9984 відвідувача онлайн

Вибух у будівлі поліції на Одещині: встановлено особу загиблої

Вибух у поліцейському відділку в Біляївці

Правоохоронці встановили особу жінки, яка загинула вчора внаслідок вибуху у поліцейському відділку в Біляївці на Одещині.

Про це у телеефірі заявила речниця Національної поліції України Юлія Гірдвіліс, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Правоохоронці встановили особу жінки. Це місцева жителька 1989 року народження", - зазначила Гірдвіліс.

Вона також додала, що розслідування проводить СБУ за ст. 258 (теракт). Наразі правоохоронці з'ясовують ймовірних замовників цього злочину.

"Ми не виключаємо, що це відбулося замовлення спецслужб РФ", - зазначила Гірдвіліс.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що через вибух у будівлі поліції на Одещині загинула жінка, інцидент кваліфіковано як теракт.

Топ коментарі
+10
Таке враження , що в Україні не війна , а квартал95! В мене питання до влади ригів та зелених! Ви що всі інструкції знищили, як могла баба зайти в приміщення поліції? Чи чому по ТБ, радіо, в школах, в транспорті громадському не проводять роз'яснювальну роботу? Чи хочуть дочекатись до того, що будуть підривати приміщення найбільшого скупчення людей!
показати весь коментар
24.03.2025 14:33 Відповісти
+7
Кацапи самозліквідували ще одну хатєлку рускаво міра.
показати весь коментар
24.03.2025 14:28 Відповісти
+6
думаю їй було насрати на русскій мір, звичайна тупість і жадоба легких грошей, в телеграмі знайшла заробіток - візьми і передай посилку то одержиш 10 тисяч
показати весь коментар
24.03.2025 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи самозліквідували ще одну хатєлку рускаво міра.
показати весь коментар
24.03.2025 14:28 Відповісти
думаю їй було насрати на русскій мір, звичайна тупість і жадоба легких грошей, в телеграмі знайшла заробіток - візьми і передай посилку то одержиш 10 тисяч
показати весь коментар
24.03.2025 14:35 Відповісти
Таке враження , що в Україні не війна , а квартал95! В мене питання до влади ригів та зелених! Ви що всі інструкції знищили, як могла баба зайти в приміщення поліції? Чи чому по ТБ, радіо, в школах, в транспорті громадському не проводять роз'яснювальну роботу? Чи хочуть дочекатись до того, що будуть підривати приміщення найбільшого скупчення людей!
показати весь коментар
24.03.2025 14:33 Відповісти
36 років.

Заробила грошей...
показати весь коментар
24.03.2025 14:35 Відповісти
+18
показати весь коментар
24.03.2025 14:39 Відповісти
Одной прижившейся мокшей меньше.
показати весь коментар
24.03.2025 14:40 Відповісти
https://t.me/xydessa/51755 Появились фото из соц. сетей женщины, которая взорвалась вчера в Беляевском отделе полиции
показати весь коментар
24.03.2025 14:45 Відповісти
а я думав шо це бомба "взорвалась" , а це жінка
показати весь коментар
24.03.2025 14:48 Відповісти
по фото схоже вона в компанії наріків
показати весь коментар
24.03.2025 14:50 Відповісти
ТИ не Байда- ти звичайна балда
показати весь коментар
24.03.2025 15:14 Відповісти
там руских ждунов в этой Беляевке дохренища !! сбу копать не перекопать !!!ары питерские черешню возили на питер , клубнику , капусту !!! там их прямой интерес на росии !!!(((
показати весь коментар
24.03.2025 15:45 Відповісти
полиция конечно тоже на расслабоне !!!((( никакой БДИТЕЛЬНОСТИ !!! соска зашла в участок с тупыми приколами , а они и рады !!!((( берите ее родичей за жопу и ТРУСИТЕ как ту грушу , там НАРОЕТЕ и до приднестровья дойдете !!! в стране ВОЙНА !!! , а не шоу !!! завтра будут взрывать людей на рынках , а вам все смех...чьки !!!(((
показати весь коментар
24.03.2025 15:57 Відповісти
Пропонуєте людей на ринки не пускати?
показати весь коментар
24.03.2025 17:37 Відповісти
До чого тут ринки? Вона зайшла у відділення ПОЛІЦІЇ. Там вже давно треба перевіряти відвідувачів на вході.
показати весь коментар
24.03.2025 18:12 Відповісти