4067 відвідувачів онлайн

Росія та США розпочали переговори щодо спільних проєктів з видобутку рідкісноземельних металів

РФ пропонує США спільно добувати рідкісноземельні метали на її родовищах

Уповноважений Путіна з міжнародного співробітництва Кирило Дмитрієв повідомив про початок переговорів між Росією та США щодо спільних проєктів з видобутку рідкісноземельних металів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Українська правда з посиланням на інтерв'ю Дмитрієва.

Дмитрієв, який також є головою Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ), заявив, що переговори між Москвою та Вашингтоном стосуються рідкісноземельних металів, які є важливою сферою для співпраці між двома країнами. Він підкреслив, що обговорюються не лише метали, але й інші проєкти в Росії.

"Рідкісноземельні метали – важлива сфера для співпраці, і, безумовно, ми розпочали дискусії про різні рідкісноземельні метали та проєкти в Росії", – сказав Дмитрієв

Після переговорів між США та Україною щодо можливості угоди про видобуток корисних копалин, правитель Росії Володимир Путін запропонував США спільно розвідувати російські родовища рідкісноземельних металів в рамках майбутньої економічної угоди між країнами.

Дмитрієв також заявив, що деякі компанії вже проявили інтерес до участі в таких проєктах, хоча конкретних компаній чи додаткових деталей не розкрив.

Російські ЗМІ стверджують, що питання співпраці може бути додатково обговорене під час наступного раунду російсько-американських переговорів, який, за прогнозами, може відбутися в середині квітня в Саудівській Аравії.

Топ коментарі
+32
А "російські території" - це, випадково, не ті, що "увійшли" до складу Росії, після 2022 року? Це буде "бомба"!!!
показати весь коментар
31.03.2025 07:05 Відповісти
+19
показати весь коментар
31.03.2025 07:07 Відповісти
+18
Як яка каша? Російська. А ось гівно у голові у нього його власне.
показати весь коментар
31.03.2025 07:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А "російські території" - це, випадково, не ті, що "увійшли" до складу Росії, після 2022 року? Це буде "бомба"!!!
показати весь коментар
31.03.2025 07:05 Відповісти
Анекдот та й годі. Два пєдіка, два пєдіка горох молотили...
показати весь коментар
31.03.2025 07:23 Відповісти
Та ні... Вони не "горох молотять"... Вони "дрова ламають"... А це може зруйнувать усю систему безпеки в Європі... Таке могло статься у 1941 році... Тоді, за обережними чутками, Гітлер планував піти на змову з британською королівською сім"єю і вчинить державний переворот... І не просто усунуть Черчіля - а зробить Великобританію "пронацистською". Про це свідчать кілька фактів:
1. Пронацистська поведінка короля Великобританії (його потім змусили зректися престолу і запхнули на "заморські території")
2. Приліт Гесса у Великобританію.
3. "Мутний" політ одного з принців британської корони, який закінчився такою ж "мутною" авіакатастрофою в Шотландії, подробиці якої, до цих пір, засекречені...
Можна припустить, що "Інтелідженс сервіс" достойно спрацювала не на "корону", а на "державу"...
Зараз історія повторюється ... Якщо Трампа не спинять - в Європі буде велика біда...
показати весь коментар
31.03.2025 07:35 Відповісти
В том числе те
показати весь коментар
31.03.2025 07:25 Відповісти
Не розумію суті написаного...
показати весь коментар
31.03.2025 07:39 Відповісти
Ніякої бомби не буде.
Світ мовчки утреться.
показати весь коментар
31.03.2025 07:47 Відповісти
Значить, хай світ готується "умиться кров"ю"... Я ж кажу - "історія повторюється"... Після "Мюнхена" Черчіль сказав про Даладьє і Чемберлена: "Між війною та ганьбою, вони вибрали ганьбу... Тепер отримують і війну, і ганьбу..."
Тут буде те саме...
показати весь коментар
31.03.2025 08:03 Відповісти
Вже ділять суки
показати весь коментар
31.03.2025 08:15 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2025 07:07 Відповісти
Яка каша в рудого додіка в голові. Навіть всі світила психіатрії разом не зможуть розібратися.
показати весь коментар
31.03.2025 07:11 Відповісти
Як яка каша? Російська. А ось гівно у голові у нього його власне.
показати весь коментар
31.03.2025 07:17 Відповісти
З чим і вітаю краіни рожевих поні з яких складаєтся Европа. Покі ще країн Європи, а не федеральних округів Параші
показати весь коментар
31.03.2025 07:16 Відповісти
А чому не штатів? Тут уже хз, куди ці два диктатори викрутять.
показати весь коментар
31.03.2025 07:19 Відповісти
Ні ні ні саме федеральними округами це ж очевидно.
показати весь коментар
31.03.2025 07:27 Відповісти
Тобто, Путін буде постачати рідкоземи, страшному НАТО
показати весь коментар
31.03.2025 07:22 Відповісти
Ну это такой хитрый ход. Типа они будут добывать их в Донецкой области и тогда это как доп.гарантия что Украина не "нападёт"
показати весь коментар
31.03.2025 07:27 Відповісти
В мире животных
показати весь коментар
31.03.2025 07:28 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2025 07:35 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2025 07:56 Відповісти
Всі російські копалини, як і все решта, належать китаю. Так що трамп черговий раз чудово відсмокче.
показати весь коментар
31.03.2025 07:36 Відповісти
Це точно, тільки хотів написати, бо ху....Лу рашка не потрібна, перед тим як здохнути він решил у війну погратися, а там хай хоч в пекло ху...лостан перетворюється
показати весь коментар
31.03.2025 10:11 Відповісти
Ось і відповідь ,а чому Трампон погрожує Зеленському.Запити водою.
показати весь коментар
31.03.2025 07:47 Відповісти
Там у рудого "довибори" до Конгресу скоро будуть і шанси того, що в Палаті буде паритет, досить великі, бо рейтинги у "republicunts", як їх зараз називають, падають стрімко, через ідіотизм їхнього лідора.
показати весь коментар
31.03.2025 07:49 Відповісти
"Путін готовий продати свої метали та мінерали США за американські долари. Тобто, коли Путін десятиріччями розповідав країнам глобального Півдня, що американські "імперіалісти" за безцінь скуповують їхні ресурси, він їм просто заздрив".
показати весь коментар
31.03.2025 07:58 Відповісти
А белькотало про якісь там пекельні санкції щодо росії....
А вон он воно що...
Значить,трамп фактично дав дозвіл на руйнування українських міст...
показати весь коментар
31.03.2025 07:59 Відповісти
Ну не просто так кажуть що оркостан сама недоінвестована країна в світі.
Тепер за мита канади та ес будуть інвестувати в московію як механізм отримання союзника для сша.

А що там буде творитися за грощі московії на теріторії европи, вже сша не особо цікавить.
Нові часи, де ресурс та сила мають пріорітет над цінностями,бо може бути що їм ще з брутфорсним китаєм протистояти, а нейтральна чи квазінейтральна московія буде тільки плюсом у цій заворушці для сша.
показати весь коментар
31.03.2025 08:01 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2025 08:30 Відповісти
Це потужні санкції і пункти мита .
показати весь коментар
31.03.2025 09:57 Відповісти
це рудло лянгло під ****** чи навпаки? цікаво, а у кацапйо немає дисонансу бо спочатку піндоси ворог №1, а тепер вже партнери чи як скабеєха скаже - так і правильно,