4419 посетителей онлайн

Оккупанты планируют повысить тарифы на коммунальные услуги на 75%, - ЦНС

комунальні

Российская оккупационная администрация планирует с 1 июля 2025 года существенно повысить тарифы на коммунальные услуги для жителей временно захваченных территорий.

Об этом сообщает Центр национального сопротивления, информирует Цензор.НЕТ.

Как отмечается, рост составит 75%. В частности, стоимость водоснабжения достигнет 25 российских рублей за кубометр. Пропагандистские ресурсы пытаются "успокоить" население, утверждая, что повышение будет происходить постепенно.

При этом, по данным ЦНС, в новых тарифах не предусмотрены средства на капитальный ремонт. Оккупанты объясняют рост цен необходимостью восстановительных работ, хотя фактического улучшения инфраструктуры не происходит.

Топ комментарии
+8
Так в нас дорожче
показать весь комментарий
27.03.2025 11:13 Ответить
+7
Це 10 грн на наші гроші! Це якась провокація?
показать весь комментарий
27.03.2025 11:00 Ответить
+6
Зеля вже підняв на 400%...
показать весь комментарий
27.03.2025 11:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це 10 грн на наші гроші! Це якась провокація?
показать весь комментарий
27.03.2025 11:00 Ответить
Нащо вони їх взагалі піднімають? Треба зберігати незмінними, щоб тут дивились і заздрили, і жадали до братушєк, на свєт по двє копєйкі.
показать весь комментарий
27.03.2025 11:10 Ответить
по 4
показать весь комментарий
27.03.2025 11:16 Ответить
По Україні в 2-3 рази дешевше - 3-4 грн.
Але суть в тому, що жітєлебамбаса хотіли в росію за двух причин: гроші-гроші-гроші
А саме - дешевша комуналка - хоча вже тоді в росії вона була дорожча.
Більші пенсії - хоча в самій росії найменша пенсія - нижча за Українську.
Високі зарплати - хоча шахтарі Донбасу отримквали 1000 - 1500 доларів зарплати - в росії це дуже-дуже велика зарплата.
показать весь комментарий
27.03.2025 12:13 Ответить
"...Зокрема, вартість водопостачання сягне 25 російських рублів за кубометр. Джерело: https://censor.net/ua/n3543508"
Ви знаєте де в Україні водопостачання по 3-4 грн за кубометр?
показать весь комментарий
28.03.2025 09:44 Ответить
Якщо відкинути вартість модернізації водопроводу - то по 3-4...
У Донецьку модернізації ніколи не буде - тому там по 10
показать весь комментарий
28.03.2025 12:23 Ответить
Зеля вже підняв на 400%...
показать весь комментарий
27.03.2025 11:04 Ответить
Якщо врахувати, що зараз там тарифи майже нульові, то краще було б промовчати.
показать весь комментарий
27.03.2025 11:11 Ответить
Так в нас дорожче
показать весь комментарий
27.03.2025 11:13 Ответить
сягне 25 російських рублів за кубометр
у нас 40 гривень українських
показать весь комментарий
27.03.2025 11:26 Ответить
показать весь комментарий
27.03.2025 11:35 Ответить
Думайте що дешевше
показать весь комментарий
31.03.2025 15:38 Ответить
Так гаманець цю думку невілює...
показать весь комментарий
31.03.2025 15:41 Ответить
Знову гаманець і холодильник втручаються в гармонію інфополя
показать весь комментарий
31.03.2025 15:42 Ответить
То ото ж...
показать весь комментарий
31.03.2025 15:52 Ответить
А це часом не про нинішню нашу владу?
показать весь комментарий
27.03.2025 11:25 Ответить
Новина з категоріі "краще стули пельку і не позорся"!
показать весь комментарий
27.03.2025 11:33 Ответить
що це мені дає? новина з розряду - чимось треба заповнювати пустий простір...