відповісти
Навічьок - сліди ведуть до Британії...
показати весь коментар
24.03.2025 14:57 Відповісти
США увійшли в саму ганебну стадію свого існування за всю історію. Кацапи ї@уть їх і в хвіст і гриву.
показати весь коментар
24.03.2025 15:02 Відповісти
Стосовно "відсутності" слідів насилля варто зауважити що й отрута їх не залишає, тому не треба поспішати з висновками причин смерті, хоча і не відкидати захворювання - всяке буває!
показати весь коментар
24.03.2025 15:06 Відповісти
Які там насильницькі сліди? Зараз кацапня використовує чайок з новачком чи ще з якоюсь приправою...
показати весь коментар
24.03.2025 15:07 Відповісти
Знову "Новічок" і "шпілі"...
показати весь коментар
24.03.2025 15:14 Відповісти
Шкода дуже((. Очевидно лаптям піднасрала добряче жіночка. В ***** руки по плечі в крові, мразота кончена. Навіть жінок не жаліє.
показати весь коментар
24.03.2025 15:17 Відповісти
"хронічне захворювання" - це нова адміністрація білого дому чи "новачок" від рашистів?
показати весь коментар
24.03.2025 15:32 Відповісти
Мразі москалі всіх своїх опонентів вбивають. Так було з Чорноволом, з Фаріон, з журналістом в Одесі, навіть Гетьмана Болуботка знищили на Соловках. Москалі то деградуюча гілка цивілізації, вони вбивають, щоб їх боялися. Інших козирів щоб завоювати повагу у них немає.
показати весь коментар
24.03.2025 15:49 Відповісти
Чисто политическое убийство! Если уже какие-то "витьки" объявляют кремлёвсое сукно хорошим человеком, то скорее всего, на заднем дворике белого дома уже маршируют стада чекистов.
показати весь коментар
24.03.2025 15:49 Відповісти
хронічне захворювання?
тітці 43 роки і працювала федеральним прокурором до лютого 2025
а тут бац і швидко померла від захворювання
показати весь коментар
24.03.2025 16:14 Відповісти
Агент ФСБ орангутанг у перуці трамп працює
показати весь коментар
24.03.2025 16:32 Відповісти
Щось пов,язане з трамбоном і його лизунами на параші випливло от і нема прокурора
показати весь коментар
24.03.2025 17:02 Відповісти
Нехай зразу шукають "навичок", але кому воно треба...
показати весь коментар
24.03.2025 17:19 Відповісти
Так, Трамповська демократія в дії, якщо б при Байдені якійсь прокурор помер в 43 роки, який розслідував діло Хантера Байдена там би небо - б вже впало.
показати весь коментар
24.03.2025 18:08 Відповісти
трампісти ще та сволота
вбивати своїх за русню
огидна сволота
показати весь коментар
24.03.2025 18:38 Відповісти
Якщо фсбшна агентура у США досягла критичної маси і вони завели своїх людей в американські спецслужби - підлаштувати "смерть від хронічного захворювання" - це їм як два пальці об асфальт.
показати весь коментар
24.03.2025 19:15 Відповісти
Новічок працює. ***** залякує американців.
показати весь коментар
25.03.2025 09:22 Відповісти