8927 відвідувачів онлайн

РФ пошкодила енергооб’єкти у Херсоні та на Полтавщині, очікуємо реакції партнерів, - Генштаб ЗСУ

РФ б’є по енергетиці України попри перемир’я

У Генштабі ЗСУ вкотре заперечили російські заяви про псевдоураження Україною енергетичних об’єктів у Росії та на окупованих територіях.

Про це йдеться у відповідній заяві, інформує Цензор.НЕТ.

"Наголошуємо, що Сили оборони України неухильно дотримуються досягнутих з партнерами домовленостей щодо зупинки ударів по енергетичних обʼєктах. Вогневе ураження здійснюється виключно по військових цілях російської окупаційної армії.

Водночас фіксуються конкретні порушення цих домовленостей з боку російської армії, зокрема, тільки за минулу добу були завдані російські удари, які пошкодили енергообʼєкти у Херсоні та на Полтавщині. Очікуємо відповідної реакції партнерів.

Щоденні інформаційні вкиди та дезінформація, які поширює військове відомство рф, мають на меті дискредитувати Україну та дипломатичні зусилля України та партнерів. Російська тактика затягування війни залишається незмінною", - зазначили там.

Раніше речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що РФ може не дотримуватися "енергетичного перемир'я".

Топ коментарі
+13
Україна знову добровільно-принудливо в ролі "терпили" об якого ноги витирають
показати весь коментар
28.03.2025 14:44 Відповісти
+6
Стурбованність? Занепокоїння? Моральна підтримка?....можете обрати самі- це є європейські цінності
показати весь коментар
28.03.2025 14:39 Відповісти
+6
Ну ******* ещё раз по Энгельсу и сказать что это не мы. ну а чо, сейчас так можно
показати весь коментар
28.03.2025 14:46 Відповісти

Завантаження...