10944 відвідувача онлайн

Трамп нікого не звільнятиме через скандал із чатом у Signal

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп не має наміру звільняти когось із посадовців через скандал із додаванням редактора видання The Atlantic Джеффрі Голдберга до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США обговорювали удари по Ємену.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Associated Press.

Таким чином, Трамп підтвердив дані західних ЗМІ, що Білий дім не збирається звільняти радника з національної безпеки Майка Волца, який раніше відкрито взяв на себе відповідальність за ненавмисне додавання журналіста у груповий чат, в якому обговорювалися атаки на хуситів.

"Я не звільняю людей через фейкові новини або через полювання на відьом", - наголосив Трамп в інтерв’ю Крістен Велкер з NBC News.

Він також зауважив, що довіряє Волцу та главі Пентагону Піту Гегсету.

Зазначимо, що відповідаючи на запитання, чи були розмови про звільнення його радника з нацбезпеки, Трамп наполягав, що "ніколи цього не чув".

Витік конфіденційної інформації із чату Signal

Нагадаємо, раніше головний редактор видання The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США обговорювали удари по Ємену.

Трамп також заявив, що йому "нічого не відомо" про репортаж журналіста The Atlantic, якого випадково додали до секретного чату в Signal, де члени його адміністрації обговорювали удари по Ємену.

Згодом міністр оборони США Піт Гегсет заперечив, що військові плани США обговорювали у чаті та звинуватив головного редактора The Atlantic у "поширенні фейків".

Топ коментарі
+17
".....мы вмєстє прішлі, вмєстє уйдьом..."(с) чи якось так
показати весь коментар
30.03.2025 07:43 Відповісти
+13
Та да. То "5-6 ефективних менеджерів" Трампа.
показати весь коментар
30.03.2025 08:15 Відповісти
+9
Дайте йому ще 100 днів!
Десь я вже таке чув.
показати весь коментар
30.03.2025 08:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
".....мы вмєстє прішлі, вмєстє уйдьом..."(с) чи якось так
показати весь коментар
30.03.2025 07:43 Відповісти
Та да. То "5-6 ефективних менеджерів" Трампа.
показати весь коментар
30.03.2025 08:15 Відповісти
Прогнозовано - все по методичці ліліпутіна - власне оточення недоторканне...
показати весь коментар
30.03.2025 14:11 Відповісти
В трампона всі працівники гарні і чудові як у зелених слуг.
показати весь коментар
30.03.2025 07:45 Відповісти
Только здесь проблема маштабированна в десятки раз а разные Арестовичи доказывали что республиканцы это хранители традиционных ценностей. А американцы получили нарика Маска и алкаша Венса и прочих дегенератов.
показати весь коментар
30.03.2025 07:55 Відповісти
Если человек идиот, то это надолго (с)
показати весь коментар
30.03.2025 07:53 Відповісти
если человек умирает, то это надолго, а если идиот, то - навсегда
показати весь коментар
30.03.2025 08:06 Відповісти
рудий ушльопок косплеїть зеленого утирка.
україна випередила сша на шість років.
то, як?
чекаємо на війну в сша.....
показати весь коментар
30.03.2025 07:56 Відповісти
тюфяк…
показати весь коментар
30.03.2025 07:59 Відповісти
Ідіократія потужних менеджерів рудого самозакоханця
показати весь коментар
30.03.2025 08:00 Відповісти
Та там уже починається "ідіотократія"... Зусиллями Трампа США ступили на шлях "України-2019"... І на цьому шляху вони вже починають її "випереджать" - на шляху до "прірви"...
показати весь коментар
30.03.2025 08:05 Відповісти
Дайте йому ще 100 днів!
Десь я вже таке чув.
показати весь коментар
30.03.2025 08:03 Відповісти
Свіи в доску - кого звільняти?
показати весь коментар
30.03.2025 08:04 Відповісти
ну то звільнять його разом з його бандою гопників
показати весь коментар
30.03.2025 08:04 Відповісти
показати весь коментар
30.03.2025 08:09 Відповісти
Фейкові новини? Полювання на відьом? Так твій волц сам визнав, що облажався ,й@баний ти дебіл. 🤦
показати весь коментар
30.03.2025 08:09 Відповісти
В нього словарний запас десь слів 300. Віч хант, фейк ньюз і т.д. Повторює одне і те саме.
показати весь коментар
30.03.2025 10:58 Відповісти
Звільнить, тільки ніби за щось інше. Ймовірно. Не під тиском ж громадськості це робити .
показати весь коментар
30.03.2025 08:15 Відповісти
"Всі оточуючі страждають ідіотизмом... А вигнать нікого - усі "свої"...".
показати весь коментар
30.03.2025 08:20 Відповісти
дурак дурака бачить здалеку
показати весь коментар
30.03.2025 08:23 Відповісти
Що я з цього повинен зрозуміть? Твій допис - у стилі "Догадайся мол, сама...".
показати весь коментар
30.03.2025 08:26 Відповісти
Україна на рік випереджає сша по дроновим технологіям
показати весь коментар
30.03.2025 08:21 Відповісти
Я писав це нещодавно, що ніхто не звільнить. . Не тому, що я геній, а тому, що з Трампом пришла команда піонерів, схожих друг на друга, ще щось на кшталт секти, ордену СС чи щось такого, з нехілиими поползновєніями змінити кордони та міропорядок. Може вони і вважають себе хрестоносцями, але цілувати малого антихріста Путіна в пупок таке собі християнство.
показати весь коментар
30.03.2025 08:24 Відповісти
Той хто оточив себе недоумками сам є недоумком але ніколи цього не визнає-бо недоумок...
показати весь коментар
30.03.2025 08:27 Відповісти
Є такий східний вислів:
"Розумний правитель оточує себе мудрими порадниками - щоб у їх оточенні ставать мудрішим...
Дурний оточує себе дурнішими за себе - щоб у їх оточенні виглядіть наймудрішим..."
показати весь коментар
30.03.2025 11:58 Відповісти
Ну правильно. Де ж він ще такого раритетного дебіла знайде?
показати весь коментар
30.03.2025 08:27 Відповісти
Кажуть, що нічого секретного у тому чаті не обговорювалось, а підключення журналіста було умисним і спланованим.
показати весь коментар
30.03.2025 08:37 Відповісти
Краснов СВОЇХ не звільнить.
показати весь коментар
30.03.2025 09:06 Відповісти
А якби звільнив, то, гляди, й бюджетні кошти заощадив би.
показати весь коментар
30.03.2025 09:09 Відповісти
Так і не логічно одного звільняти, коли у команді всі дебіли, а у старшого ще й відзнака за дуркуватість.
показати весь коментар
30.03.2025 09:35 Відповісти
Та як же він когось звільніть, коли їм усім разом на кібертраках маска ще пливти Гренландію захоплювати? А Меланія та інші запасні перші леді будуть з пірса хусточками махати
показати весь коментар
30.03.2025 09:46 Відповісти
Я вас умоляю: Татарова хтось звільнив? Чи Кирила Тимошенко? Чи Єрмака? )))
показати весь коментар
30.03.2025 11:02 Відповісти
Отже звільнять всіх разом з Трампом. США переживе тромбона і його шоблу-***** і американці його переживуть.
показати весь коментар
30.03.2025 12:02 Відповісти
Якщо після кожного з численних обсерів когось звільняти, то так у команді трампа можуть і дебіли закінчитися - нема кому буде працювати.
показати весь коментар
30.03.2025 13:25 Відповісти