11362 відвідувача онлайн

Держдеп про удар по Сумах: США засуджують будь-які "наслідки" для цивільних

наслідки удару по Сумах

Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс заявила, що Вашингтон "засуджує наслідки для цивільного населення" й продовжує працювати над питанням припинення вогню.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Брюс сказала під час брифінгу.

"Усі ми засуджуємо наслідки для цивільних. І саме тому ми продовжуємо працювати над припиненням вогню  і переговори в Саудівській Аравії зараз спрямовані на те, щоб домогтися цього зобов'язання і виконати його. Ось чому ми робимо те, що робимо, бо такі результати, як у будь-якій війні, є проблематичними і болісними, і ми хочемо зупинити і повернути все назад. Саме тому ми робимо те, що робимо зараз", - додала вона.

Удар по Сумах 24 березня 2025 року

Як повідомлялося, 24 березня рашисти завдали ракетного удару по центру Сум: пошкоджено багатоповерхівки та школу. Згодом стало відомо, що через ворожий удар постраждали 94 людини, серед них - 23 дитини.

Станом на ранок 25 березня тривають аварійні роботи на місці удару РФ по Сумах, залучено кінологів.

За оперативними даними, внаслідок вчорашнього ракетного удару по Сумах постраждала 101 людина. По медичну допомогу звернулося 78 дорослих та 23 дитини.

Топ коментарі
+13
що означає - "засуджувати наслідки для цивільних"?
цивільні самі по собі вдарили?
про московських терористів сша нічого не хоче сказати? засудити їх злочини наприклад?
показати весь коментар
25.03.2025 12:17 Відповісти
+12
Клас! Засуджують "наслідки" а не кацапів! Капєц ідіоти...
показати весь коментар
25.03.2025 12:21 Відповісти
+9
держдеп сша докотився до рівня кнр чи оон.

чекаємо формулювань:

* обидві сторони конфлікту мають утриматись від ударів по цивільним

* Захід має припинити підливати масло в огонь та обмежити поставки озброєнь
(правда тут не словом, а ділом)
показати весь коментар
25.03.2025 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
аааааааа ЗАСУДЖУЮТЬ....ну це все міняє - забирайте ще наші 13 областей і по 2 почки з кожного куму більше 15
показати весь коментар
25.03.2025 12:16 Відповісти
..а автора не засуджуєте, бо він є чьоткій пацанчік, мля..
показати весь коментар
25.03.2025 12:16 Відповісти
що означає - "засуджувати наслідки для цивільних"?
цивільні самі по собі вдарили?
про московських терористів сша нічого не хоче сказати? засудити їх злочини наприклад?
показати весь коментар
25.03.2025 12:17 Відповісти
росія винесена за дужки.
показати весь коментар
25.03.2025 12:36 Відповісти
держдеп сша докотився до рівня кнр чи оон.

чекаємо формулювань:

* обидві сторони конфлікту мають утриматись від ударів по цивільним

* Захід має припинити підливати масло в огонь та обмежити поставки озброєнь
(правда тут не словом, а ділом)
показати весь коментар
25.03.2025 12:20 Відповісти
Засуджують НАСЛІДКИ?!!! Тобто наслідки виникли самі по собі, а не в результаті террору путінських нацистів-садистів?! Таке враження, що це все дурний сон...
показати весь коментар
25.03.2025 12:20 Відповісти
Клас! Засуджують "наслідки" а не кацапів! Капєц ідіоти...
показати весь коментар
25.03.2025 12:21 Відповісти
Так ще ж і "наслідки для цивільних" !!! Тобто сама по собі збройна агресія ядерної держави на ту державу, якій вона надала гарантії безпеки в обмін на ядерну зброю - то це в нормі ???!!! Негідники і огидні перевертні !
показати весь коментар
25.03.2025 12:35 Відповісти
Якшо серьозно, то непогано було б почитати шо там в оригіналі. Бо цитату Цензор не приводить, а як то все переклали - те ще питання.
показати весь коментар
25.03.2025 12:37 Відповісти
То ж посилання на state.gov надане у статті...

>> All of us decry the impact - this is why we do the work we do - on civilians...
показати весь коментар
25.03.2025 13:03 Відповісти
Та там багато тексту. Ліньки було читати.
показати весь коментар
25.03.2025 14:00 Відповісти
О, з'вився ще новий термін. Тепер вбивства мирних людей називають наслідками. І в якомі місці сша засуджують вбивства мирних людей? Все що зараз сша роблять це навпаки підтримують вбивства мирних людей і винагороджують вбивць а не засуджують їх. Сша в оон проголосували за відмину покарання рашистських вбивць. Тобто сша в котрий раз підтвердили що вони БРЕХУНИ
показати весь коментар
25.03.2025 12:22 Відповісти
Та США *****! Ми їм як прищ на дупі. Якби не ми, то Трампон би з ****** вже давно грали у гольф на валдаї.
показати весь коментар
25.03.2025 12:22 Відповісти
Наголосували
показати весь коментар
25.03.2025 12:22 Відповісти
Тобто, вбивсто військових ви не засуджуєте !?
Мразота заокеанська...
показати весь коментар
25.03.2025 12:24 Відповісти
А коли буде глибока стурбованість, "миротворці" хренові, після чергових ракетних ударів?
показати весь коментар
25.03.2025 12:31 Відповісти
Так Аль Капоне(Трамп) вчора сказав що розуміє удари психопатамим по Україні і каже що так би робили б всі.МАГА ****@ті.
показати весь коментар
25.03.2025 12:32 Відповісти
А что последствия могут нести моральную ответственность и быть первопричиной? Имеем дело с наглойманипуляцией в духе кремлевской извращенной реальност, а попросту лжи. Боже, суди всех озверевших особей по обе стороны океана!
показати весь коментар
25.03.2025 12:45 Відповісти
Рєпожер, іди нх!
показати весь коментар
25.03.2025 13:57 Відповісти
Виходить що на погляд Держдепу армія хорошого хлопця з москви все робить без зауважень але в результаті цих дій з'являються якісь наслідки для цивільних.
показати весь коментар
25.03.2025 13:08 Відповісти
Что то тихо осуждаете, аль боитесь кого то? СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
25.03.2025 13:22 Відповісти