5069 відвідувачів онлайн

Зеленський забув пояс Усика, який хотів подарувати Трампу, в Білому домі після суперечки, - Time

Суперечка між президентом України та США Володимиром Зеленським та Дональдом Трампом у Білому домі, 28 лютого 2025 року

Президент України Володимир Зеленський розповів, що під час свого візиту до Білого дому забув забрати пояс боксера Олександра Усика, який привіз як подарунок Дональду Трампу.

Про це він розповів в інтерв'ю Time, інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський поділився, що в плутанині, яка виникла після сварки, він залишив пояс Усика на тумбочці біля дивана в Овальному кабінеті. "Можливо, він все ще лежить там", - сказав президент.

Після того, як українська делегація покинула Білий дім, працівник адміністрації знайшов пояс і переніс його до приватної їдальні Трампа, де він досі знаходиться серед інших сувенірів.

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Президент США Дональд Трамп після суперечки з президентом України Володимиром Зеленським під час зустрічі у Білому домі заявив, що той нібито не готовий до миру та "проявив неповагу".

Світова спільнота та посадовці у США відреагували на суперечку лідерів України та США.

4 березня стало відомо, що Білий дім призупинив всю військову допомогу Україні.

Ввечері 4 березня президент Зеленський заявив, що Україна прагне до миру та готова "швидко працювати", щоб закінчити війну. Він наголосив, що Україна готова якнайшвидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити надійний мир.

Топ коментарі
+20
Краше би ти там голову свою забив, цак квартальний.
показати весь коментар
24.03.2025 14:47 Відповісти
+18
Охриніти....він прям хвалиться тим що він долбайоб....
показати весь коментар
24.03.2025 14:46 Відповісти
+12
показати весь коментар
24.03.2025 14:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рижому бурмилу тільки по мордяці їм би надавати.
показати весь коментар
24.03.2025 14:45 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 14:55 Відповісти
ШІ ще не такі фокуси може показати,не й би так в реалі спробував,цей зеленець- молодець.
А є ще відео, де в оп ерм керує ним,як своїм підлеглим,в присутності інших осіб і то відео зовсім не схоже на виріб ШІ.
показати весь коментар
24.03.2025 15:23 Відповісти
Це "мистецтво" зелебобіків? Цікаво, Трамп вже бачив? Якщо бачив, то не думаю, що він був у захваті...
показати весь коментар
24.03.2025 18:37 Відповісти
Посольство Штатів моніторить зепропаганду,апаратура показує ім'я,щодня.Це їх робота.
показати весь коментар
24.03.2025 19:34 Відповісти
Звичайно не справжній. Оригінальні пояси належать федераціям і мають бути повернуті коли спортсмен втрачає титул. Колись Хасім Рахман хотів всіх надурити і залишив собі справжні пояси а передав назад копії (після реваншу від Л. Льюіса). Це було викрито і пояси в нього забрали. Тому Усик також не може їх нікому подарувати. Міг просто розписатися на копії
показати весь коментар
24.03.2025 14:56 Відповісти
тим "патріотам" що пишуть "Трампон, Трумп" і т.д. це не аргумент.
їм аби бредятіни попонаписувать.
показати весь коментар
24.03.2025 14:59 Відповісти
Твоєму трампині треба було не пояс і не картинку дарувати - а статУю від якутського скульптора
показати весь коментар
24.03.2025 15:02 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 15:10 Відповісти
мені більше подобається "трамполіні". Користуйтесь. Не дякуйте.
показати весь коментар
24.03.2025 15:17 Відповісти
якщо вам трамполіні не подобається, можу запропонувати ріббентрампа.
показати весь коментар
24.03.2025 15:47 Відповісти
зпропонуй друзям, знайомим, родичам, сусідам, вони тобі скажуть у відповідть на твою пропозицію так як я сказать на Цензорі неможу .
показати весь коментар
24.03.2025 16:22 Відповісти
я вже всім знайомим і родичам давно запропонував. Схвалили. Як показав мій соіальний експеримент - ******** серед них не виявлено.
показати весь коментар
24.03.2025 17:08 Відповісти
добре, добре, а про шашличного вони шо кажуть?
показати весь коментар
24.03.2025 17:13 Відповісти
загалом, поведінка полоненого наразі більш-менш їх задовільняє - збігти не намагається, проросіські наративи не штовхає, навіть політінформації сам проводить і записує на відео.
показати весь коментар
24.03.2025 17:24 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 17:28 Відповісти
навіщо ви мені скидаєте фото радника трампа, та ще і з такого ракурсу? Я і так знаю, що стівен міллер лисий.
показати весь коментар
24.03.2025 17:33 Відповісти
Потрібно відкрити поряд із Овальним кабінетом кімнату втрачених речей (краваток, поясів, смокінгів і т.і.)
показати весь коментар
24.03.2025 14:45 Відповісти
Угу..А також заплямованих президентською спермою блакитних ******.Ну воно то так-Овульвний кабінет-місце намолене.
показати весь коментар
24.03.2025 15:15 Відповісти
Охриніти....він прям хвалиться тим що він долбайоб....
показати весь коментар
24.03.2025 14:46 Відповісти
Нет - он намекает , что Додя "клептоман" ...
Молча "положил" пояс к себе в карман и навіть не "надзюрив" про це в "Х"витере ... ( и нигде ни словом об этом... )
показати весь коментар
24.03.2025 14:57 Відповісти
Ні на що він не натякає,він просто порожнім піздєжом ефір забиває
показати весь коментар
24.03.2025 15:17 Відповісти
Краше би ти там голову свою забив, цак квартальний.
показати весь коментар
24.03.2025 14:47 Відповісти
Нехай повертають, ган...ни!!
показати весь коментар
24.03.2025 14:47 Відповісти
Шо до рук Трампа попало то вважай пропало. Ось саме як і у Зеленського.
показати весь коментар
24.03.2025 15:33 Відповісти
Zabil poias malarosa , kak zhe teper on begaiet , shtani upadut ...🤣
показати весь коментар
24.03.2025 14:49 Відповісти
Одне падло - картіну, друге - пояс... Хто чулочькі???
показати весь коментар
24.03.2025 14:50 Відповісти
Усик сказав що ***\го пояси всі вдома
показати весь коментар
24.03.2025 14:57 Відповісти
Навіщо він взагалі його туди привіз???

Так само питання і до Сибіги, який подарував рубіо ікону:

https://www.unian.ua/world/sibiga-podaruvav-derzhsekretaryu-ssha-ikonu-yaka-zroblena-na-yashchiku-z-pid-nabojiv-foto-12942633.html

Чого вони цим хотіли досягти???
показати весь коментар
24.03.2025 14:51 Відповісти
Пояс несправжній, Усик сказав що його пояси всі вдома.
для чого? щоб шоу квартальне влаштувати за для рейтингів шашичного, от тількі американці це не публіка в залі які хлопають по команді.
чого досягли? он... єрмак і умєров їздять на переговори, клоун зашкварився, любителям поржать росказують що то була перемога.
показати весь коментар
24.03.2025 15:03 Відповісти
Американці дуже охоче "хлопали" йому в 22-му, але самозакоханий нарцис та його команда "слуг" все проSрали.
показати весь коментар
24.03.2025 15:13 Відповісти
А Трампу він нагуя? - хокеісту - гольфісту
показати весь коментар
24.03.2025 14:51 Відповісти
Неправда. трампону ДУЖЕ подобаються бокс та змішані єдиноборства. Його часто можна побачити під час боїв в UFC.
показати весь коментар
24.03.2025 15:42 Відповісти
Свіи хлопець - гра на публіку
показати весь коментар
24.03.2025 15:45 Відповісти
Дивно, що Зеленський не забув свої штанці, які відстірував у туалеті...
показати весь коментар
24.03.2025 14:54 Відповісти
пропав пояс ,рудий його продасть
показати весь коментар
24.03.2025 14:58 Відповісти
Усик сказав що його пояси всі вдома
показати весь коментар
24.03.2025 15:04 Відповісти
На тумбочці біля дивану🤣 Уявляю , Єрмак в літаку ,Вова а де пояс ? Вова.. На тумбочці🤣🤣
**** ,пересувний цирк!!!!!!
показати весь коментар
24.03.2025 15:06 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2025 15:11 Відповісти
Юпояс Вусіка - сувенір? 😲 "Після того, як українська делегація покинула Білий дім, працівник адміністрації знайшов пояс і переніс його до приватної їдальні Трампа, де він досі знаходиться серед інших сувенірів. Джерело: https://censor.net/ua/n3542903
Я думав, що то реліквія. Ось чому Трумпф розізлився - побачив "Мейд ін Чайна" 😊
показати весь коментар
24.03.2025 15:30 Відповісти
Клоунада продовжиться коли Трамп подарує той пояс боксеру у якого Усик той пояс виборов... Ой , не можна клоунів пускати в політику...
показати весь коментар
24.03.2025 15:39 Відповісти
Короче, пронюхав пояс Усика, зараз *************.
показати весь коментар
24.03.2025 15:39 Відповісти
Що до зелі попало-то пропало, бідна , нещасна Україна.
показати весь коментар
24.03.2025 15:41 Відповісти
Т.ще наперед знав,що слуга намагатиметься підсунути йому фальшивку пояса.Про це говорилось ще в той день,а чемпіон заявив,що пояс в нього дома.
показати весь коментар
24.03.2025 15:53 Відповісти
А ще в нас є золотий м'яч Шевченка...чи то для наступного візиту найпотужного до наймудрішого?
показати весь коментар
24.03.2025 16:07 Відповісти
ЗРОБИМО ЇХ ЩЕ РАЗ.
Не вийшло на цей раз,зійшла коса на камінь.
показати весь коментар
24.03.2025 16:20 Відповісти
Головне,щоб не забув подарувати рояль.
показати весь коментар
24.03.2025 16:44 Відповісти
Передоз - дуже шкідлива річ. Перевірено та доказано обкуреним ішаком.
показати весь коментар
24.03.2025 19:59 Відповісти