9228 відвідувачів онлайн

Росіяни знову обстріляли ГВС "Суджа" на Курщині. ВIДЕО

Російські окупанти обстріляли газовимірювальну станцію "Суджа" на Курщині, звинувативши в цьому Україну.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, Міноборони країни-окупанта заявило, що близько 10:20 ЗСУ нібито вдарили по газовимірювальній станції "Суджа" із РСЗВ "HIMARS", "внаслідок якого сталося сильне загоряння та енергооб'єкт фактично знищено".

Глава ЦПД Андрій Коваленко заявив: "росія знову атакувала газотранспортну систему (газовимірювальну станцію) "Суджа" на Курщині, яку вони не контролюють".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у ніч проти 21 березня пролунали вибухи на газовимірювальній станції (ГТС) "Суджа" в Курській області.

В Генштабі ЗСУ заявили, що звинувачення Сил оборони з боку РФ в обстрілі газовимірювальної станції "Суджа" є безпідставними.

Топ коментарі
+7
Це уже громадянська війна на расєї чи ще ні? Чи партизани Курської народної республіки воюють за незалежність?
показати весь коментар
28.03.2025 11:21 Відповісти
+6
Все в стилі кацапні-самі нагадять , а винними зроблять іншого.
показати весь коментар
28.03.2025 11:25 Відповісти
+2
Вони вже не відстануть - чуть - що будуть лупити по ГВС "Суджа" і капати Трампу на Украіну
показати весь коментар
28.03.2025 11:31 Відповісти

Завантаження...