11045 відвідувачів онлайн

В Конгресі США обурені інцидентом з потраплянням журналіста в закритий чат адміністрації Трампа

Волц запросив журналіста в закритий чат, де обговорювались удари по Ємену

Члени Конгресу і співробітники національної безпеки були приголомшені повідомленням про те, що вищі посадові особи адміністрації Трампа, в тому числі віце-президент і міністр оборони, обговорювали військові плани в чаті групи Signal.

Про це пише Politico, передає Цензор.НЕТ.

Так помічник одного з конгресменів-демократів, описуючи ставлення в Конгресі до інциденту на умовах анонімності, назвав його "кошмаром для оперативної безпеки".

У Пентагоні заявили, що ситуація з чатом у Signal є "просто неймовірною" і "в це неможливо повірити".

"Або в Міноборони зараз проблеми з кібербезпекою, або (глава Пентагону – Ред.) Гегсет просто не займається цим", – сказало виданню одне з джерел.

Публічно інцидент засудили конгресмени не лише Демократичної, а й Республіканської партії.

"Нічого з цього не повинно було бути відправлено через незахищені системи. Росія і Китай, безсумнівно, стежать за його незасекреченим телефоном", – сказав республіканець Дон Бейкон, маючи на увазі радника президента США з нацбезпеки Майкла Волца.

Республіканський сенатор Джон Корнін назвав інцидент "лажою" і закликав до його міжвідомчого розслідування.

Нагадаємо, раніше головний редактор видання The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США Дональда Трампа обговорювали удари по Ємену.

Топ коментарі
+26
це вони ще не знають про групи в тєлєграмі.
показати весь коментар
24.03.2025 22:56 Відповісти
+17
Ну да подождите скоро Раша Тудей Симонян с Соловьевым Скабеевой будут вести прямые стримы..это только начало падения всей системы безопасности США.. Америка погибает от чванства идиотов придурков у власти и полезных идиотов или (и) агентов РФ КНДР Китая Ирана талибов и подобных им..
показати весь коментар
24.03.2025 22:58 Відповісти
+9
Этих дегенератов не с Луны или с Марса спустили. Их выбрало местное тупое быдло. Операция "Хуже не будет 2.0" или "Сделаем себя вместе 2.0". Эпоха фриков во всей красе.
показати весь коментар
25.03.2025 00:17 Відповісти

Завантаження...