8381 відвідувач онлайн

Маск заявив, що продав соцмережу Х своєму стартапу з розробки ШІ

Маск заявив, що продав соцмережу Х своєму стартапу з розробки штучного інтелекту

Американський мільярдер і керівник Департаменту державної ефективності США (DOGE) Ілон Маск, оголосив, що продав свою соцмережу X своєму стартапу з розробки штучного інтелекту xAI. Угода відбулася шляхом обміну акціями.

Про це американський бізнесмен повідомив у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Маска, вартість X, включно з борговими зобов’язаннями, становить 45 мільярдів доларів, а стартап xAI нібито оцінюється у 80 мільярдів доларів.

"Ф’ючерси xAI і X взаємопов’язані. Сьогодні ми офіційно робимо крок, щоб поєднати дані, моделі, обчислення, розповсюдження та талант. Ця комбінація розкриє величезний потенціал, поєднавши передові можливості штучного інтелекту та досвід xAI із величезним охопленням X",- заявив мільярдер.

Нагадаємо, що у 2022 році Ілон Маск придбав Twitter Inc (колишня назва Х) за 44 мільярди доларів. 

Топ коментарі
+23
Банкрутство структур Маска буде 100%, бо він є неадекватною особою.
А гроші цінують довіру.
показати весь коментар
29.03.2025 01:49 Відповісти
+15
Сам собі "продав" - що би типу дистанціюватися та зменшити власний негативний вплив на мережу та звинувачень у цензурі та пропаганді.
показати весь коментар
29.03.2025 02:06 Відповісти
+14
Тесла на черзі?
показати весь коментар
29.03.2025 01:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Банкрутство структур Маска буде 100%, бо він є неадекватною особою.
А гроші цінують довіру.
показати весь коментар
29.03.2025 01:49 Відповісти
The bankruptcy of Musk's structures will be 100%, because he is an inadequate person. And the shareholders' money goes only where there is trust in the head (CEO, etc.) of such a structure.
показати весь коментар
29.03.2025 01:53 Відповісти
Ілона Маск пішла в отказ і отріцалово.

показати весь коментар
29.03.2025 02:14 Відповісти
тьотька на птнх схожа чомусь...
показати весь коментар
29.03.2025 08:34 Відповісти
"Я ніколи не ліз у політику. "Тримайся від цього подалі, Ларрі, - казав мені батько. - популярність, отримана таким способом - погана популярність... Глядач цього не любить...". (Хайнлайн. "Подвійна зірка")
Маск зайнявся саме цим... "Бізнес - це ГРОШІ..." а "Гроші ******* тишу...". Маск же займається протилежністю цих висловів... Він ********** своєю діяльністю на посаді "директора департаменту" клієнтів "Тесли"... Це ВЖЕ привело до збитків компанії. Враховуючи ж те, що діяльність на цій посаді викликає негативну реакцію великої кількості людей, і рано чи пізно викличе негативну реакцію стосовно самого Трампа, останній, коли "запахне смаленим", розпрощається з Маском, "кинувши його під танки"... По-іншому "нарциси", подібні Трампу, себе повести не можуть - бо вони вважають себе "непогрішимими", і завжди вважають винними у своїх провалах, оточуючих, а не самого себе...
показати весь коментар
29.03.2025 04:14 Відповісти
Ні, не буде ніякого банкрутства у Маска! "Гроші і довіра" - фантазії! Це так не працює!
показати весь коментар
29.03.2025 05:17 Відповісти
Гроші цінують владу.
показати весь коментар
29.03.2025 06:09 Відповісти
та той фашист ще наварить на продажу того твіттера, бу купив він його за 40 лярдів, а продає зараз за 45 лярдів. та й купляв він той твіттер не за свої кошти, а за кошти якогось фонду, управлінцями якого були синки кацапських олігархів. тепер неважко здогадатись чиї там були кошти насправді у тому фонді (кацапські, точніше кацапської гбешної мафії). та й купляли той твіттер вони виключно із політичною метою, допомогти свому агенту виграти вибори. вибори виграні, тому той твіттер Маску зараз вже і не потрібен. ось він його і продає зараз та ще й навіть з наваром..
показати весь коментар
29.03.2025 06:15 Відповісти
Не буде Маск продавати свою Х-ню. Бо це можливість впливу на суспільну думку. А Маск уявив себе величезним політиком.
показати весь коментар
29.03.2025 06:51 Відповісти
ткж вірно. тому він і продає його самому собі по суті.
показати весь коментар
29.03.2025 08:41 Відповісти
Тесла на черзі?
показати весь коментар
29.03.2025 01:55 Відповісти
Так, треба грошенят назбирати - акцій Тесли прикупити
показати весь коментар
29.03.2025 04:56 Відповісти
Лічінка Х на черзі
Це той, що шипів Трампу шаат ап та мітив козявками стіл з історією.
показати весь коментар
29.03.2025 08:32 Відповісти
і це щє він з утреця не вкурив...
показати весь коментар
29.03.2025 01:55 Відповісти
кури шахту одрловсянин walshebneg!
показати весь коментар
29.03.2025 07:06 Відповісти
і якшо я критукую бубу? - то мені це дозволено!
***** свого іди покритікуй - 15 як мінімум!
показати весь коментар
29.03.2025 07:08 Відповісти
ну чи до нас в перший штурм!
показати весь коментар
29.03.2025 07:11 Відповісти
Неадекват...наркота зло
показати весь коментар
29.03.2025 01:59 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2025 02:06 Відповісти
Сам собі "продав" - що би типу дистанціюватися та зменшити власний негативний вплив на мережу та звинувачень у цензурі та пропаганді.
показати весь коментар
29.03.2025 02:06 Відповісти
цензури на Х не було а от "мальчікі в трусіках распятиє"це так ...Осбисто маск сам розширював скомпільоване відео з типу НІБИ-ТО зігуючим Макроном- я знайшла звідки це було куском вирвано й повторі зіга;;;
Сам Маск демонстрував типу мітинги в підтримку свободи слова в ЄС -Німеччині .Крутив у різних ракурсах 20 проплачених з плакатами з Х демонстрантами -мабуть робітники його там заводу Тесла.Це було коли Німеччина заборонила військовим користуватися Х - перед виборами коли МАСК активно підтримував неофашистську партію .
показати весь коментар
29.03.2025 02:15 Відповісти
у твітері отримував регулярні бани за правду про війну і при свинорусню...там чензура дуже сильна а коли прийшох Х я цю мережу забув
показати весь коментар
29.03.2025 02:45 Відповісти
В Х нет цензуры??? Попробуйте написать что-то против Трумпа - убедитесь. 😛
показати весь коментар
29.03.2025 11:31 Відповісти
Поверніть Twitter і ідіть на Х. й.
показати весь коментар
29.03.2025 02:42 Відповісти
Спроба усістися одночасно на двох стільцях, часто обертається розчавленими яйцями...
показати весь коментар
29.03.2025 03:57 Відповісти
долой експлуатацію бідних роботів багатими роботами !
показати весь коментар
29.03.2025 05:04 Відповісти
Трампістко! «долой» українською - геть!
Шо там бензин вже по 4$, чи більше?
показати весь коментар
29.03.2025 08:12 Відповісти
іді, по-косплєй талію, ізіра, дєтка
показати весь коментар
29.03.2025 11:15 Відповісти
Кацапко, «іді» українською - йди! Вчи мову, не засмічуй нам сайт своїми кацапізмами, огидно читати.
Так пачьом бензин? Чи ти на теслі?
показати весь коментар
29.03.2025 13:18 Відповісти
Ill be back-сказав твіттер.
показати весь коментар
29.03.2025 05:48 Відповісти
А шо сі сталось? На фашизм грошей бракує?
показати весь коментар
29.03.2025 06:12 Відповісти
показати весь коментар
29.03.2025 06:20 Відповісти
Маск давно продав душу чорту, а Х та таке.
показати весь коментар
29.03.2025 07:20 Відповісти
Переложил из левого кармана в правый или просто подключил спецов по ии поработать в этой сраной Х для продвижения дорогой рекламы лохам.
показати весь коментар
29.03.2025 07:36 Відповісти
Це називається розкидати активи на підставних осіб для уникнення сплати податків. Фактично переклав з однієї кишені в іншу, заодне і яйця почухав, а потім тими самими руками американцям по вухах їздить.
показати весь коментар
29.03.2025 07:46 Відповісти
Продав сам собі...
показати весь коментар
29.03.2025 08:29 Відповісти
Вимивання чужих венчурних грошей. Інвестором сподобається...
показати весь коментар
29.03.2025 09:16 Відповісти
Цьому лузеру не дає спокою те, що він вийшов з ChatGPT зарання))
показати весь коментар
29.03.2025 10:03 Відповісти
Довів соцмережу Х до збитків на 12 млрд і швидко злив, бо прийшлось банкротити
Короче , Маск ще той бизнесмен - КУПІ ПРОДАЙ