10500 відвідувачів онлайн

Окупаційна влада мобілізує 18-річних юнаків на ТОТ Луганщини, - ОВА

Окупанти на Луганщині мобілізують 18-річних

На тимчасово окупованій території Луганщини так звана влада ввела в дію "указ" щодо призову на військову службу юнаків 2007 року народження.

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, передає Цензор.НЕТ.

"У так званій "лнр" уведено в дію указ щодо призову на військову службу юнаків 2007 року народження. Тобто тих, кому цьогоріч виповнилося або ще виповниться 18 років. Учорашніх та сьогоднішніх одинадцятикласників", - йдеться в повідомленні.

Як зауважив начальник ОВА, на облік юнаків змусили стати ще із 16-річного віку, за що відповідали заклади освіти, які й забезпечували явку до військкоматів. Уже невдовзі вони можуть опинитися на фронті.

"До речі, днями стало відомо про загибель на території України першого представника армії РФ 2007 року народження – у віці 18 років 1 місяця і 10 днів. Офіційно призовна кампанія триватиме із 1 квітня до 31 липня", - додав він.

Топ коментарі
+28
ну так зрозуміло,всі захоплені території з військової точки зору це різного роду ресурс який будуть використовувати під нуль.
показати весь коментар
29.03.2025 20:25 Відповісти
+27
Як там? Не скаржаться на кислобздійне ТЦК? Не ходять до юристів, адвокатів?
показати весь коментар
29.03.2025 20:28 Відповісти
+26
саме так !
першими в мясні штурми буйло буде кидати саме українців з ТОТ. !

альо, ухилянти, це ТЦК чи "Что-то другое ?"

.
показати весь коментар
29.03.2025 20:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не здадуться. Мобілізовані служать 1 рік і не беруть участі в бойових діях, якщо не підпишуть контракт.
показати весь коментар
29.03.2025 21:49 Відповісти
І ти тут, кацап? На усілєніє сатраму кинули?
показати весь коментар
29.03.2025 22:13 Відповісти
Боюся тебе засмутити, але всі статті про мобілізацію там швидше за все спонсоруються ТЦК. Немає там мобілізації на війну. Є мобілізація на строкову службу на 1 рік. Це сумно, але це правда.
показати весь коментар
29.03.2025 22:21 Відповісти
А до чого тут війна,лапоть? Сама служба у підарській армії-ЦЕ ВЖЕ ЗАШКВАР на все життя!
показати весь коментар
29.03.2025 22:28 Відповісти
Це вірно. Добре хоч з іншим не сперечаєшся, хамло.
показати весь коментар
29.03.2025 22:31 Відповісти
Хамі. Гавкіт собачок мене не турбує.
показати весь коментар
30.03.2025 00:18 Відповісти
Окупаційна влада мобілізує 18-річних юнаків на ТОТ Луганщини, А Лубинець про це знає
показати весь коментар
29.03.2025 21:25 Відповісти
після закінчення служби мінімум половина з них підпише контракт.
показати весь коментар
29.03.2025 22:04 Відповісти
акаунт змінив, а стиль писанини ні.
як проходить війна на смерть на цензорівському фронті з лаптями та ботами медведчука ? вже всіх переміг ?
цікаво чому людина яка цитує тут статті КУ не у війську, але то таке.
показати весь коментар
29.03.2025 22:30 Відповісти
ну звісно на фронті можуть і вбити, а тут на цензорівському напрямку ти хіро, можна і КУ цитувати та всіх ухилянтами сцикунами називати.
тільки от справа в тому що ти також сцикло-ухилянт.
показати весь коментар
29.03.2025 22:48 Відповісти
А ти чого не на фронті? Бо можуть вбити? А Україні нащо гадиш? Бо "ждьош сваіх"? Це ти їх "своїми" вважаєш. А вони тебе?
показати весь коментар
29.03.2025 22:55 Відповісти
я ж не лицемір який інших ухилянтами сцикунами називає.
То виходить ти також ждьош сваїх раз не у війську.
ех логічне мислення то не твоє алекс алекс
показати весь коментар
29.03.2025 23:07 Відповісти
не ухилянт не сцикло, тільки чомусь воює виключно з ухилянтами та лаптями в інтернеті.
цікаво які ж то наративи кремля я тут розганяю гадячи країні...
показати весь коментар
29.03.2025 23:34 Відповісти
Ти чого не мочиш орків на передовій, підор? На Цензорі твої позиції підтримають бойові диванні пенсіонери
показати весь коментар
30.03.2025 00:22 Відповісти
не лише ухилянт сцикло а ще і ****** з десятками виходів за лінію фронту як люся обдристович.
воєн клавіатурного фронту який думає що його думка когось хвилює.
показати весь коментар
30.03.2025 00:26 Відповісти
Не треба бути великим аналітиком, що б побачити, що статєйку накропав, а зараз адмініструє політрук - тцкун Санчес #594816

p.s. Ну вперед Санчес #594816 , видаляй цей комент
показати весь коментар
29.03.2025 22:42 Відповісти
Оце так "ход коньом" Це твій креатив,лапоть? Чи вашого куратора?
показати весь коментар
29.03.2025 22:45 Відповісти
Сторінка 2 з 2