9238 відвідувачів онлайн

Трамп визнав тимчасовість роботи Маска в уряді США: департамент DOGE припинить існування

Департамент Маска припинить існування

Президент США Дональд Трамп заявив,  що Ілон Маск працюватиме в уряді як спеціальний державний службовець лише протягом 130 днів. Водночас президент додав, що мільярдер зрештою захоче повернутися до своєї компанії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє CNN.

"Департамент державної ефективності США" (DOGE), сформований в адміністрації президента мільярдером Ілоном Маском, скоро припинить своє існування. Ілон Маск свого часу погодився допомогти з оптимізацією уряду за умови, що він 130 днів буде працювати, як державний службовець, а цей час скоро минає", - зазначив Трамп.

Та додав, що Маск дуже скоро "повернеться назад".

"Йому потрібно керувати великою компанією, і в якийсь момент він повернеться назад… Я б тримав його стільки, скільки зможу. Він дуже талановитий хлопець, ви знаєте, я люблю дуже розумних людей, і він дуже розумний, і він зробив хорошу роботу. У якийсь момент Ілон захоче повернутися у свою компанію", – заявив він.

На питання, чи продовжить DOGE свою діяльність після відходу Маска, Трамп заявив, що, на його думку, чиновники вже багато чого дізналися про виконання роботи самостійно і деякі з них, можливо, захочуть залишити працівників департаменту.

"Знаєте, в якийсь момент, я думаю, це закінчиться. Секретарі зможуть виконувати цю роботу і зробити її ефективно, і це саме те, чого ми хочемо", - додав він.

Нагадаємо, Маск оголосив, що продав свою соцмережу X своєму стартапу з розробки штучного інтелекту xAI. Угода відбулася шляхом обміну акціями.

Топ коментарі
+20
В цьому весь трамп -призначив додіка керувати певними процесами, звісно додік після косяка накосячив, трамп його звільнив і каже -так було сплановано...я десь таке бачив-про цілі сво та бред одного козла плешивого..як все однаково..
показати весь коментар
01.04.2025 07:19 Відповісти
+17
Збувається чергове моє пророцтво - "нарциси" в одному кублі не вживуться... Крім того, деструктивна діяльність Маска почала бить по самому Трампу - бо всі розуміють, що Маск - лише знаряддя самого Трампа, по руйнації державних інститутів влади та привнесення хаосу в суспільство...
показати весь коментар
01.04.2025 07:28 Відповісти
+9
Маск из "любимой жены" плавно превратился в "любовницу на пару вечеров".
показати весь коментар
01.04.2025 07:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На відміну від ішака рижий розуміє свою дурість і некомпетентність.
показати весь коментар
01.04.2025 07:16 Відповісти
Та щас...
показати весь коментар
01.04.2025 08:11 Відповісти
Якби розумів, то не був би дурнем
показати весь коментар
01.04.2025 08:16 Відповісти
Трамп як і Віслюк це яскравий приклад правила Даннінга - Крюгера. Як і венси з волтцами та основною частиноу слуг наріда. Ну і їх виборец також.
показати весь коментар
01.04.2025 08:26 Відповісти
В цьому весь трамп -призначив додіка керувати певними процесами, звісно додік після косяка накосячив, трамп його звільнив і каже -так було сплановано...я десь таке бачив-про цілі сво та бред одного козла плешивого..як все однаково..
показати весь коментар
01.04.2025 07:19 Відповісти
Збувається чергове моє пророцтво - "нарциси" в одному кублі не вживуться... Крім того, деструктивна діяльність Маска почала бить по самому Трампу - бо всі розуміють, що Маск - лише знаряддя самого Трампа, по руйнації державних інститутів влади та привнесення хаосу в суспільство...
показати весь коментар
01.04.2025 07:28 Відповісти
Тоді й Трамп з ****** не домовляться.
Питання в тому, що буде з Україною.
показати весь коментар
01.04.2025 08:33 Відповісти
Маск из "любимой жены" плавно превратился в "любовницу на пару вечеров".
показати весь коментар
01.04.2025 07:21 Відповісти
Трампу просто так не вдасця здихатися Маска
Імпічмент Трампу забезпечений найближчим часом, таку кількість грошей сильні світу цього не втрачали за короткий час ніколи.
показати весь коментар
01.04.2025 07:35 Відповісти
Якщо хтось втратив, то значить, що хтось заробив.
показати весь коментар
01.04.2025 08:35 Відповісти
Імпічмент Трумпу ні в якому разі не загрожує. Принаймні до проміжних виборів у 2026 році. Та й то таке, Трумп клав болт на закони, бо у нього 100% свій генпрокурор, голова верховного суду та вся адміністрація
показати весь коментар
01.04.2025 08:54 Відповісти
Сподіваюсь повертатись буде нікуди.
показати весь коментар
01.04.2025 07:36 Відповісти
Маск зробив свою справу Маск може уходити.
За 2 місяци агент Кремля Ілюха Максимов знишів ЦРУ та ФБР і зараз нищить Пентагон.
показати весь коментар
01.04.2025 07:38 Відповісти
Навіть Трамп зрозумів, що зігуючий аутист з куском сиру на макітрі - ще вже занадто!
показати весь коментар
01.04.2025 07:57 Відповісти
Рудий ідіот вже сам не знає як кудись збагрити наркомана.
показати весь коментар
01.04.2025 08:02 Відповісти
Думаю Маск наступний президент. Незалежно від бажання американців...
показати весь коментар
01.04.2025 08:08 Відповісти
Скоріше поповнення клієнтів у дурке
показати весь коментар
01.04.2025 08:13 Відповісти
Він не народжений у США тому не має права не то шо болотуватись на цю посаду згідно Закону сша но навіть мріяти не може. Сірий кординал оце його і Кремль докладе до цього всі зусілля. Звісно як жо Кремль ще буде існувати.
показати весь коментар
01.04.2025 08:29 Відповісти
Вимогу про народження в США для кандидації завжди можна змінити. Ху-йло он міняє і нічо...
показати весь коментар
01.04.2025 08:36 Відповісти
Не завжди можно змінити Закон.
показати весь коментар
01.04.2025 08:42 Відповісти
Це не важче ніж на 180 градусів розвернути двохсотрічний курс держави...
показати весь коментар
01.04.2025 08:46 Відповісти
Не в США.
показати весь коментар
01.04.2025 08:55 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2025 09:27 Відповісти
Ну навіщо так радикально, може маска тільки посадити
показати весь коментар
01.04.2025 08:12 Відповісти
🤣
показати весь коментар
01.04.2025 09:53 Відповісти
Сильно іх там штормить - потім можуть вішати на Маска всіх собак
показати весь коментар
01.04.2025 08:18 Відповісти
Маск зробив потрібну роботу - порозганяв непотріб і дармоїдів, які виконували чисто бутафорські функції і жерли гранти. Ще б ООН вигнав нах з Нью-Йорка
показати весь коментар
01.04.2025 08:19 Відповісти
а усього-то навсього - Найвеличнівшивий-2 поміняє Богдана-2 на дермака-2 і вимкне дурборежим-2 та продовжить дуркувати-2 свій нескінченний термін прездобольства-2, тренуючися кермувати Світом на живих людях та цілих державах..
показати весь коментар
01.04.2025 08:35 Відповісти
Турборежим має кінець?
показати весь коментар
01.04.2025 08:53 Відповісти
КЛОУНАДА ВЕЛИЧАЙШИХ РАЗВОДИЛ!УМА У НИХ НА ЛОХОВ ХВАТАЕТ!🤣🤣🤣!
показати весь коментар
01.04.2025 08:53 Відповісти
Ну, сьогодні такий день, що не вгадаеш......
показати весь коментар
01.04.2025 09:02 Відповісти
Это было понятно с самого начала, ни Америка, ни остальной мир не выдержат двух таких дебилов

у руля ядерной державы!
показати весь коментар
01.04.2025 09:19 Відповісти
Можливо, Муск захоче допомогти і Зеленському, як допоміг Трампу-бите вухо горошима на виборах?? А Зеленський, і йому, щось таке пообіцяє, з космічної галузі України??
показати весь коментар
01.04.2025 09:19 Відповісти
Гадаю, що втрутились сили, вище за Трампа та Маска. Не здивуюсь, якщо в СпейсХ невдовзі усунуть Маска від власності.
показати весь коментар
01.04.2025 09:29 Відповісти
Моральні якості зовсім не тотожні з розумовими...
показати весь коментар
01.04.2025 09:50 Відповісти
Два придурки на такій малій площі це забагато. особливо, якщо один укурений, а у другого кукуха від народження.
показати весь коментар
01.04.2025 10:05 Відповісти
Спочатку накоїв бардак в країні а тепер закривають!!! О це так команда трампа, самі довбойоби!!!
показати весь коментар
01.04.2025 10:39 Відповісти
Илона должна успеть навалить как можно большую кучу 💩!
показати весь коментар
01.04.2025 12:38 Відповісти