14279 відвідувачів онлайн

Окупанти планують підвищити тарифи на комунальні послуги на 75%, - ЦНС

комунальні

Російська окупаційна адміністрація планує з 1 липня 2025 року суттєво підвищити тарифи на комунальні послуги для жителів тимчасово захоплених територій. 

Про це повідомляє Центр національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, зростання становитиме 75%. Зокрема, вартість водопостачання сягне 25 російських рублів за кубометр. Пропагандистські ресурси намагаються "заспокоїти" населення, стверджуючи, що підвищення буде відбуватися поступово.

При цьому, за даними ЦНС, у нових тарифах не передбачено коштів на капітальний ремонт. Окупанти пояснюють зростання цін необхідністю відновлювальних робіт, хоча фактичного покращення інфраструктури не відбувається.

Топ коментарі
+8
Так в нас дорожче
показати весь коментар
27.03.2025 11:13
+7
Це 10 грн на наші гроші! Це якась провокація?
показати весь коментар
27.03.2025 11:00
+6
Зеля вже підняв на 400%...
показати весь коментар
27.03.2025 11:04
Коментувати
Сортувати:
Це 10 грн на наші гроші! Це якась провокація?
показати весь коментар
27.03.2025 11:00 Відповісти
Нащо вони їх взагалі піднімають? Треба зберігати незмінними, щоб тут дивились і заздрили, і жадали до братушєк, на свєт по двє копєйкі.
показати весь коментар
27.03.2025 11:10 Відповісти
по 4
показати весь коментар
27.03.2025 11:16 Відповісти
По Україні в 2-3 рази дешевше - 3-4 грн.
Але суть в тому, що жітєлебамбаса хотіли в росію за двух причин: гроші-гроші-гроші
А саме - дешевша комуналка - хоча вже тоді в росії вона була дорожча.
Більші пенсії - хоча в самій росії найменша пенсія - нижча за Українську.
Високі зарплати - хоча шахтарі Донбасу отримквали 1000 - 1500 доларів зарплати - в росії це дуже-дуже велика зарплата.
показати весь коментар
27.03.2025 12:13 Відповісти
"...Зокрема, вартість водопостачання сягне 25 російських рублів за кубометр. Джерело: https://censor.net/ua/n3543508"
Ви знаєте де в Україні водопостачання по 3-4 грн за кубометр?
показати весь коментар
28.03.2025 09:44 Відповісти
Якщо відкинути вартість модернізації водопроводу - то по 3-4...
У Донецьку модернізації ніколи не буде - тому там по 10
показати весь коментар
28.03.2025 12:23 Відповісти
Зеля вже підняв на 400%...
показати весь коментар
27.03.2025 11:04 Відповісти
Якщо врахувати, що зараз там тарифи майже нульові, то краще було б промовчати.
показати весь коментар
27.03.2025 11:11 Відповісти
Так в нас дорожче
показати весь коментар
27.03.2025 11:13 Відповісти
сягне 25 російських рублів за кубометр
у нас 40 гривень українських
показати весь коментар
27.03.2025 11:26 Відповісти
показати весь коментар
27.03.2025 11:35 Відповісти
Думайте що дешевше
показати весь коментар
31.03.2025 15:38 Відповісти
Так гаманець цю думку невілює...
показати весь коментар
31.03.2025 15:41 Відповісти
Знову гаманець і холодильник втручаються в гармонію інфополя
показати весь коментар
31.03.2025 15:42 Відповісти
То ото ж...
показати весь коментар
31.03.2025 15:52 Відповісти
А це часом не про нинішню нашу владу?
показати весь коментар
27.03.2025 11:25 Відповісти
Новина з категоріі "краще стули пельку і не позорся"!
показати весь коментар
27.03.2025 11:33 Відповісти
що це мені дає? новина з розряду - чимось треба заповнювати пустий простір...