7476 відвідувачів онлайн

Путін хоче введення тимчасового управління в Україні під егідою ООН і низки країн, щоб провести в ній вибори

Кремлівський диктатор Володимир Путін заявив, що в Україні потрібно ввести тимчасове управління під егідою ООН для проведення виборів.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Так Путін заявив, що цивільні органи влади в Україні зараз не є законними, оскільки не було виборів президента.

Також він каже, що Росії незрозуміло, з ким щось підписувати в Україні, оскільки "завтра прийдуть інші керівники". А РФ нібито пропонувала вирішити всі питання щодо України мирно навіть у 2022 році.

Крім того, Путін запропонував обговорити введення тимчасового управління в Україні під егідою ООН і низки країн, щоб провести в ній вибори.

Заяви Путіна

Топ коментарі
+61
А ми пропонуємо викинути росію із ради безпеки ООН.
показати весь коментар
27.03.2025 23:49
+61
а чому в расії не провести вибори під егідою оон? там виборів взагалі чортискільки не було
показати весь коментар
27.03.2025 23:50
+35
Ну що надомовлялись з ******? Комусь ще не видно що воно шизонуте і неадекватне і будь які найменші поступки тільки розпалюють в ньому петит? Тільки знищення рашистів і Сосії може привести до миру а не переговори з московськими фашистами
показати весь коментар
27.03.2025 23:56
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
"Путін хоче..." -- а чому б йому не піти курсом руссскага ваєннага ******* зі своїми хотєлками?
показати весь коментар
28.03.2025 10:45 Відповісти
вибори під егідою оон потрібно провести в улусі ***** де сидить довічний ************ лукашенко і міжнародний трибунал для той тварі за агресію проти УКРАЇНИ . держава яка надає свою територію для агресії являється теж агресором .
показати весь коментар
28.03.2025 10:55 Відповісти
Максимально знищувати агресора - найкраща наша відповідь *****.
показати весь коментар
28.03.2025 11:00 Відповісти
****** ли?!
показати весь коментар
28.03.2025 11:19 Відповісти
Не підтверджено джерело.Без сумніву путін таке думає,але цей пост вигаданий.
показати весь коментар
28.03.2025 11:23 Відповісти
а ху-ху не хо-хо?
показати весь коментар
28.03.2025 11:24 Відповісти
на що ***** розраховує? Що пройде якийсь бойко чи шуХріч??? Хєр!
А взагалі то виглядає так, наче ***** трошки підздулося і йому потрібен час для відновлення. То й тягне час усілякими божевільними примхами. На те воно й *****.
показати весь коментар
28.03.2025 11:26 Відповісти
Рішуче протестую проти "путін" з великої літери в статтях!!
показати весь коментар
28.03.2025 11:27 Відповісти
А ще можна йому соплі на сковорідці підсмажити.
показати весь коментар
28.03.2025 11:44 Відповісти
Так званій "россії" потрібен новий путєн под егідою ООН, бо старий вже завонявся.
показати весь коментар
28.03.2025 11:54 Відповісти
очередная комедия для идиотов, ботаксный педофильный Шнырь должен в жопу цедовать бениного Нарика, такого Дегенерата они ждали 30 лет, все подготовил для сдачи Украины....
показати весь коментар
28.03.2025 12:15 Відповісти
Хутя, ты дурачьок? Ща наш вава затребует все вернуть взад и под эгидой ООН отменит всякие референдумы в лугандониях с крысмами, как местечковые, которые не вписываются в украинскую Конституцию. Чы вы , жиды(не путать жидов с евреями, еврей последнее вам отдаст - жид последнее у вас отберет. Сами евреи презирают жидов, бо жиды - это бывшие евреи, но переводняки), такие мстительные и вам все пофиг... ЗЫ... Пыня-жид(дедушка - Эпштейн).
показати весь коментар
28.03.2025 12:25 Відповісти
ЗЫ ...Пыня- жид. Приколы нашего городка, дедусь жид принял русскую фамилию бабуськи-жены. Но пыня своего отца НКВДиста не помнит, бо мамко с ним развелась, когда пыня еще делал под себя, как сейчас, вонючка. Когда стал шо-та помнить , оказался на Кавказе, бо мамко злыгалася с каким-то арой. Потом родные и названные бабушки пыню растягивали как канат , чтобы вызволить из кавказского заточения. Потом такое же и воспитание - улица воспитывала - шузы прощай молодость и однокашники, которые пыню подопустили в туалете, за те паазорные шузы. Теперь нараись и имеет , что имеет(опущенца), бо процедура теперь набирает регламентного орднунга, слава богу Европа с нами, в пику сцыкуну -трампу.
показати весь коментар
28.03.2025 12:34 Відповісти
Хy#ло:
- Меня куда?
Санітар:

- В мавзолей.
- Но я ще жьівой!
- Доктор сказал в мавзолей, значит в мавзолей!
показати весь коментар
28.03.2025 12:28 Відповісти
А вава же вчера объявил, шо пыня уже сдох?
показати весь коментар
28.03.2025 12:36 Відповісти
Тоді так воно і є, він повинен бути в курсі.
показати весь коментар
28.03.2025 12:40 Відповісти
Диктатор Путін заявив, що він чесна і добра людина.
показати весь коментар
28.03.2025 12:49 Відповісти
Задох.я уваги на хотєлки цього усохшого упиря
показати весь коментар
28.03.2025 13:01 Відповісти
Гениальный план хутина. Украина передается под управлением ООН, проводятся выборы, ставит марионетку и управление передается от ООН к хутину. И тут оно проснулось, ха-ха.
показати весь коментар
28.03.2025 14:24 Відповісти
На східних кордонах України розташоване терористичне бандформування під назвою "роZZія", яке не дає людству спокійно жити з 1917 року і звідти вискакує, якесь ***** ботоксне, та починає розказувати свої марення. Виникає логічне питання: ЧИ ПРОЗРІЄ ЛЮДСТВО і розвалить союз республік ДЕБІЛЬНИХ, до основания, а затем......
показати весь коментар
28.03.2025 14:32 Відповісти
Дуже легко і просто хай йде *****.
показати весь коментар
28.03.2025 14:54 Відповісти
А пуйло не опуїло? Пнх!!!
показати весь коментар
28.03.2025 15:01 Відповісти
Не розумію ,а чому янєлох боневтікович не влаштовує путлєра.
показати весь коментар
28.03.2025 16:07 Відповісти
Він навіть і на зустріч к ФСБ в Оман літав.
показати весь коментар
28.03.2025 16:22 Відповісти
Распоясался как вошь в коросте !
показати весь коментар
28.03.2025 16:20 Відповісти
Ну в деякій мірі це чмо і праве. Конституція України не дає чіткого тлумачення про вибори преза під час війни,ось про вибори ВР,там чітко написано,що не проводяться під час війни. А повноваження преза,просто переходять до голови ВР,а він тільки виконує повноваження до вступу нового преза. Тому і багато юристів і політиків,просили щоб ВР звернулась до Конституційного Суду за розтлумаченням цього закону,але зебобіки цього не зробили і тепер маємо по суті,що невідомо легітимний чи ні. Хоча я не розумію,як ці вибори на даний момент мсожно провести,пів України немає,а можливо і більше,а стосовно карлика,там все чітко,росдура ПРОСИЛА дозволити і надалі бути презом карлика і вся кацапія--ПІДТРИМАЛА(хоча тільки на бумазі)
показати весь коментар
28.03.2025 16:41 Відповісти
В багатьох країнах ООН взагалі виборів нема. Там тупо абсолютні монархії. Пропоную оголосити Зеленського шейхом, поки що.
показати весь коментар
28.03.2025 17:12 Відповісти
Коим образом расея в ООН?!Покажите голосование за это решение?!Ее там не было и не должно быть.
показати весь коментар
28.03.2025 17:34 Відповісти
а таке як *** через усю морду він не хоче??????????????????
показати весь коментар
28.03.2025 21:42 Відповісти
путін - *****: точніше не скажеш
показати весь коментар
28.03.2025 22:24 Відповісти
Позорник не может договорится о капитуляции Украины с Зеленским и даже Трамп не помог. Таракан просит внешнее управление. Насколько мелкий человек
показати весь коментар
29.03.2025 10:42 Відповісти
Оказывается Трамп не в силах помочь капитулировать Украине. Может внешнее управление нужно США?
показати весь коментар
29.03.2025 10:43 Відповісти
Сторінка 4 з 4