7283 посетителя онлайн

В Конгрессе США возмущены инцидентом с попаданием журналиста в закрытый чат администрации Трампа

Волц пригласил журналиста в закрытый чат, где обсуждались удары по Йемену

Члены Конгресса и сотрудники национальной безопасности были ошеломлены сообщением о том, что высшие должностные лица администрации Трампа, в том числе вице-президент и министр обороны, обсуждали военные планы в чате группы Signal.

Об этом пишет Politico, передает Цензор.НЕТ.

Так помощник одного из конгрессменов-демократов, описывая отношение в Конгрессе к инциденту на условиях анонимности, назвал его "кошмаром для оперативной безопасности".

В Пентагоне заявили, что ситуация с чатом в Signal является "просто невероятной" и "в это невозможно поверить".

"Либо в Минобороны сейчас проблемы с кибербезопасностью, либо (глава Пентагона. - Ред.) Хегсет просто не занимается этим", - сказал изданию один из источников.

Публично инцидент осудили конгрессмены не только Демократической, но и Республиканской партии.

"Ничего из этого не должно было быть отправлено через незащищенные системы. Россия и Китай, несомненно, следят за его незасекреченным телефоном", - сказал республиканец Дон Бейкон, имея в виду советника президента США по нацбезопасности Майкла Уолтца.

Республиканский сенатор Джон Корнин назвал инцидент "лажей" и призвал к его межведомственному расследованию.

Напомним, ранее главный редактор издания The Atlantic Джеффри Голдберг случайно попал в закрытый чат в Signal, где члены администрации президента США Дональда Трампа обсуждали удары по Йемену.

Топ комментарии
+26
це вони ще не знають про групи в тєлєграмі.
показать весь комментарий
24.03.2025 22:56 Ответить
+17
Ну да подождите скоро Раша Тудей Симонян с Соловьевым Скабеевой будут вести прямые стримы..это только начало падения всей системы безопасности США.. Америка погибает от чванства идиотов придурков у власти и полезных идиотов или (и) агентов РФ КНДР Китая Ирана талибов и подобных им..
показать весь комментарий
24.03.2025 22:58 Ответить
+9
Этих дегенератов не с Луны или с Марса спустили. Их выбрало местное тупое быдло. Операция "Хуже не будет 2.0" или "Сделаем себя вместе 2.0". Эпоха фриков во всей красе.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
це вони ще не знають про групи в тєлєграмі.
показать весь комментарий
24.03.2025 22:56 Ответить
Ви своїм дописом мене випередили!
показать весь комментарий
24.03.2025 23:04 Ответить
Есть еще лучше - "секретные" группы VK.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:15 Ответить
ще можно в аднаглазніках сєкрєтную групу зробить. Хусіти аднаглазнікі не чітають.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:18 Ответить
Не смейтесь. Вставлял пилюлю одним особо одаренным служивым, создавшим в 14 году "секретную" группу в ВК. Дебилизм неизлечим.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:24 Ответить
впевнений, вони потім потайки від вас зробили сєкрєтну групу в аднаглазниках.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:35 Ответить
розвал США почався !

дякуючи тутсі габарт та й решті ко- манді трампона
показать весь комментарий
25.03.2025 00:35 Ответить
в цій каденції трамбона під кінець "виживших" персонажів буде значно більше ніж шість.

P.S. Шість - якесь сакраментальне число - у нас теж "шість патужних менеджерів".
показать весь комментарий
25.03.2025 00:48 Ответить
ЗЄльона плєсєнь, сер однакова кругом
показать весь комментарий
25.03.2025 01:04 Ответить
Той журналіст, який нахабно вліз на державний закритий сайт має прізвище Голдберг, тобто він в дошку свій пацан, серед цих друзяк дідуся Трампа, Кушнерів, Віткоффів і т. д. Як же карати таку хорошу людину?
показать весь комментарий
25.03.2025 14:39 Ответить
ваш допис тільки показує три речі:
1. ви ніхєра не в курсах, чому той журналіст попав до чату.
2. ви не маєте жодного уявлення позиції цього журналіста і видання, в якому він працює, щодо адміністрації трампа.
3. у вас проглядається тонкий натяк на можливе єврейське походження цього журналіста. Вам не подобаються євреї?
показать весь комментарий
25.03.2025 14:52 Ответить
Ти прав , я не знаю детальну біографію Джеффрі Голдберга бо він не настільки відомий, щоб десь оприлюднили його біографію. Він говорить, що попав на сайт до трампісів випадково. Тив це віриш? Ти віриш також і в рептилоїдів? Я тобі більше скажу: мені не подобаються гомосексуалісти і лесбіянки, не подобаються цигани, які торгують наркотою, мені не подобається Трамп за його політику, мені сильно не подобається Пуйло- терорист №1 **********, мені не подобається Нетаньяху за його геноцид проти палестинців і т.д. Ну і що з того? Чому вони повинні мені подобатися?
показать весь комментарий
25.03.2025 16:08 Ответить
так, ти не знаєш детальної біографії головного редактора відомого видання The Atlantic, тому що тобі просто ліньки у два кліка зайти у вікі і прочитати. Загалом, особливо страшного у цьому нема, тут на форумі буває багато войовничих невігласів, так що твій випадок не унікальний. Тому виявилось, що тобі простіше написати очевидну *****, бо ти малообізнаний у цьому питанні, якщо тобі невідомо про загальновідомий скандал під час візиту Трампа до Франції ще за першою його каденцією президента США.

А якби ти знав, як виглядає та функціонує Signal, то тоді би розумів як J.M.G. міг попасти у закритий чат Signal, а не писав би свої маніпуляції про рептилоїдів.

Подробиці про твої уподобання мене не цікавлять. Я задав одне конкретне питання - тобі не подобаються євреї як етнос?
показать весь комментарий
25.03.2025 16:49 Ответить
«Трамп: американцы, погибшие на войне, - «лузеры» и «лохи » », The Atlantic , 2020 г.[ https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Jeffrey_Goldberg&action=edit&section=18 редактировать ]

В сентябре 2020 года Голдберг опубликовал статью «Трамп: американцы, погибшие на войне, - «неудачники» и «лохи». Согласно статье Голдберга, отменяя в 2018 году визит на https://en.wikipedia.org/wiki/Aisne-Marne_American_Cemetery_and_Memorial Американское кладбище и мемориал Эна-Марна во Франции, где покоятся останки 2289 https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Armed_Forces военнослужащих США , погибших в боях в https://en.wikipedia.org/wiki/World_War_I Первой мировой войне , https://en.wikipedia.org/wiki/President_of_the_United_States президентhttps://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump Дональд Трамп якобы в частном порядке сказал: «Зачем мне идти на это кладбище? Оно полно неудачников». Он также, как сообщается, назвал более 1800 https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Marine_Corps морских пехотинцев США , погибших в https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Belleau_Wood битве при Белло-Вуд , «лохами», поскольку их убили. https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Goldberg#cite_note-63 [ 63 ]
показать весь комментарий
25.03.2025 19:03 Ответить
бачиш, перед тим як ляпнути на форумі якусь ***** про невідомого тобі Голдберга, варто було би поцікавитись, хто він такий.
показать весь комментарий
25.03.2025 21:16 Ответить
Це допит в гестапо" Где партізанен, Швайген! Я буду стреляйт, шіссен! Если ви будєтє пльохо работайт на немецкий командований мі будєм вас нємножко вєшайт!" Чи може це допит в АДЛ? Скажи, сам підеш , чи тебе послати?
показать весь комментарий
25.03.2025 19:09 Ответить
зрозумів , питання щодо євреїв для тебе виявилось не зручне.

І да, росіяни живуть і діють в рамках законів своєї держави.
А послати тебе я теж можу вишукано.
показать весь комментарий
25.03.2025 21:11 Ответить
"І да, росіяни живуть і діють в рамках законів своєї держави"- ти точно в цьому впевнений? Путін, як один з росіян, що чомусь займає посаду президента уже 25 років, теж діє в рамках законів своєї держави? невже вся зграя, що ошиваються навколо Путіна, діє в рамках законів своєї держави? Ти впевнений у цьому?
показать весь комментарий
25.03.2025 23:22 Ответить
Питання про євреїв для мене цілком зручне: я поважаю всіх євреїв, які поважають закони держави, де живуть. Мені не подобаються єврейські аферисти, бандити, шахраї ну і далі по списку, Скажи, а тобі вони подобаються?
показать весь комментарий
25.03.2025 23:27 Ответить
...Мені не подобаються єврейські аферисти...

ти знов чомусь акцентуєш увагу на єврейських аферистах, бандитах , шахраях і далі по списку, хоча вони бувають і індуськими, і українськими, і німецькими, і навіть молдавськими. Це мабуть у тебе на рівні підсвідомості, і ти не можеш це контролювати?
показать весь комментарий
25.03.2025 23:58 Ответить
Я тобі раніше відповів про всіх перелічених тобою аферистів, наголосивши на тому, що відношуся до людей по ділах їхніх. І потім спеціально по твоїй настирливій просьбі уточнив про відношення до євреїв. Що знову не так? Чому єврейське питання настільки чутливе для тебе? Чому ти не дав відповіді на питання, чи подобаються тобі єврейські аферисти, убивці , бандити і т.д.?
показать весь комментарий
26.03.2025 00:44 Ответить
бачу, ти таки зациклений на "єврейськіх аферистах, убивцях, бандитах і т.д." Ну, це досить поширено, багато хто з цим живе, і на тривалість життя це не впливає.
показать весь комментарий
26.03.2025 00:56 Ответить
Для мене все рівно, якого етносу людина, якщо вона живе в рамках законів держави, де проживає і в рамках моралі не наживається злочинним шляхом на громадянах. Я не люблю бандитів, аферистів, брехунів, експлуататорів, лицемірів, убивць і т.д. Я поважаю всіх людей, які чесно трудяться .
показать весь комментарий
25.03.2025 19:23 Ответить
Майкл Уолц повідомив в інтерв'ю агенству Fox news:"Якимось чином цей хлопець, який брехав про президента, який брехав сім'ям Gold Star, брехав їх адвокатам і пішов на шахрайство з Росією, пішов на все, щоб брехати і очорняти президента США, якимось чином потрапляє до чийогось контакту, а потім виявляється втягнутим у цю групу."
показать весь комментарий
26.03.2025 12:25 Ответить
З того ж інтерв'ю агенству Fox news: "Я беру на себе повну відповідальність. Я створив групу. Це соромно. Ми докопаємося до суті",

- пообіцяв Волтц. Він додав, що до цього моменту не був особисто знайомий із журналістом, і не розуміє, чому саме ця людина опинилася в чаті.

"Я можу сказати вам на 100%, що я не знаю цього хлопця. Я знаю його за його жахливою репутацією, і він дійсно найгірший із журналістів. І я знаю його в тому сенсі, що він ненавидить президента, але я не пишу йому. Його не було на моєму телефоні"- сказав Волтц.
Може не варто тобі було так впрягатися за Джеффрі Голдберга, враховуючи його жахливу репутацію у владних кругах США?
показать весь комментарий
26.03.2025 12:35 Ответить
волц додавав учасника чату не за номером телефона, а за ініціалами на аватарці -J.M.G. Такі ж самі інііціали має людина, яку він хотів додати до чату. А міг би випадково добавити до чату доставщика пціи з такими ж ініціалами, який теж користується Сигналом. Тож бачимо звичайний ексцес звичайного ділєтанта і невігласа, тобто, по простому кажучі, довбойоба. Тому тобі не варто впрягатись за довбойобів, а тим більше враховуючи жахливу репутацію сьогодняшньої влади США.
І да, якби довбойоб волц додав би до секретного чату доставщика піци, то я би впрягався за доставщика.
.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:47 Ответить
Президент США Дональд Трамп покладає вину за скандал довкола обговорення топпосадовцями конфіденційних деталей операції у чаті в Signal на свого радника з нацбезпеки Майка Волца.

Джерело: "https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/03/25/7207967/ Європейська правда", The Wall Street Journal з посиланням на посадовців адміністрації.
Тепер , надіюся, ти "в курсах, чому той журналіст попав до чату."Питання в тебе ще будуть?
показать весь комментарий
25.03.2025 16:31 Ответить
ти по цих пір не в курсах, бо пишеш "чому", а не "як". Тож не полінуйся, а спробуй в цьому питанні розібратись.
показать весь комментарий
25.03.2025 16:52 Ответить
А чого так? Ви ж самі цього хотіли...
показать весь комментарий
24.03.2025 22:57 Ответить
Ну да подождите скоро Раша Тудей Симонян с Соловьевым Скабеевой будут вести прямые стримы..это только начало падения всей системы безопасности США.. Америка погибает от чванства идиотов придурков у власти и полезных идиотов или (и) агентов РФ КНДР Китая Ирана талибов и подобных им..
показать весь комментарий
24.03.2025 22:58 Ответить
Этих дегенератов не с Луны или с Марса спустили. Их выбрало местное тупое быдло. Операция "Хуже не будет 2.0" или "Сделаем себя вместе 2.0". Эпоха фриков во всей красе.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:17 Ответить
поки що основна маса виборців цього шапітолію задоволена, відсоток депортованих і банкротів поки що у межах статистичної похибки.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:42 Ответить
Не то слово. У него рекордный рейтинг одобрения. Быдло любит Донни. Он им понятен. свой "в доску".
показать весь комментарий
25.03.2025 00:47 Ответить
ну то хай заздалегідь зрізають кишені з одягу. Шоб забоїв не було.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:51 Ответить
США -ХРЕСТІТЬСЯ! ВСЕ ДУЖЕ ПОГАНО. ДУЖЕ!
показать весь комментарий
24.03.2025 22:58 Ответить
турборежим
імєют право на ошибку і т.д.

ЗЄльоні граблі
показать весь комментарий
25.03.2025 00:37 Ответить
Яка влада, такі й наслідки для США!! Це, не рональд Рейган!
показать весь комментарий
24.03.2025 22:59 Ответить
це - ЗЄлєнський-2

тому й ЗЄлєнський-2 так ненавидит ЗЄлєнського-1

.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:41 Ответить
Такі часи настали для США - облажались по повніи
показать весь комментарий
24.03.2025 23:00 Ответить
ДЫБИЛЫ!ЗАПРЕТИТЬ ВСЕ ФЕЙСЫ Х И ТОМУ ПДОБНОЕ!ВЫ НЕ ПОНЕМАЕТЕ КАКОЕ ЭТО ЗЛО!ЮТУБ И ИНСТАГРАМ В ПЕРВУЮ ОЧЕДЬ!!!!ВСЁ УЛУЧШИЬСЯ!!!!НО МИЛЬЯРДЫ ФУУУ
показать весь комментарий
24.03.2025 23:03 Ответить
***** сходи. Заборонити їх треба лише для урядовців.
показать весь комментарий
24.03.2025 23:14 Ответить
О, у них вже свiй дєрьмак є. 😁
показать весь комментарий
24.03.2025 23:09 Ответить
У пошуках "лёгкого зароботка"?
показать весь комментарий
24.03.2025 23:18 Ответить
Все ще не розумію, чому Зеленський з Трампом не злились в любовних обіймах, при першій зустрічі. Вони ж абсолютно схожі, рідні душі і все таке.
- групи в соцмережах, де керують країною,
- купа мутних радників, що керують країною,
- мутний олігарх, що стоїть в кожного за спиною
- безмежний популізм
........
І так аж до феєричної здатності дивитись путлєру в о*ко і бачити там мир.
Одне лише пояснення - самозакоханість та самовпевненість цих людей, що примушує ненавидіти конкурента за глядацькі симпатії.
показать весь комментарий
24.03.2025 23:20 Ответить
Самовлюбленные дегенеративные нарциссы с выпяченным "Я" обычно недолюбливают друг друга и не уживаются. Тут все логично. Странно как Трамп и Маск еще не разругались в хлам. Видимо пока еще зависят друг от друга.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:21 Ответить
Як пишуть американці - "лише питання часу, коли Трамп за своєю звичкою, кине Маска під автобус, списавши на нього всі проблеми". А поки Маск вигідний, бо збирає на себе максимум негативу.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:38 Ответить
Там взаимная привязанность - "Золотой купол" - проект на сотни миллиардов баксов. Без Маска его пока не поднять.
показать весь комментарий
25.03.2025 00:44 Ответить
чого скиглите? - живете, як наголосував вумний наріт... і це ще не все...
показать весь комментарий
24.03.2025 23:38 Ответить
Американці проголосували щоб на їхній кухні їду варили рогаті лосі)))
показать весь комментарий
24.03.2025 23:42 Ответить
а що це так Дона Бейкона турбує росія? це ж ваш новий союзник. І взагалі путін класний парень, як ваш президент з вітковим казали
показать весь комментарий
24.03.2025 23:43 Ответить
Країна даунів. Вибрали владу даунів
показать весь комментарий
24.03.2025 23:50 Ответить
І це ще не кінець, далі буде.......... США, кого ви понавибирали, саміх дебілів ідіотів і довбойобів!!! Робіть висновки, ще не пізно!!!
показать весь комментарий
25.03.2025 00:11 Ответить
А Ніксон, всього лишень, намагався поставити підслушку у конкурентів. Такі зашквари, йому і в страшному сні не снилися
показать весь комментарий
25.03.2025 00:14 Ответить
Чому ми дивуємося? Типові слухачі трускавецької трампівської школи менеджменту !
показать весь комментарий
25.03.2025 05:03 Ответить
Это умышленно создан скандал .
показать весь комментарий
28.03.2025 00:48 Ответить