7666 посетителей онлайн

Оккупационные власти мобилизуют 18-летних юношей на ВОТ Луганщины, - ОВА

Оккупанты на Луганщине мобилизуют 18-летних

На временно оккупированной территории Луганщины так называемая власть ввела в действие "указ" о призыве на военную службу юношей 2007 года рождения.

Об этом сообщил начальник Луганской ОВА Артем Лысогор, передает Цензор.НЕТ.

"В так называемой "ЛНР" введен в действие указ о призыве на военную службу юношей 2007 года рождения. То есть тех, кому в этом году исполнилось или еще исполнится 18 лет. Вчерашних и сегодняшних одиннадцатиклассников", - говорится в сообщении.

Как отметил начальник ОВА, на учет юношей заставили стать еще с 16-летнего возраста, за что отвечали учебные заведения, которые и обеспечивали явку в военкоматы. Уже вскоре они могут оказаться на фронте.

"Кстати, на днях стало известно о гибели на территории Украины первого представителя армии РФ 2007 года рождения - в возрасте 18 лет 1 месяца и 10 дней. Официально призывная кампания продлится с 1 апреля по 31 июля", - добавил он.

Топ комментарии
+28
ну так зрозуміло,всі захоплені території з військової точки зору це різного роду ресурс який будуть використовувати під нуль.
показать весь комментарий
29.03.2025 20:25
+27
Як там? Не скаржаться на кислобздійне ТЦК? Не ходять до юристів, адвокатів?
показать весь комментарий
29.03.2025 20:28
+26
саме так !
першими в мясні штурми буйло буде кидати саме українців з ТОТ. !

альо, ухилянти, це ТЦК чи "Что-то другое ?"

.
показать весь комментарий
29.03.2025 20:36
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Не здадуться. Мобілізовані служать 1 рік і не беруть участі в бойових діях, якщо не підпишуть контракт.
показать весь комментарий
29.03.2025 21:49 Ответить
І ти тут, кацап? На усілєніє сатраму кинули?
показать весь комментарий
29.03.2025 22:13 Ответить
Боюся тебе засмутити, але всі статті про мобілізацію там швидше за все спонсоруються ТЦК. Немає там мобілізації на війну. Є мобілізація на строкову службу на 1 рік. Це сумно, але це правда.
показать весь комментарий
29.03.2025 22:21 Ответить
А до чого тут війна,лапоть? Сама служба у підарській армії-ЦЕ ВЖЕ ЗАШКВАР на все життя!
показать весь комментарий
29.03.2025 22:28 Ответить
Це вірно. Добре хоч з іншим не сперечаєшся, хамло.
показать весь комментарий
29.03.2025 22:31 Ответить
Хамі. Гавкіт собачок мене не турбує.
показать весь комментарий
30.03.2025 00:18 Ответить
Окупаційна влада мобілізує 18-річних юнаків на ТОТ Луганщини, А Лубинець про це знає
показать весь комментарий
29.03.2025 21:25 Ответить
після закінчення служби мінімум половина з них підпише контракт.
показать весь комментарий
29.03.2025 22:04 Ответить
акаунт змінив, а стиль писанини ні.
як проходить війна на смерть на цензорівському фронті з лаптями та ботами медведчука ? вже всіх переміг ?
цікаво чому людина яка цитує тут статті КУ не у війську, але то таке.
показать весь комментарий
29.03.2025 22:30 Ответить
ну звісно на фронті можуть і вбити, а тут на цензорівському напрямку ти хіро, можна і КУ цитувати та всіх ухилянтами сцикунами називати.
тільки от справа в тому що ти також сцикло-ухилянт.
показать весь комментарий
29.03.2025 22:48 Ответить
А ти чого не на фронті? Бо можуть вбити? А Україні нащо гадиш? Бо "ждьош сваіх"? Це ти їх "своїми" вважаєш. А вони тебе?
показать весь комментарий
29.03.2025 22:55 Ответить
я ж не лицемір який інших ухилянтами сцикунами називає.
То виходить ти також ждьош сваїх раз не у війську.
ех логічне мислення то не твоє алекс алекс
показать весь комментарий
29.03.2025 23:07 Ответить
не ухилянт не сцикло, тільки чомусь воює виключно з ухилянтами та лаптями в інтернеті.
цікаво які ж то наративи кремля я тут розганяю гадячи країні...
показать весь комментарий
29.03.2025 23:34 Ответить
Ти чого не мочиш орків на передовій, підор? На Цензорі твої позиції підтримають бойові диванні пенсіонери
показать весь комментарий
30.03.2025 00:22 Ответить
не лише ухилянт сцикло а ще і ****** з десятками виходів за лінію фронту як люся обдристович.
воєн клавіатурного фронту який думає що його думка когось хвилює.
показать весь комментарий
30.03.2025 00:26 Ответить
Не треба бути великим аналітиком, що б побачити, що статєйку накропав, а зараз адмініструє політрук - тцкун Санчес #594816

p.s. Ну вперед Санчес #594816 , видаляй цей комент
показать весь комментарий
29.03.2025 22:42 Ответить
Оце так "ход коньом" Це твій креатив,лапоть? Чи вашого куратора?
показать весь комментарий
29.03.2025 22:45 Ответить
Страница 2 из 2