8516 відвідувачів онлайн

Трамп, схоже, починає усвідомлювати, що Кремль пошив його в дурні, - The Telegraph

Що заважає мирним переговорам. Аналіз Telegraph

Президент США Дональд Трамп та диктатор Володимир Путін недооцінюють непоступливість один одного.

Про це пише The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.

Після двох раундів переговорів тактика Путіна стає очевидною: брехня, обстріли, знову брехня і знову обстріли. Тон підсумків переговорів в Ер-Ріяді був "сухим": "Сполучені Штати й Росія продовжать працювати над досягненням міцного і тривалого миру". 

Трамп, схоже, починає усвідомлювати, що Кремль пошив його в дурні, пише журналіст Оуен Метьюз.

За його словами, Путіна навряд діє як лідер, який серйозно ставиться до миру. Його повітряні атаки здаються зухвалим викликом Білому домі. За столом переговорів у Саудівській Аравії кожна його нібито поступка насправді йде на користь Росії й шкодить Україні.

"Мирному процесу загрожують дві конкуруючі небезпеки: Нетерпіння Трампа щодо припинення вогню, з одного боку, і зарозумілість та ілюзії Путіна, з іншого. Трампа часто критикують за надмірну симпатію до Путіна. Але насправді Путін теж може фатально недооцінювати запальність Трампа, його чутливість до приниження і величезну економічну та військову силу, якою він володіє", - підсумував автор.

Топ коментарі
+54
показати весь коментар
28.03.2025 13:37 Відповісти
+37
Дедушка старый, ему все равно (с)
показати весь коментар
28.03.2025 13:34 Відповісти
+33
Дурня пошили у дурня.
Оригінально!
показати весь коментар
28.03.2025 13:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дедушка старый, ему все равно (с)
показати весь коментар
28.03.2025 13:34 Відповісти
КУЛЬПА: так экономика США еще не летела вниз! МАСШТАБЫ ущерба от политики Трампа трудно осознать -ютуб
показати весь коментар
28.03.2025 13:41 Відповісти
Дідусь махровий нарцис. Щє подивимось.
показати весь коментар
28.03.2025 13:44 Відповісти
"І юний ***** впєрєді..."

показати весь коментар
28.03.2025 14:07 Відповісти
трампон спати не буде тепер - зірвалася угода.... Перша, але не остання....
показати весь коментар
28.03.2025 13:35 Відповісти
він уже був пошитий
показати весь коментар
28.03.2025 13:35 Відповісти
прошитий, від народження
показати весь коментар
28.03.2025 14:46 Відповісти
Дурня пошили у дурня.
Оригінально!
показати весь коментар
28.03.2025 13:36 Відповісти
!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
28.03.2025 14:15 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 14:29 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 13:36 Відповісти
Главноє, штоби костюмчік сідєл!
показати весь коментар
28.03.2025 13:36 Відповісти
Дурня пошили в дурні!!!
показати весь коментар
28.03.2025 13:37 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 13:37 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 14:01 Відповісти
Це називається - НАЗДОГНАЛО! й на превеликий жаль - не тільки ублюдків кремлівської сцени...
показати весь коментар
28.03.2025 14:07 Відповісти
Зображення в дзеркалі неправильне. Там має бути світлина слона. Бо в Конгресі США віслюки це демократична партія, а слони це республіканці
показати весь коментар
28.03.2025 15:58 Відповісти
Виглядає він дійсно дурнем
показати весь коментар
28.03.2025 13:37 Відповісти
в дурні Трампа пошив Трамп. картинка зверху прям топ
показати весь коментар
28.03.2025 13:38 Відповісти
Де це він усвідомлює? - шостии раз переписує договір про копалини в Украіні
показати весь коментар
28.03.2025 13:39 Відповісти
У Трампа ,эффект Даннинга-Крюгера.
показати весь коментар
28.03.2025 13:39 Відповісти
Портніков, не досліовно, але близько до змісту коротко, ще в кінці минулого року- коли хйло нажарить Трампа, а він нажарить, обовʼязково Дон злетить з кактушок , й це буде непередбачувана історія...

А от мені здається, коли до влади прийдуть борзі молоді МАГАшисти все покотиться ще швидше.
показати весь коментар
28.03.2025 13:40 Відповісти
не казав він такого. Він сказав, що буде питання, коли трамп зрозуміє, що треба приймати рішення. І яке воно буде - не знає ніхто. Вплоть до того, що нагне Україну, яка не схоче підписувати грабіжницьку угоду, типу самі не схотіли
показати весь коментар
28.03.2025 15:18 Відповісти
Нарцисс який зрозумів що його пошили в дурні, це дуже мстива людина. Де моя попкорн-машина?
показати весь коментар
28.03.2025 13:40 Відповісти
Так він же тільки "схоже" зрозумів.
показати весь коментар
28.03.2025 13:42 Відповісти
Краще пізно, ніж ніколи. Як там казав Черчіль, американці завжди поступлять правильно, коли перепродують усі неправильні варіанти.
показати весь коментар
28.03.2025 14:57 Відповісти
Думаєте таки влупить по сховищу російського ЯЗ на території Білорусі?
показати весь коментар
28.03.2025 13:46 Відповісти
А оно там есть?
показати весь коментар
28.03.2025 14:16 Відповісти
А це не має великого значення, русня офіційно заявляла що є. Це ж потенційно не військова операція, а репутаційна і без наслідків, бо не територія рашки.
показати весь коментар
28.03.2025 16:37 Відповісти
какое приниження - портрет подарили
показати весь коментар
28.03.2025 13:43 Відповісти
значит сафронов нарисует еще пару портретов!)))
показати весь коментар
28.03.2025 13:47 Відповісти
значить Умєров знову не погодить спільну резолюцію русні і США)))
показати весь коментар
28.03.2025 13:49 Відповісти
то не ему Сибига место ищет???
показати весь коментар
28.03.2025 13:51 Відповісти
Цей Оуен Метьюз дуже оптимістичний.
показати весь коментар
28.03.2025 13:54 Відповісти
чекіст путін , як не дивно, має кращі когнітивні здібності , ніж трамп :

- він умудряється зганьбити і принизити трампа на весь світ і всі ржуть

- і одночасно, дає трампу пігулка для самозаспокоєння ("віртуальне спасіння віртуальних 2.5к солдатів" , "віртуальне повітряне перемир'я" , "віртуальна молитва за трампа в віртуальній церкві" )

Іншими словами, всі притомні розуміють який трамп лузер. Але сам трамп і досі думає, що він рівний партнер російському чекісту
показати весь коментар
28.03.2025 13:55 Відповісти
Володіть то він може й володіє, але ж використати - дуже сциться, бо до рідкого поносу боїться рашистської ядерної бімби!
показати весь коментар
28.03.2025 13:55 Відповісти
Это ему подсказали...
показати весь коментар
28.03.2025 13:55 Відповісти
Ну у нас выбрали клоуна, но США походу нас переплюнули 🤔😁
показати весь коментар
28.03.2025 13:58 Відповісти
Не треба списувати Донні, бо коли він зрозуміє , що мацкалі і вава його продинамили - нечувайтеся кремляді!!?
показати весь коментар
28.03.2025 13:59 Відповісти
Ніхто його в дурні не шив.
Просто дечим по губах поводили.І не тільки йому,а і всім Штатам...
показати весь коментар
28.03.2025 14:02 Відповісти
НАВРЯД - він імбцил
показати весь коментар
28.03.2025 14:07 Відповісти
Колосального інтелекту і грандіозних розумових здібностей той Трамп. Уособлення мудрості всіх ТРЬОХ МАВП: Якщо не бачити зла, не чути про зло і нічого про зло не говорити, не думати, то можна тішитися ілюзією захищеності від любого зла.
показати весь коментар
28.03.2025 14:08 Відповісти
трамп сам по собі зло
показати весь коментар
28.03.2025 15:19 Відповісти
99% Коментирующих тут и журналистов не понимают ничего в стратегии. Если у вас есть план и в этом плане есть ряд ритуальных пунктов типа, собрать совещание или написать письмо с предложением пойти накуй и визави начинает быковать то это не вас обманули. Это просто один из этапов стратегии. Формальность которую надо соблюсти.
показати весь коментар
28.03.2025 14:13 Відповісти
Якщо у вас в плані є ряд ритуальних пунктів, то це у вас план проведення ритуала, а не стратегія
показати весь коментар
28.03.2025 16:31 Відповісти
Самий розумний в Білому Домі Трамп, але він не може звязати до купи двох слів.( Алек Болдуїн)
показати весь коментар
28.03.2025 14:14 Відповісти
Дональд Трамп у захваті, що його 19-річний син уміє вмикати комп'ютер і дивитися в екран бо для самого Трампа це недосяжна ціль
показати весь коментар
28.03.2025 15:21 Відповісти
Що там можна усвідомлювати коли немає свідомості
показати весь коментар
28.03.2025 14:15 Відповісти
***** вважає себе хитрим, а Трамп розумним. Обидва мудака проголошують себе патріотами і благодійниками своїх країн, але є загрозою для всієї планети...
показати весь коментар
28.03.2025 14:16 Відповісти
Трамп не может осознать, что он дурак, потому что он дурак...
показати весь коментар
28.03.2025 14:21 Відповісти
чергова атака на об'єкти нафтогазу - це все одно що прутнем поводив трампону по губах. але боюсь краснов оближе і виду не подасть
показати весь коментар
28.03.2025 14:21 Відповісти
ефект Данінга-Крюгера:

люди з низькою компетенцією не здатні усвідомити, що в них низька компетенція .

трамп, здається, знаходиться на піку своєї тупорилості: він впевнений що він чудовий/найкращий/фантастичний переговірник і все йде за планом. Ще й путін підкидує аргументів (то віртуальне перемир'я; то збереження життів віртуальних солдатів) , то просто підніме настрій (вибори 2020 вкрадені, США має законне право на Гренландію з 1860 років, то путін збреше що молився за трампа, то картину подарує) .

дайтє мальчіку ешчьо 78 лєт, ешчьо научітса
показати весь коментар
28.03.2025 14:21 Відповісти
78 років - дитячий вік для президента.

показати весь коментар
28.03.2025 15:19 Відповісти
По своїй суті путлер такий же піzd@бол,як і ze.
показати весь коментар
28.03.2025 16:06 Відповісти
Тугодум цей Трампушко. Нарциса зробили повним дурнем! Ай-я-яй...
показати весь коментар
28.03.2025 16:26 Відповісти
Трамп путінозалежний. Дуже хоче грошей. Щоб пй..о з Трамбоном не робив - принижував, плював в рило, привселюдно давав за щоку - Трамбон нічого не помічатиме, все одно кохатиме більше за життя, і чекатиме від пйла грошей ( міфічних). Те що пуйло трампона кине- але той все одно буде відданий тому до кінця життя.
показати весь коментар
29.03.2025 19:46 Відповісти