7868 відвідувачів онлайн

Вигукував проросійські гасла під час хвилини мовчання у Чернігові: чоловік отримав 4 роки пробації, - ЗМІ

У Чернігові засудили чоловіка за вигуки на підтримку РФ

Деснянський районний суд Чернігова 26 березня ухвалив вирок у справі 41-річного чоловіка, який на початку року вигукував проросійські гасла під час хвилини мовчання біля меморіальної стели загиблим воїнам.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".

Як зазначається, обвинувачений повністю визнав провину та висловив розкаяння. Крім того, він добровільно перерахував 100 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України, що суд врахував як пом’якшувальну обставину.

"Вчинок мною був зроблений поганий. І у своє виправдання нічого не можу сказати. Мотиви вчинку теж дуже важко пояснити. Щось біс попутав, мабуть. Це був виключний випадок. Такого більше не повториться. Можу запевнити", - заявив обвинувачений у суді.

Згідно з рішенням суду, чоловік отримав чотири роки пробації. Протягом цього часу він має регулярно з’являтися до органу пробації, не виїжджати за кордон без дозволу та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи.

Суд також постановив повернути обвинуваченому електросамокат та світловідбивач, вилучені під час слідства, однак мобільний телефон із SIM-картами залишиться у слідчих.

Нагадаємо, що 1 січня 2025 року у Чернігові 41-річний чоловік під час вшанування пам’яті полеглих захисників України хвилиною мовчання вигукнув слова на підтримку агресії Росії, а потім втік на самокаті. Правоохоронці його затримали.

Топ коментарі
+17
Всіх таких потрібно негайно позбавляти громадянства і депортувати в *********.
показати весь коментар
26.03.2025 16:00 Відповісти
+12
після такого покарання треба чекати на хвилю крикунів
показати весь коментар
26.03.2025 15:59 Відповісти
+10
Гарний метод ухиляння винайшов. Прокричав проросійські гасла, заплатив в 4-5 разів менше, ніж платять зазвичай перевізникам через кордон, трішки поїздив на так звані пробації і ву-а-ля. Даже самокат вернули.
показати весь коментар
26.03.2025 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нічого собі покарання. Після такого страшного покарання та інших почне проривати.
показати весь коментар
26.03.2025 15:57 Відповісти
після такого покарання треба чекати на хвилю крикунів
показати весь коментар
26.03.2025 15:59 Відповісти
Крім того, він добровільно перерахував 100 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України, що суд врахував як пом'якшувальну обставину. Джерело: https://censor.net/ua/n3543364
показати весь коментар
26.03.2025 19:18 Відповісти
Всіх таких потрібно негайно позбавляти громадянства і депортувати в *********.
показати весь коментар
26.03.2025 16:00 Відповісти
у багатьох таких як він вже є два паспорти ось і кричать
показати весь коментар
26.03.2025 16:04 Відповісти
Все має бути просто і логічно - хочеш "руzкій мір"? Чудово! - живи в ньому і кричи там на всіх мітингах на підтримку "СВО" до хрипоти.
показати весь коментар
26.03.2025 16:12 Відповісти
Суд також постановив повернути обвинуваченому електросамокат Джерело: https://censor.net/ua/n3543364
*************
Вони там на самокатах відбирають у кацапів фаллоімітатори.

показати весь коментар
26.03.2025 19:28 Відповісти
Псіхушки вже не працюють?
показати весь коментар
26.03.2025 16:00 Відповісти
гени пальцем не розчавиш
показати весь коментар
26.03.2025 16:02 Відповісти
Гарний метод ухиляння винайшов. Прокричав проросійські гасла, заплатив в 4-5 разів менше, ніж платять зазвичай перевізникам через кордон, трішки поїздив на так звані пробації і ву-а-ля. Даже самокат вернули.
показати весь коментар
26.03.2025 16:03 Відповісти
пробація не звльняє від мобілізаії, і суди нарешті це второпали, а то ті хитрозроблені, які хєрово плавають, щось повигукують на людях на камеру, і по 436-2 частині першій на два, максимум три роки отримують "бронювання".
показати весь коментар
26.03.2025 16:21 Відповісти
..та й всього за 2+ кбакси..((- по льготному тарифу проскочив((
показати весь коментар
26.03.2025 20:22 Відповісти
Євтаназія! Діліріум Тременс до накабздону...
показати весь коментар
26.03.2025 16:05 Відповісти
Деліріум тременс, - це насправді оця мила тваринка на пляшках. )))

показати весь коментар
26.03.2025 19:35 Відповісти
Так. Дуже мила тваринка... )))

https://youtu.be/73cjNp7n75o Адская белочка
показати весь коментар
26.03.2025 20:52 Відповісти
Мав би сісти.
показати весь коментар
26.03.2025 16:12 Відповісти
4 роки пробації.......а може лопату в руки і рити окопи? Якщо не сподобається, зможе рвонути під "дружній" обстріл рашистами, через мінне поле на улюблену ним рашу.
показати весь коментар
26.03.2025 16:12 Відповісти
погано вигукував...
бубсель Україну паплюжив все своє нікчемне життя і гуяк - Гетьман!
показати весь коментар
26.03.2025 16:20 Відповісти
100%
показати весь коментар
26.03.2025 17:39 Відповісти
Во тварь.. А что бы с ним сделали в 41-м когда он публично выкрикивал бы пронемецкие лозунги? Подох бы в ГУЛАГе,"от сердечной недостаточности"..
показати весь коментар
26.03.2025 16:25 Відповісти
ну за шо ж тоді майдан був? щоб по совковим принципам бусячіли? чі шоб по совковим правилам карали? з чім боролись на тей і напоролись.
показати весь коментар
26.03.2025 17:41 Відповісти
Сравнивать всегда можно и полезно! А по каким принципам тогда надо таких тварей наказывать, по твоим, гуманным? Потеребить за щёчку и отпустить? Ну-ну. "Он ведь тоже человек." Слышали..
показати весь коментар
26.03.2025 18:30 Відповісти
да, по моїм, було б непогано.
а не зробили з д-ви совок, закрили границі, людей тітушкі-бусифікатори викрадають і йди воюй за це.
да в рот любив, я і все населення, що не прикормушці цей совок зесовок дєрьмачій, от в людей кукуха і їде.
показати весь коментар
26.03.2025 18:43 Відповісти
"..от в людей кукуха і їде." Не совсем так, просто сейчас такое время. А что бусификаторы, кто честный и стоит на учёте - к тому никаких претензий нет, а тот кто уклоняется от своих обязанностей - тот боится этих автобусов как чёрт ладана, а вы их защищаете, значит, за расею. Или какие были бы ваши действия в качестве президента, наверное, вы лучше всех знаете настоящую ситуацию, интересно было бы послушать..
показати весь коментар
26.03.2025 19:48 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2025 20:06 Відповісти
Понял, и у вас с кукухой нелады.. )
показати весь коментар
26.03.2025 20:10 Відповісти
я не бачу сенсу з вами вести діалог, доказувать вам шо "країна мрій" це совок, за який не варто ризикувати життям, те саме шо доказувать неруссі московитській шо це вони напали і вони інфантильні імперські фашисти, тим паче шо ви знаходитесь за кордоном, побережемо нерви і слова один одному, закриємо тему.
показати весь коментар
26.03.2025 20:14 Відповісти
Саме так і треба вчиняти з підарами як під час 2-ї Св. війни. Тому ви всі й боїтесь,щоби в Україніивчиняти ПРАВИЛЬНО не почали.
показати весь коментар
26.03.2025 20:22 Відповісти
Говорят что ты - підар казапський, ботоферма, это правда?
показати весь коментар
26.03.2025 21:32 Відповісти
нє, то ти такій, як всі остальні любителі совка квартального.
показати весь коментар
26.03.2025 21:40 Відповісти
Не, это ты "любитель совка квартального" судя по твоим комментам, а по моим комментам выходит всё наоборот..
показати весь коментар
26.03.2025 22:04 Відповісти
та це підар казапський : ботоферма з ТОТ.
показати весь коментар
26.03.2025 20:19 Відповісти
ти номер моб. актуальний йди ТЦКшникам дай, сидить інфантильний любитель совка, косить под патріота, росказує шось там про ботоферму)

будеш матюкаться в бан полетиш, це сайт тобі не лигарня де ти з друзяками наркоманишся, п"єш і матюкаєшся.
показати весь коментар
26.03.2025 20:51 Відповісти
За такі гасла на протязі німецько-совіцької війни розстріл на місці або після засідання так званої "Тройки", але міра покарання та ж - розстріл.
показати весь коментар
26.03.2025 18:59 Відповісти
Да, именно так..
показати весь коментар
26.03.2025 19:31 Відповісти
Суддю треба лупити Кодексом по щокам поки не навчиться безперервно вигукувати - "краще перебздіти чим недобздіти!".
показати весь коментар
26.03.2025 17:04 Відповісти
Пробація - це те що я подумав?
показати весь коментар
26.03.2025 17:39 Відповісти
*********. Так правдивіше.
показати весь коментар
26.03.2025 20:58 Відповісти