4794 відвідувача онлайн

Нас обдурили всі країни світу, США використовували так, як ніхто ніколи не бачив, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що Америку "обдурили всі країни світу".

Про це він сказав під час зустрічі зі своїм кабінетом міністрів, передає Цензор.НЕТ.

"Нас обдурили всі країни світу, друзі та вороги. Нас використовували так, як ніхто ніколи не бачив. Ми більше не виробляємо фармацевтичну продукцію в нашій країні. І якщо у нас виникають проблеми, такі як війни чи щось інше, нам потрібна сталь. Нам потрібні ліки. Нам потрібен алюміній.

Нам потрібно багато з цих речей, які ми більше не виробляємо, але у нас є все необхідне для цього. Тож ми оголосимо про деякі з цих речей у найближчому майбутньому!", - заявив він.

Також Трамп додав: "Ми любимо використовувати слова "марнотратство" та "зловживання", тому що вони начебто добре звучать".

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що з 2 квітня запровадить мита розміром 25% на товари з тих країн, які купують нафту або газ у Венесуели.

Топ коментарі
+58
нас надули, обманули .... где то я уже это слышал
показати весь коментар
24.03.2025 20:35
+36
надулі (с)
показати весь коментар
24.03.2025 20:35
+32
Сходство риторики х ****** навіть не дивує вже...
показати весь коментар
24.03.2025 20:40
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Друзі, не слухайте оцей панічний понос трампа. Генсеки срср, а сьогодні ***** стільки вкачали бабла по всьому світу, що у трампа дах поїхав би. І нічого ніхто не кричить "Рятуйте россію!" або "Поверніть бакси!"
показати весь коментар
24.03.2025 21:08 Відповісти
Так це ж вже було! Ха-ха-ха він у всьому, як пуйло
показати весь коментар
24.03.2025 21:32 Відповісти
в СРСР теж виробляли практично все для існування, але якість була поганою і був діфіцит. Напевно молодді зміст слова діфціт незрозуміле...
показати весь коментар
24.03.2025 21:36 Відповісти
Уявіть собі, нас теж обманули. Забрали ядерну зброю за голий фантик.
показати весь коментар
24.03.2025 21:37 Відповісти
та да обїмелі всі насвіті ...бідолашні США ...ви потвори розброїли одну з самих багатих держав в Європі ,Україну ,шоб через 30 років розірвати її на шматочки !!! шоб ви суки ,здохли раніше ,хто до цього приклав свою граблю !!! Україна була , Буде і Є !!! Слава Україні
показати весь коментар
24.03.2025 21:50 Відповісти
Водили за нос. (С)
показати весь коментар
24.03.2025 21:50 Відповісти
вже один дебіл заявляв що їх кинули це вже другий ідіот
показати весь коментар
24.03.2025 22:05 Відповісти
Нас "надули","обманули","надурили дурачка на четыре кулачка"
показати весь коментар
24.03.2025 22:16 Відповісти
Байденюк і Порошенко знищили 100 мільонів курей! І ще добивали їх в Молдавії!
Знову ніж у спину!!
показати весь коментар
24.03.2025 22:16 Відповісти
Казковий довбограй.
показати весь коментар
24.03.2025 22:17 Відповісти
через нестачу яєць в рашці та Америці буйла та трампона зліпили з оного яйця.

отак і вийшли два однояйцевих обманутих старих мудака

.
показати весь коментар
24.03.2025 22:21 Відповісти
так це вже було - вас на-ду-ли
показати весь коментар
24.03.2025 22:21 Відповісти
ну, тут все правильно сказал. еще и - относительно - вовремя. Китай вряд ли продаст условные танки штатам, когда попрет против них воевать (в отличие от "наших" "бизнесменов" и "успешных бизнесов" с кацапами еще до 22 года, а кое-где - и после). у нас во время войны все приватизировали и продали вместо национализации энергетики\ресурсов, создания предприятий, оборонки, закрытия оффшоров и т.д. и т.п., еще и металл(олом) вывозят вместо производства всяких жб укрытий\снарядов да и электрики им "много" периодически, а когда "мало" - то отключают "предприятия" (хотя конечно это скорее всего названия торговых центров). и в то же время клянчат 30 танков у "партнеров". барыжный способ жизни - он такой и вряд ли поменяется. и результат будет печальный с такими подходами. Германия во второй мировой как-то под бомбежками клепала одних только танков по 3000 в год с 70 лямами населения против двух трех империй.
показати весь коментар
24.03.2025 22:52 Відповісти
Поясніть дебілу як працюе глобальна економіка і глобальний ринок.
показати весь коментар
24.03.2025 23:10 Відповісти
Трамп вже пробував бути "бізнесменом" ...
Зараз буде будувати економіку по взірцю советської
Тим більше - враховуючи з скількома країнами він уже вспів посратися
А багато простих виробництв при американській зараплаті
Чи заставить роботів там працювати
показати весь коментар
25.03.2025 03:07 Відповісти
два дебіла етА - сіла..
"прекрасний вибір", американці.. живіть з цим...
показати весь коментар
24.03.2025 23:51 Відповісти
кляті піндоси видурили нашу зброю. А як обдурила вас Україна, що ви останнє мародерите???
показати весь коментар
25.03.2025 00:04 Відповісти
Надули, нагло обманули. (с)
показати весь коментар
25.03.2025 00:28 Відповісти
А кацапские говорящие головы жопы рассказывают, что это "Америка живет за счет всего мира" и "вы на их долг посмотрите"
Им бы как-то договориться, а то получается, что в остальном у них позиции совпадают, а тут они противоречат друг другу.
показати весь коментар
25.03.2025 07:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2