В Конгресі США обурені інцидентом з потраплянням журналіста в закритий чат адміністрації Трампа

Члени Конгресу і співробітники національної безпеки були приголомшені повідомленням про те, що вищі посадові особи адміністрації Трампа, в тому числі віце-президент і міністр оборони, обговорювали військові плани в чаті групи Signal.
Про це пише Politico, передає Цензор.НЕТ.
Так помічник одного з конгресменів-демократів, описуючи ставлення в Конгресі до інциденту на умовах анонімності, назвав його "кошмаром для оперативної безпеки".
У Пентагоні заявили, що ситуація з чатом у Signal є "просто неймовірною" і "в це неможливо повірити".
"Або в Міноборони зараз проблеми з кібербезпекою, або (глава Пентагону – Ред.) Гегсет просто не займається цим", – сказало виданню одне з джерел.
Публічно інцидент засудили конгресмени не лише Демократичної, а й Республіканської партії.
"Нічого з цього не повинно було бути відправлено через незахищені системи. Росія і Китай, безсумнівно, стежать за його незасекреченим телефоном", – сказав республіканець Дон Бейкон, маючи на увазі радника президента США з нацбезпеки Майкла Волца.
Республіканський сенатор Джон Корнін назвав інцидент "лажою" і закликав до його міжвідомчого розслідування.
Нагадаємо, раніше головний редактор видання The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США Дональда Трампа обговорювали удари по Ємену.