13206 відвідувачів онлайн

Росіяни масовано атакували Кривий Ріг "шахедами", є значні руйнування (оновлено)

дрони,шахеди

Ввечері 25 березня російські війська масовано атакували Кривий Ріг "шахедами".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Масова атака "шахедами". Щонайменше 15 вибухів. Все розуміємо, всі працюємо. Більш детальна інформація після відбою. На зараз локаційно чисто", - написав він.

Згодом Вілкул повідомив, що обійшлось без жертв серед мирного населення. Втім Кривий Ріг зазнав "значних руйнувань" внаслідок російської атаки.

Нагадаємо росіяни запустили по Україні "шахеди".

Топ коментарі
+20
"Пєрєміріє" стартувало!
показати весь коментар
25.03.2025 23:17 Відповісти
+19
Якщо вранці в новинах не побачимо що на Сосії горять НПЗ і аеродроми то потрібно Зелю ******* за його перемир'я
показати весь коментар
25.03.2025 23:54 Відповісти
+16
зелене переміріє буде гівна в рота набрати та мовчати а люди помирати сумно це
показати весь коментар
25.03.2025 23:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Пєрєміріє" стартувало!
показати весь коментар
25.03.2025 23:17 Відповісти
Угу. Дякуємо таваріщу Трампу за наше світле майбутнє....
показати весь коментар
25.03.2025 23:25 Відповісти
Ну, по-перше, подякувати треба мінімум шість разів, тому що вони рахують. А по-друге, не просто трампу, а геніальному, чудовому, неймовірному д.трампу найкращому укладачу угод!
показати весь коментар
25.03.2025 23:33 Відповісти
А ще він набагато красивіший усіх Камал Гаріс разом узятих і найкращий претендент на лауреата премії миру.
показати весь коментар
25.03.2025 23:39 Відповісти
І костюм одягніть...
показати весь коментар
26.03.2025 06:04 Відповісти
95 квартал атаковали?
показати весь коментар
25.03.2025 23:26 Відповісти
Наврядчи. Десь далеко на північ.
показати весь коментар
25.03.2025 23:35 Відповісти
вЫ пытаетесь "шутить" в стиле этого 95 -го - только это не смешно ...
показати весь коментар
25.03.2025 23:55 Відповісти
А вАМ смєшно від "шуток" 95ї шобли?
показати весь коментар
26.03.2025 01:38 Відповісти
умєров з американцями і рашистами ,на перемовинах ,визначили і міста і цілі в Україні , для нанесення ударів....
показати весь коментар
25.03.2025 23:29 Відповісти
10000%. Херпіду зараз дало списочек об'єктів ніби на 30 днів. А через 30 днів вони знищать все те, про що до тепер і не знали, що воно десь існує.
показати весь коментар
26.03.2025 01:17 Відповісти
зелене переміріє буде гівна в рота набрати та мовчати а люди помирати сумно це
показати весь коментар
25.03.2025 23:34 Відповісти
Бо він їх вирок
показати весь коментар
26.03.2025 06:56 Відповісти
Якщо вранці в новинах не побачимо що на Сосії горять НПЗ і аеродроми то потрібно Зелю ******* за його перемир'я
показати весь коментар
25.03.2025 23:54 Відповісти
Скільки там нпз вночі згоріло?
показати весь коментар
26.03.2025 23:11 Відповісти
Скільки там % проголосувало за херпіду? 89...91%... Не пам'ятаю точно. А решту 10% воно хоче розстріляти на Майдані.
показати весь коментар
26.03.2025 01:14 Відповісти
буба і доня підписали і сказали - мона!
а би не по кацапських караблях...
показати весь коментар
26.03.2025 01:28 Відповісти
"Можна переходити до тиші": Зеленський анонсував припинення вогню щодо енергетики.
показати весь коментар
26.03.2025 01:46 Відповісти
Підписали перемиря суки, що б ви горіли рашиські варвари ,трампони і своє бидло для якого понад усе утриматись при владі