9994 посетителя онлайн
7 331 28

Россияне массированно атаковали Кривой Рог "Шахедами"

дроны,шахматы

Вечером 25 марта российские войска массированно атаковали Кривой Рог "Шахедами".

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщил глава Совета обороны Кривого Рога Александр Вилкул.

"Массовая атака "Шахедами". По меньшей мере 15 взрывов. Все понимаем, все работаем. Более подробная информация после отбоя. На этот час локационно чисто", - написал он.

Напомним россияне запустили по Украине "шахеды".

Топ комментарии
+20
"Пєрєміріє" стартувало!
показать весь комментарий
25.03.2025 23:17 Ответить
+19
Якщо вранці в новинах не побачимо що на Сосії горять НПЗ і аеродроми то потрібно Зелю ******* за його перемир'я
показать весь комментарий
25.03.2025 23:54 Ответить
+16
зелене переміріє буде гівна в рота набрати та мовчати а люди помирати сумно це
показать весь комментарий
25.03.2025 23:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Пєрєміріє" стартувало!
показать весь комментарий
25.03.2025 23:17 Ответить
Угу. Дякуємо таваріщу Трампу за наше світле майбутнє....
показать весь комментарий
25.03.2025 23:25 Ответить
Ну, по-перше, подякувати треба мінімум шість разів, тому що вони рахують. А по-друге, не просто трампу, а геніальному, чудовому, неймовірному д.трампу найкращому укладачу угод!
показать весь комментарий
25.03.2025 23:33 Ответить
А ще він набагато красивіший усіх Камал Гаріс разом узятих і найкращий претендент на лауреата премії миру.
показать весь комментарий
25.03.2025 23:39 Ответить
І костюм одягніть...
показать весь комментарий
26.03.2025 06:04 Ответить
95 квартал атаковали?
показать весь комментарий
25.03.2025 23:26 Ответить
Наврядчи. Десь далеко на північ.
показать весь комментарий
25.03.2025 23:35 Ответить
вЫ пытаетесь "шутить" в стиле этого 95 -го - только это не смешно ...
показать весь комментарий
25.03.2025 23:55 Ответить
А вАМ смєшно від "шуток" 95ї шобли?
показать весь комментарий
26.03.2025 01:38 Ответить
умєров з американцями і рашистами ,на перемовинах ,визначили і міста і цілі в Україні , для нанесення ударів....
показать весь комментарий
25.03.2025 23:29 Ответить
10000%. Херпіду зараз дало списочек об'єктів ніби на 30 днів. А через 30 днів вони знищать все те, про що до тепер і не знали, що воно десь існує.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:17 Ответить
зелене переміріє буде гівна в рота набрати та мовчати а люди помирати сумно це
показать весь комментарий
25.03.2025 23:34 Ответить
Бо він їх вирок
показать весь комментарий
26.03.2025 06:56 Ответить
Якщо вранці в новинах не побачимо що на Сосії горять НПЗ і аеродроми то потрібно Зелю ******* за його перемир'я
показать весь комментарий
25.03.2025 23:54 Ответить
Скільки там нпз вночі згоріло?
показать весь комментарий
26.03.2025 23:11 Ответить
Скільки там % проголосувало за херпіду? 89...91%... Не пам'ятаю точно. А решту 10% воно хоче розстріляти на Майдані.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:14 Ответить
буба і доня підписали і сказали - мона!
а би не по кацапських караблях...
показать весь комментарий
26.03.2025 01:28 Ответить
"Можна переходити до тиші": Зеленський анонсував припинення вогню щодо енергетики.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:46 Ответить
Підписали перемиря суки, що б ви горіли рашиські варвари ,трампони і своє бидло для якого понад усе утриматись при владі